PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Kuwasowy Konkurs Drużynowy - część szybka
Autor Wiadomość
Muzygog 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 29 razy
Wiek: 61
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 3778
Skąd: Pasym
Wysłany: 2022-11-12, 10:27:47   

Kozak napisał/a:
Przepraszam Kolegów, że w trakcie konkursu nie wsparłem Drużyny. Dlatego mam prośbę do Organizatorów - proszę mnie ominąć w trakcie przyznawania konkursowej Ikonki.


Weź ikonkę, ja kupię od Ciebie.
_________________
 
 
Chemas 
Forumowy Badacz Naukowy
Kinomaniak wychowany na literaturze młodzieżowej



Pomógł: 42 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 11827
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2022-11-12, 10:39:27   

Szara Sowa napisał/a:
Przydała by się więc jeszcze klasyfikacja indywidualna.


Można wrzucić, ale mogę ze 100 procentową pewnością napisać, że zerowy udział w konkursie mają tylko Kozak i mija.
_________________


Sporadyczny turysta, kiedyś bardzo aktywny, serdecznie zaprasza na Pojezierze Drawskie
 
 
Lolek 
Twórca
Grafik forumowy



Pomógł: 77 razy
Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 11732
Skąd: Slovakia
Wysłany: 2022-11-12, 10:41:27   

Pierre Tendron napisał/a:
to musi być z tą znajomością całkiem nieźle...

Mogłoby być lepiej... :)

darkman napisał/a:
Że musiałbyś wykonać jakiś bardziej radykalny krok, np wyjazd na dłuższy czas do Polski bo bez tego ze znajomością języka dalej się nie posuniesz?

Coś w tym zakresie.

darkman napisał/a:
masz wrażenie, że dotarłeś do ściany, że dalej nie pójdziesz

Myślałem, że to mi wystarczy, ale teraz przekonuję się, że to za mało...
_________________


 
 
Lolek 
Twórca
Grafik forumowy



Pomógł: 77 razy
Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 11732
Skąd: Slovakia
Wysłany: 2022-11-12, 10:45:02   

Gratulacje dla zwycięskiej drużyny. :564:
Ostatecznie kolejność na podium została dość ciekawie ułożona.
Gratuluję również pozostałym zwycięzcom i przegranym.

Specjalne podziękowania dla Pana Mysikrólika. Zadebiutował na dość nietypowym konkursie i prawdopodobnie podczas największych problemów technicznych, więc mam nadzieję, że nie odstraszy go to od udziału w innych konkursach. Niestety, nawet jego największy zapał nie wyciągnął nas z bagna, w które wrzucił nas Kuwasa.

Jeszcze raz dziękuję organizatorom za zorganizowanie. W konkursie znalazła się tylko niewielka część moich notatek z książki, nawet pytania o takie informacje, których nie zanotowałem. Na ten konkurs przygotowałem się najsłabiej ze wszystkich do tej pory. Nawet audiobooka nie słuchałem do końca... (A poza Pozwoleniem ukończyłem już całą rundę konkursów z serii książek o Panu Samochodziku.)

I na koniec dziękuję wszystkim za wsparcie i zrozumienie. To zawsze dodaje mi energii w sytuacjach, w których zrezygnowałbym. Wiem, że to zabawa (i trzymamy się tego), ale czasami emocje są po prostu większe niż powinny. :oops:
_________________


Ostatnio zmieniony przez Lolek 2022-11-12, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-11-12, 15:01:43   

Uff, ikonki wstawione! Tym samym zapomoga leci do Lolka! :564:

A swoją drogą, to największego farta miał aman - debiut i złoty medal! :D
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Darkman 
Maniak Samochodzika
i roweru



Pomógł: 13 razy
Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 8695
Skąd: Lublin
Wysłany: 2022-11-12, 17:03:41   

Lolek napisał/a:
I na koniec dziękuję wszystkim za wsparcie i zrozumienie. To zawsze dodaje mi energii w sytuacjach, w których zrezygnowałbym. Wiem, że to zabawa (i trzymamy się tego), ale czasami emocje są po prostu większe niż powinny. :oops:


Lolku Drogi, dwukrotnie w trakcie tego konkursu podobnie jak Ty miałem chęć rzucić to wszystko, wyłączyć komputer i zapomnieć. Głównie za sprawą kuwasownika, choć nie tylko.
Nie pozwoliłem sobie na taki luksus tylko dlatego, że był to konkurs drużynowy i po prostu nie mogłem zawieść She, Pierre'a i Oskarka, więc szarpałem się z tym do końca.
Jak sam napisałeś to tylko zabawa, więc powinna bawić. Chwilami rzeczywiście bawiła, w wielu momentach niestety irytowała. No cóż, było, minęło.
Zawsze będę Ci kibicował w naszych konkursowych zmaganiach, dziękuję Ci za ambitną walkę do końca i kolejną piękną Ikonkę. :) :564: :)
_________________


Darkman Total'2020, ViceTotal'2022
 
 
Czytalski 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 1593
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2022-11-12, 17:04:05   

Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla mojej drużyny, bo benasek i glaberski wzięli większość na siebie.
To było interesujące przeżycie, choć nie obyło się bez drobnych problemów. Ostatnie pytania w części szybkiej sprawiały problemy w interpretacji zarówno treści, jak i odpowiedzi. Było to widać, bo pierwsze 7 czy 8 pytań poszło w 30 minut, a reszta zajęła trzy razy tyle (nawet wyłączywszy przerwę). System wiadomości forum też nie sprzyja grupowej komunikacji.
_________________
Drużyna 1

 
 
benasek 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 6 razy
Wiek: 57
Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 839
Skąd: Berlin
Wysłany: 2022-11-12, 18:53:01   

No mnie to porządnie zatelepało w drugim podejściu ...
Miałem takie chęci, tyle weny, że myślałem, że będę pierwszy i wszyściutkich odstawię na kilometr :D
No, ale za drugim razem mnie skutecznie wywaliło. Co wlazłem, to mi kuwasownik kopa w d... No to ja znów włażę, i znów i tak ze cztery razy a chyba znacznie częściej.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział, organizatorom za ułożenie zadań, glaberskiemu i Czytalskiemu - kompanom z grupy 1 za wsparcie. Sam kiedyś gdzieś tam organizowałem podobne zabawy, więc wiem, ile to czasu i zabiegów kosztuje.

Gratuluję serdecznie wygranym, potwierdziliście posiadanie sporej wiedzy, ale również mieliście troszkę szczęścia.

Uważam, że trzeba coś zrobić z kuwasownikiem. Czy na przykład na czas takiego konkursu nie lepiej jest stworzyć jakiś pokoju na czacie na przykład na Interii (lub jakimś innym portalu) i tam na szybko odpowiadać? Tam na jeden pokój wchodzi setka osób i wszystko działa. To tak tylko luźna propozycja. Pewnie i ona ma jakieś minusy, ale chyba w ogólnym rozrachunku byłoby to lepsze i sprawiedliwsze niż korzystanie z czegoś, co nie działa właściwie. W moim przypadku miałem co najmniej z 20 sytuacji, gdzie za pierwszym razem nic nie zostało opublikowane. Przykładem odpowiedź o markę samochodu. Ifę podałem w sekundę - dwie po zadaniu pytania. Odpowiedzi do tej pory nie ma.
To tyle tak na szybko.
Do następnego razu!
_________________
Drużyna 1

Ostatnio zmieniony przez benasek 2022-11-12, 20:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aman 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 8 razy
Wiek: 47
Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 1862
Skąd: Maślice... Wilcze...
Wysłany: 2022-11-12, 19:51:26   

Szara Sowa napisał/a:
A swoją drogą, to największego farta miał aman - debiut i złoty medal! :D


Bo w życiu szczęście jest niemal równie ważne, jak zdrowie i niemała góra forsy :p

Niewątpliwie wielce istotnym elementem sukcesu naszej grupy, oprócz wiedzy, była bytność i uczestnictwo.

Zapewne mając niemałe doświadczenie w technologiach, które nam w trakcie konkursu towarzyszyły, nie ulegałem zbyt drastycznym emocjom, kiedy te zawodziły lub choćby nie chciały tak jak chcemy współpracować. I mimo że, cierpliwość nie jest moją domeną nie dawałem się ponieść negatywnym trendom ;-)
(chociaż, jak czytałem o przelogowywaniu to #$%%$$@# mając na uwadze niezamknięte sesje ;-P )

Co do sposobu rozgrywania ewentualnych kolejnych konkursów, to mam jakieś wizje mogące być pomocnymi. Wymagają one jeszcze kilku chwil, nazwijmy to przemyśleń.
A w przypadku pozytywnego ich rozpatrzenia i testów, na które serdecznie zaproszę (ufając, że uda się tak to zrobić, żeby zadziałało) spróbujemy tak się wpasować, by uniknąć nadmiaru zdenerwowania, z powodu softu funkcjonowania ;)

Przyznam też, iż mam nieco spostrzeżeń dodatkowych w kwestiach funkcjonalnych (także z doświadczeń swoich wyniesione), nie czas tutaj teraz na takie wynurzenia. Znajdzie się lepsze miejsce i czas mniej emocjami jeszcze nasycony.

p.s.
Bardzo się cieszę, że dokoptowano mnie do tak prężnej, wspaniałej drużyny :D
_________________
Drużyna 5


-----
AMaN
 
 
 
Chemas 
Forumowy Badacz Naukowy
Kinomaniak wychowany na literaturze młodzieżowej



Pomógł: 42 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 11827
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2022-11-13, 08:54:49   

Czytalski napisał/a:
Ostatnie pytania w części szybkiej sprawiały problemy w interpretacji zarówno treści, jak i odpowiedzi.


Nie zawsze musi być łatwo i przyjemnie. Trzeba też trochę się pomęczyć. Nie przesadzałbym ;-)
Gdybym ja brał udział w takim konkursie brałbym to na luziku.
_________________


Sporadyczny turysta, kiedyś bardzo aktywny, serdecznie zaprasza na Pojezierze Drawskie
 
 
Chemas 
Forumowy Badacz Naukowy
Kinomaniak wychowany na literaturze młodzieżowej



Pomógł: 42 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 11827
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2022-11-13, 08:57:12   

W każdym razie organizatorzy dziękują za cierpliwość (może nie zawsze :) ) i wyrozumiałość (może nie zawsze :) ) wszystkim uczestnikom, no i Lolkowi za ikonki ma się rozumieć :)
_________________


Sporadyczny turysta, kiedyś bardzo aktywny, serdecznie zaprasza na Pojezierze Drawskie
 
 
Lolek 
Twórca
Grafik forumowy



Pomógł: 77 razy
Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 11732
Skąd: Slovakia
Wysłany: 2022-11-14, 18:24:33   

Musiałem trochę dostosować małą ikonkę do jednego koloru, to tam już zaczyna wyglądać dość stereotypowo.

Chemas napisał/a:
ma się rozumieć

Eee, co tam!

Też dziękuję - wam wszystkim.
_________________


 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-11-16, 00:26:11   

Szara Sowa napisał/a:
Uff, ikonki wstawione! Tym samym zapomoga leci do Lolka!

Lolku, zapomogi już nie dam, bo widzę, że się obłowiłeś. :p
Ale Baaardzo dziękuję za fajną ikonkę.
:564:

aman napisał/a:
Kpt Petersen napisał/a:

Aman grałeś drużynie im. Joanny Chmielewskiej, ona się czasem spotyka, długo, długo chodzi a potem pije. Więc okazja się znajdzie :564:


Toś mi zabił ćwieka, niczym zagadkę konkursową części wolnej.
Nie dość, że będę się zastanawiał dlaczego drużyna imienia pisarki, to jeszcze jak rozumieć część zdania drugą? :oops:

Szczęściem z 'okazja się znajdzie' nie mam problemu :027: :okulary:

Daj znać, Amanie, jak wpadniesz w nasze okolice, to się skrzykniemy z Teresą tudzież Kapitanem.
I bez obaw, nie będziesz musiał chodzić śladami Chmielewskiej. ;-)
_________________
Drużyna 5

 
 
Lolek 
Twórca
Grafik forumowy



Pomógł: 77 razy
Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 11732
Skąd: Slovakia
Wysłany: 2022-11-16, 10:45:18   

Berta von S. napisał/a:
Ale Baaardzo dziękuję za fajną ikonkę.

Dziękuję. Była jedną z trudniejszych. :)
_________________


 
 
aman 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 8 razy
Wiek: 47
Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 1862
Skąd: Maślice... Wilcze...
Wysłany: 2022-11-16, 11:56:57   

Berta von S. napisał/a:

Daj znać, Amanie, jak wpadniesz w nasze okolice, to się skrzykniemy z Teresą tudzież Kapitanem.
I bez obaw, nie będziesz musiał chodzić śladami Chmielewskiej. ;-)


Dziękuję za zarys ciekawego spotkania, postaram się informować, gdy na jakiś sensowniejszy czas do Warszawy zjadę. Mając na myśli i jego długość i porę roku. O ile bowiem zdarzyło mi się przemierzać warszawskie szlaki uliczne śniegiem przysypane, czego u siebie w zasadzie nie doświadczam. To preferuję zdecydowanie bardziej przyjazne warunki cieplne i... świetlne.

Obaw związanych ze spacerowaniem nie mam, tym bardziej śladami :-) Miasto całkiem zgrabne i przyjazne, w moim odczuciu chodzeniu. W zasadzie tylko w niezbędnych sytuacjach wspierałem się jakimś rodzajem lokomocji, gdy tam przebywałem. Generalnie wszędzie spacerkiem. Czy to z lotniska na Ochotę, czy stamtąd na Wojskowe Powązki. Poza tym, jak nie jeżdżę to lubię chodzić ;-)
_________________
Drużyna 5


-----
AMaN
 
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-11-21, 02:08:43   

aman napisał/a:
Dziękuję za zarys ciekawego spotkania, postaram się informować, gdy na jakiś sensowniejszy czas do Warszawy zjadę. Mając na myśli i jego długość i porę roku. O ile bowiem zdarzyło mi się przemierzać warszawskie szlaki uliczne śniegiem przysypane, czego u siebie w zasadzie nie doświadczam. To preferuję zdecydowanie bardziej przyjazne warunki cieplne i... świetlne.

To czekamy na wiosnę! :043:
_________________
Drużyna 5

 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-11-21, 16:09:37   

Niecierpliwych informuję, że nagrody powinny dotrzeć dziś, jutro lub pojutrze!
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2022-11-21, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Teresa van Hagen 
Maniak Samochodzika



Pomogła: 37 razy
Dołączyła: 20 Lut 2017
Posty: 6143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-11-23, 20:36:47   

Dotarła dzisiaj. Dziękuję!
_________________
Drużyna 5

 
 
aman 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 8 razy
Wiek: 47
Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 1862
Skąd: Maślice... Wilcze...
Wysłany: 2022-11-24, 08:36:24   

I ja swoją przechwyciłem w dniu wczorajszym.
Serdeczne dzięki :-)
_________________
Drużyna 5


-----
AMaN
 
 
 
Kpt Petersen 
Forumowy Badacz Naukowy
Forumowy Twitterowiec



Pomógł: 25 razy
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 2809
Skąd: Wyspy Pacyfiku
Wysłany: 2022-11-24, 08:54:38   

Ja jako Zwycięzca :okulary:

otrzymałem nagrodę, za którą bardzo dziękuję :)

PS.jpg
Plik ściągnięto 30 raz(y) 270,75 KB

_________________
Drużyna 5

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,88 sekundy. Zapytań do SQL: 15