PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
koncert urodzinowy Mirka i jego syna Konrada w Jerzwałdzie
Autor Wiadomość
mirekpiano 
Forumowy Badacz Naukowy



Pomógł: 12 razy
Wiek: 60
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 335
Skąd: Jerzwałd
Wysłany: 2016-05-21, 16:40:04   koncert urodzinowy Mirka i jego syna Konrada w Jerzwałdzie

Może ktoś z forumowiczów ma ochotę przyjechać do Jerzwałdu w Boże Ciało.
Tradycyjnie jak co roku wystąpią znakomici wykonawcy.
W tym roku:
Artur Dutkiewicz - jeden z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych. Artur przybędzie do Jerzwałdu tuż po turnee po Australii i Nowej Zelandii. Podczas koncertu artysta opowie o swoim pobycie na Antypodach oraz zaprezentuje kilkadziesiąt slajdów z podróży. Zapowiada się więc niesamowite spotkanie z Arturem Dutkiewiczem.
http://www.arturdutkiewicz.pl/
http://jazzforum.com.pl/m...o-na-antypodach

Maciej Markiewicz - jeden z najlepszych światowych pianistów grających w stylu Boogie Woogie.
http://www.maciejmarkiewicz.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=4WrvCAjbs3g

Jerzy Małek Group - Prawdopodobnie jeden z najlepszych trębaczy jazzowych na świecie.
http://jerzymalek.eu/pl/j...l?view=featured

Oczywiście będzie to mój koncert urodzinowy, organizowany tradycyjnie już od lat w "Boże Ciało" jako, że urodziłem się w Boże Ciało 1963 roku w Borzytuchomiu. Dokładnie w tym dniu obchodzić będzie również swoje 19 urodziny mój syn Konrad, no i oczywiście 26 maja to Dzień Matki. Jak widać dużo okazji do koncertowania. Jam Sessions zapowiada się do białego rana.

Serdecznie zapraszam, jednakowoż proszę o potwierdzenie przybycia ze względu na małą pojemność sali.
Mirek tel 600131007

zaproszenie.jpg
Plik ściągnięto 183 raz(y) 127,34 KB

_________________
Wszystkich odwiedzających Jerzwałd zapraszam do mnie na pogawędkę oraz poczęstunek tego i owego. Rybka też się zawsze znajdzie. Furtkę otwiera się do siebie.
Ostatnio zmieniony przez mirekpiano 2016-05-21, 17:06, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-23, 14:09:53   Re: koncert urodzinowy Mirka i jego syna Konrada w Jerzwałdz

mirekpiano napisał/a:
Może ktoś z forumowiczów ma ochotę przyjechać do Jerzwałdu w Boże Ciało. Tradycyjnie jak co roku wystąpią znakomici wykonawcy...

To się świetnie składa (!), bo ja się wybieram na BC do Jerzwałdu. :)
_________________
Drużyna 5

 
 
mirekpiano 
Forumowy Badacz Naukowy



Pomógł: 12 razy
Wiek: 60
Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 335
Skąd: Jerzwałd
Wysłany: 2016-05-23, 22:06:53   Re: koncert urodzinowy Mirka i jego syna Konrada w Jerzwałdz

Berta von S. napisał/a:
mirekpiano napisał/a:
Może ktoś z forumowiczów ma ochotę przyjechać do Jerzwałdu w Boże Ciało. Tradycyjnie jak co roku wystąpią znakomici wykonawcy...

To się świetnie składa (!), bo ja się wybieram na BC do Jerzwałdu. :)


Miło będzie Cię znowu zobaczyć, Berto. Od środy już podejmuję gości świeżo wędzoną lub smażoną we środę rybką.
Poza tym, własnoręcznie uwędzonym dziś schabikiem i boczkiem, a poza tym miodówką, cytrynówką i wyborną miętówką na swojskim destylacie najlepszej jakości robionymi.

Zapowiada się koncert jakiego dotąd u mnie mnie było. Zjeżdża się bowiem do mnie wielu muzyków nie wymienionych w programie. Więc Jam Sessions zapowiada się wybornie.
na scenie: dwa fortepiany, organy Hamonda, perkusja, kontrabas. Będą też gitary, trąbki i może także saksofony.
_________________
Wszystkich odwiedzających Jerzwałd zapraszam do mnie na pogawędkę oraz poczęstunek tego i owego. Rybka też się zawsze znajdzie. Furtkę otwiera się do siebie.
Ostatnio zmieniony przez mirekpiano 2016-05-23, 22:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-24, 15:59:29   

Wszystko brzmi bardzo smakowicie. Czuję się dodatkowo zmotywowana do wyjazdu! ;)

Tylko coś z tej środowej biesiady zostawcie, bo ja dojadę dopiero w czwartek. :)
_________________
Drużyna 5

 
 
Ornitolog 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 632
Skąd: z Warmii
Wysłany: 2016-05-26, 09:28:07   

Jakby co, autograf mistrza już mam ;)

 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-29, 23:13:47   Re: koncert urodzinowy Mirka i jego syna Konrada w Jerzwałdz

Dzięki za zaproszenie na imprezę! Akurat mi się świetnie wpasowała w jerzwałdzki weekend. Koncerty super. :)
Warunki świetlne były dość imprezowe, więc zbyt wiele zdjęć nie robiłam, tylko po jednej fotce dla każdego wykonawcy:

Artur Dutkiewicz

Akurat opowiada o podróżach, ale było też granie.




Jerzy Małek Group




Maciej Markiewicz
Dla mnie zdecydowany nr. jeden tego wieczoru.
:564:



A tutaj jubilat w gronie rodziny.
Atmosfera - jak widać - gorąca. ;-)



I dla kontrastu cztery landszafciki z ostatnich dni.
Stali bywalcy pewnie poznają, co to za miejsca.









Przykre tak wrócić ze środka nadjeziornych wakacji do miasta... :/
_________________
Drużyna 5

 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-05-30, 07:06:01   

Strasznie szybko jezioro zarasta przy domu Nienackiego. Jak te olchy jeszcze trochę pójdą w górę to zupełnie zasłonią widok.
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-30, 22:24:58   

Szara Sowa napisał/a:
Strasznie szybko jezioro zarasta przy domu Nienackiego. Jak te olchy jeszcze trochę pójdą w górę to zupełnie zasłonią widok.

Nie pójdą, bo je Boguś co roku przycina - podobno tylko zimą to możliwe, jak jezioro i bagno skuje lód. Większe zagrożenie, że się jezioro zamuli i wypłyci (podobnie jak inne w okolicy - np. na Witoszewskim pale po starym pomoście sterczą ponad metr nad wodą :/ ).

Jeśli chodzi o te olchy, to patrząc na zdjęcia nie widzę dużej różnicy. Ujęcia z różnych stron, bo nie ma dobrego starego zdjęcia z widokiem z domu na jezioro, ale widać doskonale, że niezły gąszcz (nie tylko trzcin) był tam już za Nienackiego.

P5270887.JPG
Plik ściągnięto 181 raz(y) 559,61 KB

P4200079 kopia.jpg
Plik ściągnięto 171 raz(y) 272,47 KB

_________________
Drużyna 5

Ostatnio zmieniony przez Berta von S. 2016-05-30, 22:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nietajenko 
Forumowy Badacz Naukowy
Ojciec dwójki dzieci



Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 11847
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2016-06-10, 06:33:00   

Berta von S. napisał/a:
Większe zagrożenie, że się jezioro zamuli i wypłyci

Ponoć jest to duży problem Jeziora Płaskiego. Bosman z "Pod Omegą" przestrzegał nas przed wpływaniem na ten akwen. Mówił, że zamulenie jest coraz większe, a roślinność wodna już w wielu miejscach podchodzi pod powierzchnię jeziora. Pamiętam, że już kilka lat temu po południowej stronie jeziora, jak zanurzyło się pagaj to spod wody wypływały obrzydliwe bąble zalegającego gazu - ewidentny sygnał postępującej eutrofizacji zbiornika.
_________________
 
 
Ornitolog 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 632
Skąd: z Warmii
Wysłany: 2016-06-11, 17:54:10   

To ja od siebie dorzucę jeszcze parę fotek:

z Arturem Dutkiewiczem


z Bertą "na Skarpie"


z całą ekipą nad Płaskim


z pozostałością po jakimś piesowatym


z Emesem na reji śpiewamy szanty ;)))
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,38 sekundy. Zapytań do SQL: 14