PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Szara Sowa
2014-12-05, 09:00
Stanisław Mikulski - wywiad nierozpoczęty...
Autor Wiadomość
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań

Wysłany: 2014-12-05, 08:59:43   Stanisław Mikulski - wywiad nierozpoczęty...

Mniej więcej w połowie listopada 2014 r. wspólnie z Protoavisem wpadliśmy na pomysł aby spróbować przeprowadzić serię wywiadów z osobami, które zapisały się w sposób szczególny w pamięci pokolenia z lat 60-tych czy 70-tych. Zauważyliśmy że grupa tych osób z roku na rok jest coraz mniejsza. Nie ma już między nami nie tylko Zbigniewa Nienackiego, ale także np. Edmunda Niziurskiego, Adama Bahdaja i wielu innych. Postanowiliśmy w pierwszej kolejności „zająć się” osobami najstarszego pokolenia, m.in. Aleksandrem Minkowskim oraz Stanisławem Mikulskim. Z Panem Aleksandrem, dzięki pomocy mirkapiano bardzo szybko udało nam się wywiad zrealizować. Niestety z Panem Stanisławem nie mieliśmy już tyle szczęścia, mimo że dzięki uprzejmości Alexa, mogliśmy się z p. Stanisławem skontaktować.

Oto zapis rozmowy telefonicznej, którą przeprowadziłem z P. Stanisławem Mikulskim.



Sobota 22 Listopada 2014 godz. 18.15

- Dzień dobry Panie Stanisławie, poznaję pana po głosie. Z tej strony kłania się Forum Miłośników Pana Samochodzika.

Stanisław Mikulski (dość słabym głosem): Forum Pana Samochodzika? Bardzo mi miło!

- Panie Stanisławie, chcielibyśmy przeprowadzić z Panem krótki wywiad, który następnie zamieścilibyśmy na forum

St. M.: Wywiad? Ale ja jestem w szpitalu, słaby jestem…

- Ojej w szpitalu? To w takim razie nie będę Pana męczył, pozwolę sobie odezwać się za kilka dni…

St. M.: Tak, tak, (tu Pan Stanisław się ożywia) bardzo proszę serdecznie pozdrowić ode mnie wszystkich fanów Pana Samochodzika!

- Bardzo dziękuję Panie Stanisławie! Ze swej strony życzę zdrowia!

St. M.: Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

- Również pozdrawiam w imieniu forumowiczów i do usłyszenia!

St. M.: Do usłyszenia!

Stanisław Mikulski zmarł w czwartek 27 listopada 2014 r. o godz. 5.15.
Następną rozmowę z P. Stanisławem planowałem przeprowadzić właśnie tego dnia, w godzinach przedpołudniowych.

Jeżeli uznać tę rozmowę za miniwywiad, to był to prawdopodobnie ostatni wywiad Stanisława Mikulskiego.


autor zdjęć: Johny Bravo ze strony nienacki.art.pl

Temat dot. Stanisława Mikulskiego znajduje się tutaj:
http://pansamochodzik.net...p=227389#227389
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2016-03-09, 10:44, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Protoavis 
Admin Emeritus
Archeolog książkowy



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 6785
Skąd: PRL
Wysłany: 2014-12-05, 11:50:41   

Stanisław Mikulski nie zdążył odopowiedzieć na nasze pytania. Ale odpowiedzi na kilka z nich znajdziemy w wywiadzie sprzed kilku lat:
https://www.youtube.com/watch?v=jMli7MtG8Fk

Tematy samochodzikowe są tam poruszane od 3.30 oraz 14 minuty.
_________________
Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum

  
 
 
Protoavis 
Admin Emeritus
Archeolog książkowy



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 6785
Skąd: PRL
Wysłany: 2015-06-10, 14:27:26   

A już niebawem...

Po ponad 5 latach współpracy ze Stanisławem Mikulskim, którą przerwała śmierć aktora w listopadzie 2014 roku, reżyser Jarosław Antoszczyk zakończył prace nad produkcją filmową „Ikony srebrnego ekranu”. Teraz czeka nas mnóstwo pracy związanej z promocją filmu w kraju i zagranicą.

./redir/ikonysrebrnegoekranu.blogspot.com/2015/05/jarosaw-antoszczyk-dwie-wersje-ikon.html
_________________
Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,35 sekundy. Zapytań do SQL: 12