PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Szara Sowa
2014-06-20, 10:18
Koszulki forumowe edycja kolejna!
Autor Wiadomość
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2014-05-04, 14:14:55   Koszulki forumowe edycja kolejna!

A tak w ogóle, to może fajnie byłoby przygotować koszulki na zlot? Widziałam, że wątki koszulkowe na forum są dość stare, a od tego czasu sporo osób przybyło na forum (w tym ja :]), więc może byliby jacyś chętni? Ja widziałam Nietajenkową koszulkę na spotkaniu warszawskim i mi się bardzo spodobała ;-)

------------------------------------------------
Dopisek późniejszy:
Gdzie możemy zamówić nawet pojedyncze koszulki?
Jeżeli ktoś w przyszłości zapała chęcią posiadania forumowej koszulki, to podaję namiary na firmę haftującą:
./redir/hafty.krakow.pl/
Jak się pani powie, że się jest od Pana Samochodzika, to będzie wiedziała, o co chodzi :D
Jedyną niedogodnością jest konieczność dostarczenia firmie koszulki (lub bluzy, fartucha, kalesonów lub czegokolwiek innego, na czym chcemy mieć wyhaftowane logo).


Sz.S.
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2016-06-16, 07:28, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-05-05, 07:40:27   

Cytat:

A tak w ogóle, to może fajnie byłoby przygotować koszulki na zlot? Widziałam, że wątki koszulkowe na forum są dość stare, a od tego czasu sporo osób przybyło na forum (w tym ja :]), więc może byliby jacyś chętni?


A są jeszcze inni chętni?
Tak czy inaczej koszulki rok temu robił dla nas kolega de_molaey, także tzw. dodruki, więc w pierwszym rzędzie proponowałbym nawiązać indywidualny kontakt właśnie z nim, gdyż to on posiada matryce wzoru itp. (Ja ze swej strony też będę de_molaeya "nagabywał", ale nie wiem czy to wystarczy, poza tym im więcej potencjalnych zamawiających tym lepiej, więc proponuję odzywać się do niego na adres mailowy, który mogę podać na p.w.)
http://pansamochodzik.net...p=152484#152484
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

  
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2014-05-05, 08:59:43   

Dzięki :) To będę go nagabywać, chociaż zawsze lepiej, jakby się zebrało więcej osób i to jakoś załatwić hurtem. Jak mi się uda nawiązać kontakt z de_moleayem, to ewentualnie zrobię jakąś listę chętnych i pójdzie razem.
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-07, 15:57:56   

Athenais napisał/a:

Tak, super:) Będzie można sobie obejrzeć wszyściutkie pokoje (a przynajmniej na to liczę) g:hmm

A jak z noclegiem w Mrodze? Odezwał się właściciel?

Wszyściutkie raczej nie i tak dobrze, że nas wpuszczą, bo normalnie w weekendy budynek jest zamknięty. Do gościa z Mrogi zadzwonię, jak wrócę z Austrii. :)

Ja też bym chętnie miała koszulkę i nawet kiedyś pisałam w tej sprawie do kolegi deM, ale nie odpowiedział.
_________________
Drużyna 5

 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-05-07, 17:48:34   

Berta von S. napisał/a:
nawet kiedyś pisałam w tej sprawie do kolegi deM, ale nie odpowiedział.


Tak czuję, że chyba raczej nie ma co na niego liczyć. Pozostaje chyba jakieś allegro, albo inne małe firmy. Tam można zamawiać nawet pojedyncze sztuki. Athenais skombinuje jakiś gustowny wzór i będzie dla wszystkich chętnych. :564:
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-05-08, 11:31:04   

Cytat:

A tak w ogóle, to może fajnie byłoby przygotować koszulki na zlot? Widziałam, że wątki koszulkowe na forum są dość stare, a od tego czasu sporo osób przybyło na forum (w tym ja :]), więc może byliby jacyś chętni? Ja widziałam Nietajenkową koszulkę na spotkaniu warszawskim i mi się bardzo spodobała ;-)


Logo na koszulkę w dużym formacie już mamy! :564:

http://pansamochodzik.net...p=201639#201639
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Iwmali2 
Maniak Samochodzika
Były administrator



Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 7447
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-05-10, 08:45:42   

Jakby co to ja też zamawiam koszulkę, a może dwie, zależy to od ceny. :)
_________________
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-05-10, 10:06:57   

Iwmali2 napisał/a:
a może dwie


Ryśkowi pożałujesz??????? :053:
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Iwmali2 
Maniak Samochodzika
Były administrator



Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 7447
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-05-10, 10:08:21   

Szara Sowa napisał/a:
Ryśkowi pożałujesz??????? :053:

On nie jest samochodzikowym fanem to niech spada! :diabelek:
_________________
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2014-05-14, 13:56:26   

Próbowałam się zorientować w cenach koszulek i napisałam w sumie do dwóch firm. Jedną mi polecił znajomy, który tam zamawiał haftowane koszulki dla drużyny harcerskiej, a drugą znalazłam na Allegro. No i ceny przedstawiają się tak:

W pierwszej firmie trzeba dostarczyć własne koszulki, haft (18cm długości) to 10zł, kolejne 10zł za haft na rękawie i 100zł jednorazowo za przygotowanie wzoru. Wszystkie ceny netto. Transport (w sumie w obie strony) by odpadał, bo to firma z Krakowa (chociaż gdzieś na obrzeżach) i bym dostarczyła i odebrała koszulki osobiście. Przy czym dochodzi jeszcze kupienie odpowiednich koszulek. Dobre jakościowo koszulki na Allegro można kupić za 10-15zł, bo już kupowałam. Jeżeli by się zebrało więcej osób, to koszt wysyłki byłby znikomy.

W tej drugiej firmie mi powiedzieli 55zł za koszulkę haftowaną z imieniem na rękawie, ewentualnie tańsza wersja z haftem na rękawie indywidualnym i nadrukiem - sitodruk termo transferowy, ale zamówienie minimum 30szt, koszt 1szt to 30zł +koszt wysyłki

W takim razie pytam wszystkich - czy byliby chętni na koszulki i w jakiej ilości? Myślę, że przy dużym zainteresowaniu taniej wyszłaby pierwsza opcja, chociaż dla mnie byłoby to trochę więcej załatwiania, ale ok. Kolory koszulek w obu przypadkach właściwie dowolne (jeżeli ktoś nie wymyśli sobie jakiegoś brązu wpadającego w beż :P - chociaż to chyba kolor forum? :galy: ). To czekam na odzew!
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-05-14, 14:10:11   

Świetna robota Athenais! :564:
Co do moich uwag to:
- myślę że na 30 koszulek są chyba małe szanse (sporo osób koszulki już ma), więc raczej opcja 1. (ale może się mylę...),
- myślę że nick/imię z powodzeniem można z rękawa przenieść na miejsce poniżej loga (o ile to obniżyłoby cenę),
- co do koloru koszulek, to lepiej zachować jeden (czarny), raz że już takie mamy, dwa, że kolor koszulki musi być dopasowany do koloru nici, a trzy - w tym samym kolorze pewnie łatwiej kupić :)
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

  
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2014-05-14, 14:54:56   

Szara Sowa napisał/a:
- myślę że nick/imię z powodzeniem można z rękawa przenieść na miejsce poniżej loga (o ile to obniżyłoby cenę),


Nie obniżyłoby, bo dla dużego haftu trzeba przygotować matrycę (taką samą dla wszystkich koszulek) i to jest właśnie ten koszt 100zł. A za haft indywidualny jest dodatkowa płatność, czy on będzie poniżej loga, czy na rękawie, to jest to samo. Ewentualnie jeśli ktoś nie chce mieć swojego nicka wyhaftowanego na koszulce, to wtedy będzie tańsza.

Szara Sowa napisał/a:
- co do koloru koszulek, to lepiej zachować jeden (czarny), raz że już takie mamy, dwa, że kolor koszulki musi być dopasowany do koloru nici, a trzy - w tym samym kolorze pewnie łatwiej kupić


Konfiguracja kolorystyczna koszulek przy zamawianiu jest obojętna, bo tylko się zaznacza, którego koloru i ile się chce, wszystko idzie razem. Ale też mi się wydaje, że czarne są najbardziej praktyczne i jednolite, chociaż ja pewnie sobie zamówię dwie - czarną i ciemnozieloną :027:
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2014-05-15, 10:36:49   

Do zlotu pozostał miesiąc i jest to najwyższy czas, żeby zamówić koszulki, jeżeli chcemy je mieć na zlocie. Znalazłam na allegro dobre jakościowo koszulki w cenach ok. 7zł za męskie i ok. 8zł damskie + koszt wysyłki. Dla tych, którzy jakoś nie mogą połapać się w ostatecznej cenie podaję szacunkowy koszt przy założeniu, że zamówimy 10 szt. koszulek (przy większej ilości będzie tylko taniej): Edit (zapomniałam, że to były ceny netto za haft) ok. 46 zł za koszulkę męską i ok. 47 zł za damską. Jeżeli ktoś nie chce wyhaftowanego nicka na rękawie, to koszulka będzie tańsza o 12 zł.
Na zamówienia czekam do poniedziałku, bo naprawdę jest mało czasu.
----------------------------------------
Osoby, które nie wybierają się na zlot lub nie są z okolic Krakowa, muszą doliczyć jeszcze koszt wysyłki (będzie najniższy z możliwych!).

Koszulki będą wyglądały mniej więcej tak:


(Dopisek Sz.S.)

Koszulki forumowe.jpg
Plik ściągnięto 197 raz(y) 570,83 KB

_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2015-11-02, 17:59, w całości zmieniany 12 razy  
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-15, 10:44:19   

To ja poproszę M. A można khaki z czarnym haftem?
_________________
Drużyna 5

 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2014-05-15, 10:45:30   

Berto, edytowałam ceny, rzeczywiście nie uwzględniłam, że to były ceny netto (dzięki Szara Sowo). Na koszulce khaki nie będzie widać czarnego haftu, proponuję biały.

A jeżeli chodzi o rozmiarówkę, to kobiecą kiedyś zamawiałam i normalnie noszę S, a na mnie pasowała M, więc to też trzeba uwzględnić.
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
Ostatnio zmieniony przez Athenais 2014-05-15, 10:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2014-05-15, 10:49:43   

Tylko wiesz co, ja tam nie widzę koloru khaki... Jest 16 kolorów, a najbardziej zbliżona jest butelkowa zieleń
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-15, 10:57:26   

Athenais napisał/a:
Tylko wiesz co, ja tam nie widzę koloru khaki... Jest 16 kolorów, a najbardziej zbliżona jest butelkowa zieleń

To dziwne, w takich Tshirtach na ogół rozmiary są raczej większe niż np. w HM. Już mam w kolekcji kilka okolicznościowych worów, które się najwyżej nadają do spania. :)
A masz gdzieś link, żeby sobie obejrzeć te kolory?
_________________
Drużyna 5

 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2014-05-15, 11:01:18   

Tutaj: ./redir/allegro.pl/fruit-of-the-loom-koszulka-damska-valueweight-m-i4211954107.html
Ta M-ka nie jest na mnie super obcisła, bo właśnie nie chciałam obcisłej. Na tej aukcji pod linkiem jest właśnie rozmiar M, to sobie porównaj wymiary
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2014-05-15, 11:07:26   

I jeszcze dodam, że to nie będzie okolicznościowy wór, ja je noszę normalnie do dżinsów albo pod żakiet :D
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-05-15, 11:10:05   

Zmierzyłam 2 bluzki i porównałam. :)
Ta z netu jest nawet o kilka centymetrów szersza od normalnej M.

A kolor poproszę ten grafitowy, czyli "charcoal", czy jakoś podobnie.
_________________
Drużyna 5

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,77 sekundy. Zapytań do SQL: 15