PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: TomaszNN
2007-09-22, 10:44
Plany
Autor Wiadomość
TomaszNN 
Ojciec Założyciel

Wysłany: 2007-08-24, 20:25:28   Plany

Jakiś czas temu nawiązałem korespondencje z Panią Igą. Mam nadzieje że nie będzie mi miała za złe że zacytuje na forum jej ostatni list :)

Bardzo cieszę się, że istnieją tacy pasjonaci powieści o Panu Samochodziku jak Pan. Cieszę się, że Czytelnicy wciąż sięgają po książki z serii. Mam nadzieję, że forum będzie stale rozrastało się. Może mogłabym umieścić na mojej stronie link do forum? Gdybym przydała się na coś, jeśli chodzi o sprawy związane z forum, proszę koniecznie napisać! Chętnie pomogę, oczywiście w miarę mozliwości. :)
Co do następnego tomu mojego autorstwa - nie jest żadną tajemnicą, że nad nim pracuję. Akcja dotyczy jednej z największych zagadek historii świata. Na razie nie zdradzę jednak szczegółów, proszę mi to wybaczyć. Jak już pisałam o przyjęciu książki do druku decyduje tylko i wyłącznie Wydawnictwo, więc nie mogę w żaden sposób zapewnić, że tekst ukaże się w księgarniach.

Myśle że skorzystamy z propozycji Igi i poprosimy ją żeby umieściła link do naszego forum na swojej stronie. Mam też nadziej że Iga zdecyduje się zarejestrować i zdradzić nam swoje plany wydawnicze :)

Paweł Daniec 
Stały bywalec forum

Wysłany: 2007-08-24, 22:57:09   

Brzmi ciekawie. A jeszcze ciekawiej będzie jak będzie normalny narrator. Nie żeby mi się książki Igi nie podobały, ale kurcze - jak wspominałem - nie pasuje mi kobiecy narrator. No ale może to dlatego, że podobno jestem niereformowalny :570:

TomaszNN 
Ojciec Założyciel

Wysłany: 2007-08-24, 23:23:19   

Mi osobiecie nie przeszkadza kobiecy narrator, ważne żeby książka była napisana poprawnie i ciekawie a Iga tak pisze.
Co do niereformowalności to wiem coś o tym ;)

Paweł Daniec 
Stały bywalec forum

Wysłany: 2007-08-24, 23:30:24   

TomaszNN napisał/a:
Mi osobiecie nie przeszkadza kobiecy narrator, ważne żeby książka była napisana poprawnie i ciekawie a Iga tak pisze.

Ja przede wszystkim nie mogę się do tego przyzwyczaić. Książki Igi są fajne (np. pod względem treści) - naprawdę tego nie ukrywam, ale po prostu kobiecy narrator jest dla mnie taki "niesamochodzikowy". No i czasami to wszystko jest tak trochę podciągnięte, że tytuł mógłby być "Pani Samochodzik i..." ;) Chociaż taka odrobina świeżości też jest dobra i może potrzebna.

Byłoby bardzo fajnie gdyby Iga czasem wpadała na forum - z wielką chęcią wymieniłbym z nią poglądy na różne tematy :P

Bigos 
Słyszał o Samochodziku

Wysłany: 2007-08-27, 22:36:08   

Mi osobiście też kobiecy narrator nie przeszkadza i zgodze się z Pawłem że książki Igi są ciekawe. Podobno każda kolejna powieść jest lepsza od poprzedniej, mam nadzieje że Iga nie raz nas jeszcze zaskoczy ;)

Winnetou2 
Uwielbia Samochodzika

Wysłany: 2007-08-29, 23:50:00   

Akurat uważam, że pierwsza powieść pani Igi była lepsza od drugiej. Ale to może tylko wrażenie.

Kobiecy narrator - jak najbardziej ok. Bogactwem kontynuacji są jej rozmaici pisarze. Tak trzymać.

Trzeba koniecznie zaprosić pania Igę na forum. Niech coś napisze, tak jak już mamy w jednym wypadku. Może naszą przewagą (nad pewną inną stroną) będzie żywy udział pisarzy!!!!

TomaszNN, czy próbowałeś napisać do pozostałych pisarzy? Na stronie Warmii są do nich maile.

TomaszNN 
Ojciec Założyciel

Wysłany: 2007-09-02, 16:33:37   

Nie pisałem do pozostałych jednak myśle że to dobry pomysł. W najbliższym czasie to zrobie.

Paweł Daniec 
Stały bywalec forum

Wysłany: 2007-10-29, 10:51:33   

Maciek Horn w innym temacie wspominał, że Iga oddała kolejną swoją książkę (jeszcze raz gratuluję!). Ciekaw jestem tej publikacji - mam nadzieję, że będzie więcej Pana Tomasza/Pawła...

TomaszNN 
Ojciec Założyciel

Wysłany: 2007-10-29, 18:51:46   

Szkoda że Iga sama nie pochwaliła się na naszym forum tylko Maćkowi musiało się to "wymykać". ;)

Iga Karst 
Twórca
Iga Karst - autorka powieści samochodzikowych

Wysłany: 2007-12-05, 23:07:58   

TomaszNN napisał/a:
Szkoda że Iga sama nie pochwaliła się na naszym forum tylko Maćkowi musiało się to "wymykać". ;)

Teraz mogę już oficjalnie potwierdzić, że książka ukaże się na początku roku.

Serdecznie pozdrawiam!

Winnetou2 
Uwielbia Samochodzika

Wysłany: 2007-12-05, 23:39:49   

Gratulujemy!

Oto informacja ze strony Igi:

Cytat:
GRUDZIEŃ 2007 - "PAN SAMOCHODZIK I ELDORADO"

Trwają prace nad nowym tomem przygód Pana Samochodzika. Tym razem bohaterowie ruszą tropem legendy o Złotym Mieście Inków. Więcej szczegółów już niebawem!

Zapowiada się ciekawie! I dziękujemy za umieszczenie na swojej stronie linku do naszego Forum. :)
Ostatnio zmieniony przez Winnetou2 2007-12-05, 23:55, w całości zmieniany 2 razy  

TomaszNN 
Ojciec Założyciel

Wysłany: 2007-12-06, 21:25:56   

Świetna wiadomość Iga, ciesze się że doprowadziłaś swoją powieść do szczęśliwego finału. Nie będę nalegał żebyś napisała o czym będzie nowa książka, nowy rok już niebawem więc prędko się dowiemy ;)

Paweł Daniec 
Stały bywalec forum

Wysłany: 2007-12-06, 23:56:07   

Iga Karst napisał/a:
TomaszNN napisał/a:

Teraz mogę już oficjalnie potwierdzić, że książka ukaże się na początku roku.

Serdecznie pozdrawiam!

Czekam z niecierpliwością :)

Odpowiedz do tematu