PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Unieski
2011-08-25, 13:49
Wasze oczekiwania co do nowej ekranizacji
Autor Wiadomość
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-01, 21:39:34   

Michal_bn napisał/a:
Jirōemona Kimurę.

O matko, a co to jest za ludź? :zdziw:
 
 
Michal_bn 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 9 razy
Wiek: 41
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 6753
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 2012-01-01, 21:48:21   

Jeden z niewielu, który spełnia wymogi wiekowe dla aktora grającego rolę Tomasza w kontynuacjach:P
Ostatnio zmieniony przez Michal_bn 2012-01-01, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nietajenko 
Forumowy Badacz Naukowy
Ojciec dwójki dzieci



Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 11847
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2012-01-02, 12:28:03   

rtopki napisał/a:
Aktualnie jestem na urlopie i przez kilka dni będę miał trochę wolnego czasu, także jeśli chcielibyście o coś zapytać, to róbcie to śmiało, a ja w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć.

Mnie szczególnie interesuje lokalizacja wigwamu Winnetou. Moglibyśmy ją na naszej forumowej mapce umieścić ;-) No i czy Więckiewicz jest obsadzony? :D
_________________
 
 
Pan Tragacik 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 3610
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-01-02, 14:09:59   

Wiadomość wręcz sensacyjna, osobiście najbardziej nie mogę się doczekać zdjęć wehikułu. Nie wiem czemu, ale towarzyszy mi cały czas uczucie niepewności, czy aby na pewno sprawa dojdzie do skutku. Trzymam mocno kciuki by tak było.

Mam jedno zasadnicze pytanie: co trzeba zrobić by zgłosić się do statystowania? Jeżeli byłaby taka możliwość to biorę urlop i przyjeżdżam! :D
_________________
 
 
Sosnowa Igiełka2 
Sympatyk Samochodzika



Wiek: 31
Dołączyła: 24 Gru 2011
Posty: 135
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-01-02, 16:20:51   

Ja też chcę, haha! :D
 
 
 
Milady 
Fanatyk Samochodzika
Profil zawieszony



Pomogła: 49 razy
Dołączyła: 03 Lut 2011
Posty: 4066
Skąd: Bezludna wyspa
Wysłany: 2012-01-02, 21:10:01   

Unieski napisał/a:
rtopki napisał/a:
W roli Tomasza zobaczymy na ekranach znanego i lubianego aktora A.

Adamczyk jak nic, koniec świata...

Iwmali napisał/a:
Właśnie, że Adamczyk! :diabelek:

No i wykrakała :/


Lepszy Adamczyk niż Szyc.. Wrr..
_________________


Zmierzch to okres pomiędzy dniem a nocą, w tym czasie ostatnie promienie światła mogą natrafić na coś nieludzkiego...
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2012-01-02, 21:19:29   

A ja myślę że ani Adamczyk ani Szyc i że to zwykły kit nam kolega wciska. Wprawdzie wczoraj był 1 ale nie kwietnia, do prima aprilis jeszcze daleko.
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Milady 
Fanatyk Samochodzika
Profil zawieszony



Pomogła: 49 razy
Dołączyła: 03 Lut 2011
Posty: 4066
Skąd: Bezludna wyspa
Wysłany: 2012-01-02, 21:38:19   

Czesio1 napisał/a:
A ja myślę że ani Adamczyk ani Szyc i że to zwykły kit nam kolega wciska. Wprawdzie wczoraj był 1 ale nie kwietnia, do prima aprilis jeszcze daleko.


Czemuż to tak uważasz? Może nie za bardzo chce się wierzyć w to, że nakręca ten serial, ale kto wie..
_________________


Zmierzch to okres pomiędzy dniem a nocą, w tym czasie ostatnie promienie światła mogą natrafić na coś nieludzkiego...
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2012-01-02, 21:39:12   

Czesio1 napisał/a:
A ja myślę że ani Adamczyk ani Szyc i że to zwykły kit nam kolega wciska. Wprawdzie wczoraj był 1 ale nie kwietnia, do prima aprilis jeszcze daleko.

Pierwszy to sugerowałem :D
 
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2012-01-02, 21:43:49   

Milady napisał/a:
Czesio1 napisał/a:
A ja myślę że ani Adamczyk ani Szyc i że to zwykły kit nam kolega wciska. Wprawdzie wczoraj był 1 ale nie kwietnia, do prima aprilis jeszcze daleko.


Czemuż to tak uważasz? Może nie za bardzo chce się wierzyć w to, że nakręca ten serial, ale kto wie..

Męska intuicja mi to podpowiada ;-)


Unieski napisał/a:
Czesio1 napisał/a:
A ja myślę że ani Adamczyk ani Szyc i że to zwykły kit nam kolega wciska. Wprawdzie wczoraj był 1 ale nie kwietnia, do prima aprilis jeszcze daleko.

Pierwszy to sugerowałem :D

Tak, tak, pamiętam, czy pogłaskać Cię za to po główce? :D
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-01-03, 08:16:46   

Myślę że w związku z naszymi wątpliwościami (co jakiś czas pojawia się informacja o nowej ekranizacji a potem nic z tego nie wynika, np. niedawne "podchody" Żuławskiego), kolega rtopki nie obrazi się, jeżeli poprosimy go o przedstawienie jakiegoś dowodu na to, że faktycznie są czynione kroki odnośnie tego filmu. Może to być np. skan umowy o dzieło dot. scenariusza (bez danych osobowych i kwot rzecz jasna). Może też nam zdradzi kto będzie reżyserem i jaki producent podjął się realizacji tego filmu?
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Pan Tragacik 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 3610
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-01-03, 08:34:40   

Swoją drogą to byłby niezły pomysł by ożywiać forum co jakiś czas. Może to ktoś z wielkich nieobecnych co kilka tygodni loguje się pod nieznanym nikomu nickiem i informuje o postępach w pracy nad serialem by wymusić kilka nowych postów :D
Może być również, że ktoś nam nieżyczliwy robi nam długoterminowy kawał, np. Pan Xawery za wypowiedzi na antenie Polskiego Radia ;-)

Istnieje też cień szansy, że to wszystko prawda!
_________________
 
 
Nietajenko 
Forumowy Badacz Naukowy
Ojciec dwójki dzieci



Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 11847
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2012-01-03, 08:48:27   

Mnie podejrzane wydaje się to, że nigdzie się o tym nowym serialu nie pisze. Przecież serial o PS to nie może być taka wielka tajemnica zwłaszcza, że miał być kręcony już we wrześniu 2011r. To nie superprodukcja z planem wystawienia jej do Oscara. Coś ta sprawa brzydko pachnie. I jeszcze te zdjęcia BMW i Merca wyglądają jak tania podróbka newsa. W głębi serca trochę się jednak łudzę... ;-)
_________________
 
 
Kustosz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-03, 13:20:18   

Szanowny kolego rtopki. Zakładam, że chciałeś sobie po prostu zażartować. Niespodziewanie dla Ciebie samego, Twój dowcip stał się pretekstem do ciekawej dyskusji, z której konkluzja jest nieco zaskakująca. Nie ma sensu uwspółcześniona ekranizacja Pana Samochodzika, ponieważ fanów serii i tak nie uda się zadowolić a dla pozostałych szyld „Pan Samochodzik” nic nie znaczy i może kojarzyć się wyłącznie z infantylnym grepsem. Po co więc się męczyć z adaptacją?

Ale żartów nie należy przeciągać, ponieważ robią się wtedy żałosne. I to już jest ten moment. Daruj więc sobie zdradzanie kolejnych tajemnic, tajemniczego scenariusza do tajemniczego serialu, kręconego w absolutnej tajemnicy. Pssyt.
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2012-01-03, 17:01:00   

Czesio1 napisał/a:

Tak, tak, pamiętam, czy pogłaskać Cię za to po główce? :D

Poproszę :053:
 
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2012-01-03, 17:45:54   

Unieski napisał/a:
Czesio1 napisał/a:

Tak, tak, pamiętam, czy pogłaskać Cię za to po główce? :D

Poproszę :053:

Głasku, głasku :D
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2012-01-03, 17:55:35   

Czesio1 napisał/a:
Unieski napisał/a:
Czesio1 napisał/a:

Tak, tak, pamiętam, czy pogłaskać Cię za to po główce? :D

Poproszę :053:

Głasku, głasku :D

No, od razu lepiej :p
 
 
 
Piotreek 
Forumowy Badacz Naukowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 994
Wysłany: 2012-01-06, 16:55:50   

Szara Sowa napisał/a:
Myślę że w związku z naszymi wątpliwościami (co jakiś czas pojawia się informacja o nowej ekranizacji a potem nic z tego nie wynika, np. niedawne "podchody" Żuławskiego), kolega rtopki nie obrazi się, jeżeli poprosimy go o przedstawienie jakiegoś dowodu na to, że faktycznie są czynione kroki odnośnie tego filmu. Może to być np. skan umowy o dzieło dot. scenariusza (bez danych osobowych i kwot rzecz jasna). Może też nam zdradzi kto będzie reżyserem i jaki producent podjął się realizacji tego filmu?


Nie przsadzasz trochę?
Jeśli to nie kit, to za trzy miesiące wszystkiego i tak się dowiesz.
A w jakim celu chcesz oglądać te dowody? Żeby sobie podyskutować o serialu? Przecież i tak możesz to robić... Czy obejrzenie umowy cokolwiek zmieni?
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-01-06, 19:43:19   

Jakoś nie jest mi obojętne czy rozmawiamy o czymś wirtualnym, a wręcz wymyślonym od początku jako kawał czy o czymś rzeczywistym. Jakoś średnio bawiłaby mnie np. dyskusja o samochodach które zostały zaprezentowane jeżeli to tylko kawał :/
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Piotreek 
Forumowy Badacz Naukowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 994
Wysłany: 2012-01-09, 19:53:03   

Szara Sowa napisał/a:
Jakoś nie jest mi obojętne czy rozmawiamy o czymś wirtualnym, a wręcz wymyślonym od początku jako kawał czy o czymś rzeczywistym. Jakoś średnio bawiłaby mnie np. dyskusja o samochodach które zostały zaprezentowane jeżeli to tylko kawał :/


Jeśli chodzi o samochody, to BMW powinno być białe, a mercedes beżowy? to wskazówka odnośnie tak bardzo akcentowanej dbałości producentów o szczegóły.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,55 sekundy. Zapytań do SQL: 11