PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Antykwariaty, antykwariaty, antykwariaty...
Autor Wiadomość
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-05, 11:23:45   

Nietajenko napisał/a:
Muszę tylko się przełamać w mojej osiedlowej bibliotece, podejść do regału opatrzonego napisem "powieści dla dzieci i młodzieży", szybkim ruchem ściągnąć wybraną pozycję a następnie ukrywając pąsy odmeldować się z książkami u pani bibliotekarki ;-)

Nietajenko przyjedź do mnie na bazarek to kupisz całą młodzieżówkę po 2 zł, szkoda nóg na chodzenie do biblioteki! :D
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań

Wysłany: 2011-09-05, 11:29:01   

Droga Iwmali, 99% forumowiczów szczerze zazdrości Ci tego bazarku... :/
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-05, 11:31:28   

Szara Sowo a może u Ciebie w Poznaniu też jest takie miejsce tylko Ty o tym nie wiesz? Muszę odwiedzić Poznań i sama osobiście to sprawdzić! :D
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań

Wysłany: 2011-09-05, 11:40:56   

Chyba będziesz musiała... :D
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Aldona
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-05, 12:13:56   

Iwmali napisał/a:
Szara Sowo a może u Ciebie w Poznaniu też jest takie miejsce tylko Ty o tym nie wiesz? Muszę odwiedzić Poznań i sama osobiście to sprawdzić! :D


To jeszcze odwiedź Gdańsk.... :) Na Jarmarku przeszukałam wszystkie stoiska książkowe i znalazłam tylko JEDNEGO "samochodzika". Za 20 zł. Maskara.... Większość to była typu: o obróbce metali albo jakieś inne robótki na szydełku... A w antykwariacie Nienackiego nie ma wcale. (a ceny też są z kosmosu)
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań

Wysłany: 2011-09-05, 12:15:12   

Aldona napisał/a:
przeszukałam wszystkie stoiska książkowe i znalazłam tylko JEDNEGO "samochodzika". Za 20 zł. Maskara.... Większość to była typu: o obróbce metali albo jakieś inne robótki na szydełku... A w antykwariacie Nienackiego nie ma wcale. (a ceny też są z kosmosu)


Otóż to... :/
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Nietajenko 
Forumowy Badacz Naukowy
Ojciec dwójki dzieci



Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 11847
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2011-09-05, 12:25:11   

W Olsztynie są dwa antykwariaty. W jednym Samochodzika nie uwidzisz. W drugim natomiast znalazłem kilka sztuk. Parę starszych wydań, jedna kolorowa i biała Ufo za 14 złociszów. Ja rozglądałem się za białym wydaniem. Muszę jeszcze sprawdzić ryneczek przy Grunwaldzkiej. Tam jest mydło i powidło więc może i książeczki ktuś będzie miał ;-)
_________________
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-05, 13:21:11   

Nietajenko napisał/a:
Muszę jeszcze sprawdzić ryneczek przy Grunwaldzkiej. Tam jest mydło i powidło więc może i książeczki ktuś będzie miał ;-)

No właśnie ja kupuję na takim pchlim targu, jak to się mówi, tam jest wszystko, ostatnio kupiliśmy z Mateuszem dwie gry na komputer po 5 zł, a w sklepie cena jednej jest ponad 40 zł. Dobry interes nie jest zły! :564:
Ostatnio zmieniony przez Iwmali 2011-09-05, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MobyDick 
Słyszał o Samochodziku



Wiek: 38
Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 34
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: 2011-09-05, 13:46:19   

Iwmali napisał/a:
ja kupuję na takim pchlim targu


Tak z ciekawości zapytam się, gdzie jest ten cudowny ryneczek :) ? W Szczecinie co jakiś czas bywam, to chętnie bym skorzystał, może też uda się coś upolować.
Ja sam jeszcze podczas studiów chadzałem do antykwariatu na Kr. Jadwigi, bo mieszkałem zaraz obok co jakiś czas coś ciekawego się trafiało.
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2011-09-05, 15:15:02   

Iwmali napisał/a:
gry na komputer

Gry komputerowe się mówi :p
 
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-05, 15:31:22   

MobyDick napisał/a:
Tak z ciekawości zapytam się, gdzie jest ten cudowny ryneczek :)

Manhatan na Niebuszewie. :)

Unieski napisał/a:
Gry komputerowe się mówi :p

A kto tak mówi? :p Ja mówię jak chcę! :diabelek:
 
 
Tomasz72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-05, 17:44:07   

Nietajenko napisał/a:
W Olsztynie są dwa antykwariaty. W jednym Samochodzika nie uwidzisz. W drugim natomiast znalazłem kilka sztuk. Parę starszych wydań, jedna kolorowa i biała Ufo za 14 złociszów. Ja rozglądałem się za białym wydaniem. Muszę jeszcze sprawdzić ryneczek przy Grunwaldzkiej. Tam jest mydło i powidło więc może i książeczki ktuś będzie miał ;-)



na ryneczku nic nie ma - byłem sprawdzałem - antykwariat na ul.grunwaldzkiej-tam kilka razy trafiłem okazje!!! :D
 
 
PawelK 
Forumowy Badacz Naukowy



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 6240
Wysłany: 2011-09-05, 18:27:22   

Iwmali napisał/a:
Manhatan na Niebuszewie.


Iwmali to Manhatan na Niebuszewie czy ryneczek na Pogodnie, bo już się pogubiłem i nie wiem gdzie wysłać mojego szpiega...
_________________


to travel hopefully is a better thing than to arrive
Robert Louis Stevenson 'Virginibus Puerisque'
 
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-05, 18:38:55   

Więcej stoisk i handlujących książkami jest na Manhatanie, na ryneczku Pogodno, a właściwie przed ryneczkiem stoi jedna pani i ma duuuużo książek. Jeden rynek mi odpadł, bo wybudowali CH na jego miejscu. :/
 
 
Nietajenko 
Forumowy Badacz Naukowy
Ojciec dwójki dzieci



Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 11847
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2011-09-05, 20:15:52   

Tomasz1972 napisał/a:
Nietajenko napisał/a:
W Olsztynie są dwa antykwariaty. W jednym Samochodzika nie uwidzisz. W drugim natomiast znalazłem kilka sztuk. Parę starszych wydań, jedna kolorowa i biała Ufo za 14 złociszów. Ja rozglądałem się za białym wydaniem. Muszę jeszcze sprawdzić ryneczek przy Grunwaldzkiej. Tam jest mydło i powidło więc może i książeczki ktuś będzie miał ;-)



na ryneczku nic nie ma - byłem sprawdzałem - antykwariat na ul.grunwaldzkiej-tam kilka razy trafiłem okazje!!! :D

Ostatnio właśnie w tym na Grunwaldzkiej byłem i guzik z pętelką znalazłem. Mogę ci za to polecić taki nowy antykwariat na Skłodowskiej 22 za teatrem Jaracza. Miła pani i trochę interesujących nas pozycji. Był jeszcze jeden na 11 Listopada ale właściciel raczył był najpierw przejść na emeryturę a następnie przenieść się na tamten świat. Pozdrawiam Lubawiaka. Zróbcie coś z tym swoim zamkiem. To mogłaby być perełka a tak chaszcze w centrum straszą. ;-)
_________________
 
 
MobyDick 
Słyszał o Samochodziku



Wiek: 38
Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 34
Skąd: Drawsko Pomorskie
Wysłany: 2011-09-05, 20:18:48   

Iwmali napisał/a:
Jeden rynek mi odpadł, bo wybudowali CH na jego miejscu.


Masz na myśli Turzyn? Tam z tyłu przy parkingu było takie stoisko z książkami, ale jak kiedyś czegoś szukałem, to ceny mnie odrzuciły. Tyle, że to były w miarę świeże pozycję.
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2011-09-05, 21:26:44   

Ja tam kupiłam parę książek o Szczecinie, kilka albumów i ceny były w miarę, chociaż przyznam, że na Turzynie nigdy nie trafiłam na PS, dziwne prawda? :/
Najwięcej PS kupiłam jednak na Manhatanie, tam często przy kościele stoją tacy jednodniowi handlarze, oni mają tanie książki! :) U mojej pani z kolei kupuję kupę książek dla Mateusza i nowości dla siebie. ;-)
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań

Wysłany: 2011-10-11, 07:51:16   

Miesiąc temu na allegro zszedł za 50+ zł rocznik "Płomyka"
1971 gdzie były w częściach po raz pierwszy wydane Zagadki Fromborka

./redir/allegro.pl/plomyk-rocznik-1971-kompletny-twarda-oprawa-i1814263177.html
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Arek 
Słyszał o Samochodziku


Wiek: 36
Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 26
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-12-16, 14:24:27   

Dziś kupiłem w antykwariacie "Księgę strachów" z wydawnictwa NK z 1975 roku za 4 pln i "Nowe Przygody PS" z "Pojezierza" '76 rok za 2 pln (stan ciut gorszy, nieco obdarty brzeg książki, ślady długopisu na okładce i lekko poplamione kilka kartek. Chyba dobry zakup, hm? ;)
_________________
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań

Wysłany: 2011-12-16, 14:59:21   

Skąd jesteś Arku? :p
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,5 sekundy. Zapytań do SQL: 11