PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Czesio1
2011-08-25, 12:38
Casting do ról wszelakich w hipotetycznej ekranizacji serii
Autor Wiadomość
Kustosz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-19, 22:11:16   Casting do ról wszelakich w hipotetycznej ekranizacji serii

Komentarz do przesunięcia tematu: Ojciec Czesław nauczał, że na naszym forum brak właściwego miejsca dla tego wątku bowiem kategoria „Ekranizacje” nie ma działu ogólnego. Racja, ale ja i tak uważam, że tutaj będzie mu lepiej niż w miejscu gdzie narodził się jako OT w zupełnie innym temacie. Odkąd zostałem moderatorem, mam odpowiednią siłę sprawczą, więc czynię swoją powinność :D

Jeżeli pojawi się odpowiedni dział w „Ekranizacjach” znowu zrobimy machniom. :D

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

czesio1 napisał/a:
Dla mnie jest. Postać Krukowskiego który według mnie idealnie pasuje do roli Tomasza. Poza tym piosenki Natalki Kukulskiej przypominają mi szczenięce lata do których powracam z sentymentem.


Czesławie, ale Ty młody jesteś. Kiedy bawiłeś się w kółeczku przy hitach Natalii Kukulskiej ja w skórze i w glanach pogowałem na koncertach Dezertera i Moskwy. :D

I daj spokój z tym Krukowskim. O ile Kloss nie miał warunków na Samochodzika to Krukowski jest jakąś jego pierdołowatą parodią. Dla mnie jest nie do przyjęcia choćby w kategoriach czysto estetycznych. :697:
Ostatnio zmieniony przez Kustosz 2010-08-27, 13:57, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Stefanmalek 
Fanatyk Samochodzika



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1781
Wysłany: 2010-08-19, 22:16:25   

czesio1 napisał/a:
Poza tym piosenki Natalki Kukulskiej



Jako podkład są ok, ale w czasie filmu potrafią przynudzać i wtedy trzeba przewinąć :|
_________________


Medycyna zna różne przypadki...
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-19, 22:19:30   

Kustosz napisał/a:
I daj spokój z tym Krukowskim. O ile Kloss nie miał warunków na Samochodzika to Krukowski jest jakąś jego pierdołowatą parodią. Dla mnie jest nie do przyjęcia choćby w kategoriach czysto estetycznych.

Lepiej się chowaj Kustoszu przed Czesiem za Krukowskiego i przede mną za Mikulskiego! :diabelek:
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-08-19, 22:22:19   

Kustosz napisał/a:

Czesławie, ale Ty młody jesteś. Kiedy bawiłeś się w kółeczku przy hitach Natalii Kukulskiej ja w skórze i w glanach pogowałem na koncertach Dezertera i Moskwy. :D

Kustoszu, to Ty już takie wapno jesteś? ;-)

Kustosz napisał/a:

I daj spokój z tym Krukowskim. O ile Kloss nie miał warunków na Samochodzika to Krukowski jest jakąś jego pierdołowatą parodią. Dla mnie jest nie do przyjęcia choćby w kategoriach czysto estetycznych. :697:

Kwestia gustu. Według mnie ze wszystkich odtwórców roli Tomasza Krukowski nadawał się najbardziej. Nie wiem czemu dla Ciebie jest on nie do przyjęcia. Przecież Tomasz nie był supermenem jak choćby Skwarek z Tajemnicy tajemnic, daleko mu było do ideału mężczyzny.
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-08-19, 22:23:13   

iwmali napisał/a:
Kustosz napisał/a:
I daj spokój z tym Krukowskim. O ile Kloss nie miał warunków na Samochodzika to Krukowski jest jakąś jego pierdołowatą parodią. Dla mnie jest nie do przyjęcia choćby w kategoriach czysto estetycznych.

Lepiej się chowaj Kustoszu przed Czesiem za Krukowskiego i przede mną za Mikulskiego! :diabelek:

Dokładnie! Kustosz jak nic szuka zwady, najwyraźniej chce dziś oberwać. :D
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Kustosz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-19, 22:26:41   

Ja rozumiem Iwmali, że możesz kochać Mikulskiego ale przyznasz chyba, że kompletnie nie pasuje do opisu postaci Tomasza?
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-08-19, 22:31:00   

Kustosz napisał/a:
Ja rozumiem Iwmali, że możesz kochać Mikulskiego ale przyznasz chyba, że kompletnie nie pasuje do opisu postaci Tomasza?

I tu się z Tobą zgodzę Kustoszu natomiast co do Krukowskiego stanowczo zgłaszam sprzeciw. ;-)
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Kustosz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-19, 22:31:58   

czesio1 napisał/a:
Kwestia gustu. Według mnie ze wszystkich odtwórców roli Tomasza Krukowski nadawał się najbardziej. Nie wiem czemu dla Ciebie jest on nie do przyjęcia. Przecież Tomasz nie był supermenem jak choćby Skwarek z Tajemnicy tajemnic, daleko mu było do ideału mężczyzny.


To prawda. Ale dlaczego wybór musi być od ściany do ściany? Albo super przystojny Kloss albo ultra dziamdziakowaty Krukowski.

Krukowski zawsze mi się kojarzy z rozchełstanym facetem, który z wielkim trudem próbuje wciągnąć gacie i dopiąć spodnie. Szybki quiz dla Czesia - skąd to skojarzenie? :D
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-08-19, 22:40:24   

Kustosz napisał/a:

To prawda. Ale dlaczego wybór musi być od ściany do ściany? Albo super przystojny Kloss albo ultra dziamdziakowaty Krukowski.

Chyba zbyt nisko oceniasz Krukowskiego. Pewnie przez to skojarzenie:

Kustosz napisał/a:

Krukowski zawsze mi się kojarzy z rozchełstanym facetem, który z wielkim trudem próbuje wciągnąć gacie i dopiąć spodnie. Szybki quiz dla Czesia - skąd to skojarzenie? :D


bo mi Krukowski bardzo podchodzi do postaci Tomasza. A co do szybkiego quizu to Krukowskiego kojarzę tylko z rolą standarterfurera Rolfa z mojego ulubionego serialu "Pogranicze w ogniu" ale podejrzewam, że to raczej nie o to skojarzenie chodzi choć też był moment gdy pośpiesznie się ubierał przy Franzu Relke. :D
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Kustosz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-19, 22:50:29   

czesio1 napisał/a:
... chodzi choć też był moment gdy pośpiesznie się ubierał przy Franzu Relke. :D


Bingo!!! A działo się to w takim duszno-buduarowym, burdelowym klimacie jak pewnie pamiętasz. ;-)
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-08-20, 07:15:30   

Kustosz napisał/a:
czesio1 napisał/a:
... chodzi choć też był moment gdy pośpiesznie się ubierał przy Franzu Relke. :D


Bingo!!! A działo się to w takim duszno-buduarowym, burdelowym klimacie jak pewnie pamiętasz. ;-)

No tak, ale przecież nie można Kustoszu opierać swoich ocen na temat aktora w danej roli li tylko na podstawie swoich skojarzeń z innych jego kreacji filmowych. Mi tu jak nic nasuwa się skojarzenie Wieczorkowskiego którego długo, długo nie mogłem strawić choćby w Fali zbrodni bo nijak go nie mogłem sobie wyobrazić w roli twardziela po tym jak grał w serialu Klan (dodam od razu, że ja tego serialu nie oglądałem, a nawet nie cierpiałem go i może stąd te moje rozterki). Ale koniec końcem przekonałem się do Wieczorkowskiego.
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-20, 07:32:31   

czesio1 napisał/a:
po tym jak grał w serialu Klan (dodam od razu, że ja tego serialu nie oglądałem, a nawet nie cierpiałem go i może stąd te moje rozterki).

Wszyscy panowie tak mówią, mój małżonek też nie "ogląda" M- jak miłość tylko dziwnym trafem wie o co tam chodzi? Ciekawe skąd, czyżby czytał w gwiazdach? :053:

Kustosz napisał/a:

Ja rozumiem Iwmali, że możesz kochać Mikulskiego ale przyznasz chyba, że kompletnie nie pasuje do opisu postaci Tomasza?


czesio1 napisał/a:
I tu się z Tobą zgodzę Kustoszu natomiast co do Krukowskiego stanowczo zgłaszam sprzeciw. ;-)

I teraz obaj panowie sobie u mnie przechlapali! :diabelek: Ja swoje zdanie co do Mikulskiego opieram na grze aktora a nie na opisie Nienackiego, bo wszak Ewa Szykulska też nie pasowała do opisu, nie wspomnę o Kozłowskim! :027: A to nie moja wina, że tak dobrali aktorów...nie czytając książek! :p A Krukowski to jedna wieka porażka, tragedia i nieporozumienie, on powinien grać dozorcę...do tej roli może by pasował! :p :p :p
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-08-20, 07:55:08   

iwmali napisał/a:

Wszyscy panowie tak mówią, mój małżonek też nie "ogląda" M- jak miłość tylko dziwnym trafem wie o co tam chodzi? Ciekawe skąd, czyżby czytał w gwiazdach? :053:

Iwmali, te seriale wystarczy usłyszeć od czasu do czasu przechodząc z pokoju do pokoju i już wiadomo o co chodzi. :D

iwmali napisał/a:

A Krukowski to jedna wieka porażka, tragedia i nieporozumienie, on powinien grać dozorcę...do tej roli może by pasował! :p :p :p

A ja po raz wtóry stanę w obronie Krukowskiego pytając a czy książkowy Tomasz był z wyglądu supermenem?
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Michaił Tomatov 
Uwielbia Samochodzika



Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 625
Skąd: Chobienice
Wysłany: 2010-08-20, 08:28:41   

W kwestii Krukowskiego, jestem wielkim zwolennikiem argumentów przedstawionych przez Czesia Jest dobrym odtwórcą Pana Samochodzika.
PS A rolę Rolfa zagrał znakomicie
_________________
 
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-20, 08:54:45   

czesio1 napisał/a:
A ja po raz wtóry stanę w obronie Krukowskiego pytając a czy książkowy Tomasz był z wyglądu supermenem?

A czy Mikulski miał sylwetkę Arnolda albo Sylwestra? :D Nie i o to chodzi! :p Spadam na Święty Krzyż! :D
 
 
Stefanmalek 
Fanatyk Samochodzika



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1781
Wysłany: 2010-08-20, 10:07:03   

czesio1 napisał/a:
Iwmali, te seriale wystarczy usłyszeć od czasu do czasu przechodząc z pokoju do pokoju i już wiadomo o co chodzi



Ja nawet wiem, jak się tworzy scenariusze. Wrzuca się postacie do woreczków i losuje się, kto z kim weźmie ślub, a kto kogo zdradzi i tak do końca telenoweli. :p


Michaił Tomatov napisał/a:
Jest dobrym odtwórcą Pana Samochodzika


Na bezrybiu ... Niemniej z tej trójki, to on jest fizycznie najbardziej podobny. Aktorsko wychodziło mu różnie, ale to raczej wina scenariusza. Ja się cieszę, że nie zaangażowano Malajkata, bo wtedy grał w dużej ilości filmów dla młodzieży.


Ja jakoś nie mogę znaleźć aktora, który byłby dobrym Tomaszem.
_________________


Medycyna zna różne przypadki...
 
 
masterix 
Uwielbia Samochodzika



Wiek: 55
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 641
Wysłany: 2010-08-20, 11:09:15   

Kustosz napisał/a:

(...) O ile Kloss nie miał warunków na Samochodzika to Krukowski jest jakąś jego pierdołowatą parodią. Dla mnie jest nie do przyjęcia choćby w kategoriach czysto estetycznych. :697:


Niestety dla niektórych zgadzam się z tym. W mojej wyobraźni PS nie był Schwarzeneggerem
ale był zwinny i przede wszystkim inteligentny. Inteligencję miał na twarzy, a Krukowski i Wysocki tego nie mają :p
_________________
masterix
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-08-20, 11:16:35   

masterix napisał/a:

W mojej wyobraźni PS nie był Schwarzeneggerem
ale był zwinny

:zdziw: :galy: :zdziw: :galy: :zdziw:
Masterix, czy aby na pewno chodzi o Pana Tomasza??
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2010-08-20, 11:21:01   

czesio1 napisał/a:
masterix napisał/a:

W mojej wyobraźni PS nie był Schwarzeneggerem
ale był zwinny

:zdziw: :galy: :zdziw: :galy: :zdziw:
Masterix, czy aby na pewno chodzi o Pana Tomasza??

No a tak jak się wspinał po linie w "Fantomasie"?
 
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-08-20, 11:26:42   

unieski napisał/a:

No a tak jak się wspinał po linie w "Fantomasie"?

No i rzucanie Zenobią o ziemię w Księdze strachów, nie? :D
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 12