Pomógł: 6 razy Wiek: 53 Dołączył: 12 Cze 2020 Posty: 1138 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-03-27, 13:11:53
Lolek napisał/a:
Jak mogłaby wyglądać książka - wizualizacja cyfrowa, pomysł komputerowy i fikcja o możliwej książce.
Lolku, czy nie rozważałeś innej palety barw? Zastosowana paleta róż-fiolet kieruje klimat ku bajce, fantazji, kojarzy mi się z estetyką gotycko-popowego zespołu Birthday Massacre (którego kiedyś słuchałem w celach rozrywkowych). Tutaj są okładki płyt: ./redir/thebirthdaymassacre.com/music .
Ostatnio zmieniony przez Maj 2023-03-27, 13:14, w całości zmieniany 3 razy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.