PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Sąsiad złoczyńca

Który złoczyńca byłby najlepszym sąsiadem?
1. Anielka (panna)
13%
 13%  [ 9 ]
2. Batura
37%
 37%  [ 25 ]
3. Berta von Strachwitz
1%
 1%  [ 1 ]
4. Chuligani z Warszawy
0%
 0%  [ 0 ]
5. Franciszek Skwarek
2%
 2%  [ 2 ]
6. Fryderyk
11%
 11%  [ 8 ]
7. Gnatowie
0%
 0%  [ 0 ]
8. Hertel
2%
 2%  [ 2 ]
9. Kozłowski/Malinowski
2%
 2%  [ 2 ]
10. Kuryłło
7%
 7%  [ 5 ]
11. Mysikrólik
4%
 4%  [ 3 ]
12. Piękny Lolo
1%
 1%  [ 1 ]
13. Pinokio
0%
 0%  [ 0 ]
14. Purtak
2%
 2%  [ 2 ]
15. Skałbana
5%
 5%  [ 4 ]
16. Wacek Krawacik
4%
 4%  [ 3 ]
17. Zdenek Blacha
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 67

Autor Wiadomość
irycki 
Maniak Samochodzika
Pan Motocyklik



Pomógł: 24 razy
Wiek: 57
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5814
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2016-12-07, 11:42:16   

Jaki fajny temat, a ja go wcześniej nie przyuważyłem...

Wybrałem Baturę i "magistra" Skwarka.
Batura - myślęże nie wymaga głębszych uzasadnień. Człowiek z klasą, kulturalny, i mam wrażenie, że "swojaka" sąsiada raczej nie ruszy.

Jeśli chodzi o drugą kandydaturę, to odrzuciłem Fryderyka i Bertę, bo ani walka wywiadów, ani zorganizowana przestępczość mnie nie kręcą, i wolałbym się nie obudzić w nocy od tego, że drugie pół bliźniaka wylatuje w powietrze. Moja połowa też mogła by wtedy wylecieć.

Pozostali to albo drobne cwaniaczki, drobne złodziejaszki. Z nich wszystkich Skwarek, nawet jeśli to tylko poza, robi najbardziej "światowe" wrażenie. A co mnie obchodzi jaki jest naprawdę? Ważne że przy furtce mi powie "dzień dobry, panie sąsiedzie".

Temat uciążliwych sąsiadów mam niestety przerobiony w praktyce. :(
_________________

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

"Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie."
Karol Bunsch

Moje fotoszopki (akt. 13.11.2022)
.
 
 
Rólka 
Moderator
Szef forumowej sekcji sportowej



Pomógł: 56 razy
Wiek: 54
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 13291
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-12-07, 16:13:14   

Kuryłło, również by Ci powiedział "dzień dobry, panie sąsiedzie", ale przy okazji zagadałby Cię na śmierć. :D
_________________
 
 
Mysikrólik 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 5230
Skąd: Opalenica
Wysłany: 2016-12-07, 22:19:27   

Gdyby wybrać Gnatów i Skałbanę, a potem ich "oswoić", można by odpuścić sobie alarmy i psa, a po dzielnicy chodzić z szerokimi łokciami.
_________________
 
 
Kustosz
[Usunięty]

Wysłany: 2016-12-07, 22:29:02   

Ciekawa byłaby też sonda odwrotna. Kto byłby najgorszym sąsiadem?
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-08, 12:09:20   

Kustosz napisał/a:
Ciekawa byłaby też sonda odwrotna. Kto byłby najgorszym sąsiadem?

Ciekawa. To zrób takową. :)
_________________
Drużyna 5

 
 
irycki 
Maniak Samochodzika
Pan Motocyklik



Pomógł: 24 razy
Wiek: 57
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5814
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2016-12-08, 14:29:10   

Rólka napisał/a:
Kuryłło, również by Ci powiedział "dzień dobry, panie sąsiedzie", ale przy okazji zagadałby Cię na śmierć. :D


Kuryłło nalezy do typu ludzi, jakich nie cierpię. Obawiam się, że prędzej czy później bym go zastrzeił ;-)
_________________

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

"Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie."
Karol Bunsch

Moje fotoszopki (akt. 13.11.2022)
.
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-08, 17:29:34   

irycki napisał/a:
Rólka napisał/a:
Kuryłło, również by Ci powiedział "dzień dobry, panie sąsiedzie", ale przy okazji zagadałby Cię na śmierć. :D

Kuryłło nalezy do typu ludzi, jakich nie cierpię. Obawiam się, że prędzej czy później bym go zastrzeił ;-)

Ja pewnie też, ale najpierw bym utłukła Anatola. ;-)
_________________
Drużyna 5

 
 
She 
Junior Adminka



Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 19574
Skąd: Tam i z powrotem
Wysłany: 2016-12-08, 17:36:49   

irycki napisał/a:
prędzej czy później bym go zastrzeił


Berta von S. napisał/a:
najpierw bym utłukła Anatola


Jeszcze trochę i Wy też będziecie w tej ankiecie jako sąsiad/ka złoczyńca :p ;-)
_________________


Semel scriptum, decies lectum!
Ostatnio zmieniony przez She 2016-12-08, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-08, 20:51:17   

She71 napisał/a:
irycki napisał/a:
prędzej czy później bym go zastrzeił

Berta von S. napisał/a:
najpierw bym utłukła Anatola

Jeszcze trochę i Wy też będziecie w tej ankiecie jako sąsiad/ka złoczyńca :p ;-)

To i dobrze, będziemy mieć dla siebie całe bliźniaki. :p
_________________
Drużyna 5

 
 
Nietajenko 
Forumowy Badacz Naukowy
Ojciec dwójki dzieci



Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 11847
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2016-12-09, 07:33:34   

Pierwszy raz jak ten temat zobaczyłem to opacznie przeczytałem "sąsiad zboczeńca" i już myślałem, że chodzi tu o kogoś, kto mieszka po sąsiedzku z Trynkiewiczem czy innym Pękalskim. ;-)
_________________
 
 
Rólka 
Moderator
Szef forumowej sekcji sportowej



Pomógł: 56 razy
Wiek: 54
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 13291
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-12-09, 17:26:49   

Cytat:
Kuryłło nalezy do typu ludzi, jakich nie cierpię. Obawiam się, że prędzej czy później bym go zastrzeił ;-)


Berta von S. napisał/a:
Ja pewnie też, ale najpierw bym utłukła Anatola. ;-)


Chyba czas na ankietę: ''Którego bohatera zabiłbyś w pierwszej kolejności, i dlaczego Anatola?'' :D
_________________
 
 
She 
Junior Adminka



Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 19574
Skąd: Tam i z powrotem
Wysłany: 2016-12-09, 18:21:39   

Nietajenko napisał/a:
Pierwszy raz jak ten temat zobaczyłem to opacznie przeczytałem "sąsiad zboczeńca"


Teraz co spojrzę, to tak odczytuję :okulary2:
_________________


Semel scriptum, decies lectum!
 
 
Piratka 
Forumowy Badacz Naukowy



Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 3238
Skąd: Wyspa Skarbów
Wysłany: 2017-01-14, 20:46:03   

Nietajenko napisał/a:
Pierwszy raz jak ten temat zobaczyłem to opacznie przeczytałem "sąsiad zboczeńca"
:564: :564: :564:
Szara Sowa napisał/a:
Mi brakuje opcji: "żaden" :D
Tak jak i mnie.
Berta von S. napisał/a:
Zdumiewa mnie natomiast, że aż dwie osoby pragną zamieszkać obok Kuryłły. Już sobie wyobrażam, jak sterczy za płotem (niski, więc tylko łysy łeb mu wystaje) i zatruwa senną ciszę letnich wieczorów kombatanckimi opowieściami o dokonaniach postrachu gastronomii. :D
Książki nie oceniać po okladce, lecz pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Kuryłło jest odstręczający od pierwszej chwili, niechluj, do tego pełen samouwielbienia. Inteligentny, ale antypatyczny. Może z raz mówi coś jakby godnego uwagi (rdz 12 cenią własną wolność i umieją uszanować czyjąś wolność), na ogół przynudza.
irycki napisał/a:
Jaki fajny temat, a ja go wcześniej nie przyuważyłem...
Wybrałem Baturę i "magistra" Skwarka.
Batura - myślęże nie wymaga głębszych uzasadnień. Człowiek z klasą, kulturalny, i mam wrażenie, że "swojaka" sąsiada raczej nie ruszy.
Jeśli chodzi o drugą kandydaturę, to odrzuciłem Fryderyka i Bertę, bo ani walka wywiadów, ani zorganizowana przestępczość mnie nie kręcą, i wolałbym się nie obudzić w nocy od tego, że drugie pół bliźniaka wylatuje w powietrze. Moja połowa też mogła by wtedy wylecieć.
Pozostali to albo drobne cwaniaczki, drobne złodziejaszki. Z nich wszystkich Skwarek, nawet jeśli to tylko poza, robi najbardziej "światowe" wrażenie. A co mnie obchodzi jaki jest naprawdę? Ważne że przy furtce mi powie "dzień dobry, panie sąsiedzie".
Temat uciążliwych sąsiadów mam niestety przerobiony w praktyce. :(
Tak jak i ja.
Co do Fryderyka, hm, coś w tym jest. Zaś Skwarek bardziej dba o wygląd niż Kuryłło, może by się i nadał, cóż poradzę, że nie cierpię faceta. Może dlatego, że już na początku ważył się naśmiewać z Wehikułu i jeszcze łapę na Wehikuł świętokradczą podniósł za co słusznie przez Bestię pokąsanym został. Pies to się od razu pozna na człowieku. Skwarek mdlał na widok krwi, mięczak. I jeszcze się obnosił, za ile kupił marynarę, jakby to kogoś obchodziło, nie rozumiem, dlaczego właściwie Tomasz płaci za zniszczoną marynarkę. Przecież Skwarek sam był sobie winien, bo gdyby nie próbował otworzyć drzwi - nie wypuściłby Prota. Wygląda na to, że szlachetny Tomasz dał się tu wpuścić w maliny. piszą na ./redir/www.nienacki.art....a_tajemnic.html . Ani ja tego nie rozumiem.
Tak, były to argumenty emocjonalnie pozamerytoryczne.
Trzej chuligani z Warszawy mają zero sąsiadów. Poza tym, że próbowali ukraść torebkę (gdyby zamiast Karen była Zenobia, nie było by kogo zbierać :D ) chyba nic poważniejszego nie zawinili. Kto wie, może jako sąsiedzi byliby znośni. Chociaż Sokole Oko twierdzi, że przeklinali głośno i trunkowali do tego, zatem pewno i balangi by czynili po nocach, a to uciążliwe bywa...
Purtak rumor czynił gigantofonem. Odpada.
Gnatowie i Blacha ani pociągający ani fajni.
Pinokio też raczej nie bardzo. Może bardziej zajmujący byłby jego kumpel Prorok, tu opuszczon (a szkoda), choć trudno powiedzieć jak długo zdołałybyśmy, ja z mną, wytrzymać jego gadanie.
Piękny Lolo... trudno powiedzieć.
Berta von S. napisał/a:
Zastanawiam się nad Skałbaną - przynajmniej można by liczyć na regularne dostawy świeżej ryby. :D
Skałbana w żadnym wypadku. Mało że zbój, to jeszcze kłusownik. I po pijaku rozróby czynił.
Jego kumpel Hertel też nie budzi mego zaufania.
Kozłowskiego nie cierpię podobnie jak Skwarka. Mysikrólika nie znamy bliżej, wiadomo że podrywał kobitki na motor, dżentelmenem nie był.
Wreszcie ja z mną wolałybyśmy nie sąsiadować z Billem Arizoną. Pominięto go tu, a przecież torturował swoją gosposię. Wyobrażacie sobie co wieczór wysłuchiwać nie zaprotestowałam, gdy mnie pan przywiązał do fotela, ale, na litość Boską, proszę nie kneblować mi ust. Przecież ja się uduszę.
Zdecydowanie rządzi Batura.
Klikam Baturę, choć do końca bym takiemu sąsiadowi nie ufała. Anielce również.
Na drugim miejscu będzie, yhm, który tu został? Wacek Krawacik. Fircyk bo fircyk, pyszałek bo pyszałek, chyba jakoś by od biedy uszedł. Oczywiście mam nadzieję, że mieszkał by z Brodaczem. Brodacz przynajmniej wyglądał na prawdziwego mężczyznę, a żarty z Wehikułu czynił powiedzmy na poziomie.
_________________


- A czy nie ma dobrych piratów?
- Nie. Bo to się mija z samym założeniem piractwa.
 
 
Chemas 
Forumowy Badacz Naukowy
Kinomaniak wychowany na literaturze młodzieżowej



Pomógł: 42 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 11827
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2021-10-22, 18:00:15   

Wybrałem oczywiście Baturę i dodatkowo (tu duży problem był) Krawacika. Podzielam analizę Piratki w tej kwestii, również iryckiego.
_________________


Sporadyczny turysta, kiedyś bardzo aktywny, serdecznie zaprasza na Pojezierze Drawskie
 
 
Czytalski 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 1593
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2021-11-03, 11:39:18   

Wybrałem tylko Baturę, co prawda kradziej, ale na poziomie i nie sądzę, aby był uciążliwy, bo raczej urządzałby przyjęcia niż popijawy.
_________________
Drużyna 1

 
 
Chemas 
Forumowy Badacz Naukowy
Kinomaniak wychowany na literaturze młodzieżowej



Pomógł: 42 razy
Wiek: 55
Dołączył: 04 Wrz 2021
Posty: 11827
Skąd: Złocieniec
Wysłany: 2021-11-03, 11:42:48   

Czytalski napisał/a:
bo raczej urządzałby przyjęcia niż popijawy


Na przyjęcie to nawet bym się z chęcią załapał :)
_________________


Sporadyczny turysta, kiedyś bardzo aktywny, serdecznie zaprasza na Pojezierze Drawskie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 12