PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bezpunktowy, Samochodzikowy Konkurs Fotograficzny - BSKF
Autor Wiadomość
Captain Nemo 
Fanatyk Samochodzika
Szef rywalizacji fotograficznejPomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 2182
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2019-04-29, 10:19:56   Bezpunktowy, Samochodzikowy Konkurs Fotograficzny - BSKF

Witajcie ! :)

Po długim czasie ruszamy z kolejnym konkursem fotograficznym !
Z uwagi, iż ikonki mogą być tylko przyznawane w konkurach "Samochodzikowych" zmieniam rangę konkursu na "Samochodzikowy" !

Jak wcześniej w innych wątkach już dyskutowaliśmy, tym razem pobawimy się inaczej. Nie będziemy prowadzić klasyfikacji generalnej, aby każdy mógł dołączyć w dowolnej chwili, ale mimo tego będą do wygrania ikonki i o nie powalczymy w tej edycji konkursu. Nie będą one wydawane za samo uczestnictwo, ale za wygranie głosowania na najlepszą fotkę w danej edycji. Osoba, która wygra głosowanie więcej niż raz będzie miała uwidocznione to na ikonce.
Jak się bawimy ? Ano polecimy kanonem samochodzikowym jak robimy to zawsze. Nie będziemy jednak podawać słów kluczowych, a fragment który następnie będzie trzeba zobrazować fotograficznie. Osoba która wygra głosowanie, oprócz ikonki otrzyma również prawo podania kolejnego fragmentu. Nie musimy bawić się chronologicznie. Osoba, która będzie podawała fragment może wybrać go z dowolnej części kanonu, która pozostała "wolna" w konkursie. Ikonki otrzymacie po zakończeniu całej zabawy, gdyż zdarzyć się mogą kilkukrotni zwycięzcy etapów, zatem i ikonkę będzie trzeba przygotować z odpowiednia liczbą zwycięstw.

Zastanawiam się jeszcze nad jedną kwestią. Może skoro nie ma klasyfikacji generalnej, a nagrodę zdobywa tylko zwycięzca etapu co powiecie aby przy ogłaszaniu wyników danego etapu podawać tylko nick zwycięzcy, a resztę zachować w słodkiej tajemnicy ? :) W jakiś sposób nada to nutkę tajemniczości kto był naszym oponentem, kto gonił nas w głosowaniu. Może to zachęci osoby, które nie czuja się pewnie w tej dziedzinie i bez stresu będą mogły wystartować niezależnie od poziomu pracy bo ogłosimy tylko zwycięzcę. Co Wy na to ?

Przypominam regulamin konkursu:


I. PRZEBIEG KONKURSU

1. Zadaniem uczestnika jest jak najlepsze zobrazowanie za pomocą fotografii własnego autorstwa fragmentu wybranej części samochodzikowej.
2. Daną pozycję z kanonu (pozostała wolną), oraz fragment wybiera, a następnie przesyła do organizatora konkursu za pomocą PW (w terminie 2 dni od zakończenia głosowania) osoba, która wygrała poprzednią edycję. Pierwszą edycję startuje organizator konkursu.
3. Zdjęcia mogą posiadać dowolny rozmiar, organizator zobowiązuje się do usunięcia exifu, oraz dostosowania prac do obowiązujących w konkursie wymogów.
3. Zdjęcia umieszczane są w 3-dniowej ankiecie anonimowo w losowej kolejności
4. Zabronione jest głosowanie na własną pracę pod rygorem dyskwalifikacji w danej edycji.
5. Głosowanie odbywa się na jedną pracę, w przypadku kiedy zgłoszeń będzie 6 lub więcej - na dwie prace.


II. PUNKTACJA I NAGRODY

1. W BSKF-ie nie prowadzimy klasyfikacji generalnej.
2. Każdy uczestnik, który wygra dany etap, otrzyma po zakończonym konkursie stosowną ikonkę z liczbą etapowych zwycięstw.
3. Z uwagi na brak klasyfikacji generalnej ikonki konkursowe przyznane zostaną tylko zwycięzcom etapów.


III. POSTANOWIENIA OGÓLNE


1. Uczestnikiem konkursu fotograficznego "BSKF" może zostać każda osoba zarejestrowana na forum pansamochodzik.net.pl.
2. Przystąpienie do "BSKF-u" może odbyć się w dowolnym etapie jego trwania.
3. Prawo do głosowania na prace posiada każdy zarejestrowany użytkownik forum
4. Zdjęcie nadesłane na konkurs musi być wykonane po ogłoszeniu tematu (fragmentu tekstu).
5. Do zakończenia danej edycji uczestnik zobowiązany jest do posiadania oryginalnego pliku wyjściowego, z którego powstała praca konkursowa.
6. Dopuszczalne sposoby obróbki: kadrowanie, zmiana ostrości, nasycenia barw, niewielka winieta, b&w, sepia, zwiększona rozpiętość tonalna.
7. Zabrania się: kolaży, stemplowania, stosowania filtrów efektowych, dodawania ozdobnych ramek, podpisów oraz fotomontaży. Zabrania się przysyłania prac złożonych z kilku zdjęć (dyptyków, tryptyków), chyba że taka forma będzie wyraźnie zawarta w temacie konkursu.
8. Uczestnik oświadcza, że przysługują mu wyłączne prawa autorskie, oraz wyraża zgodę na publikowanie zdjęć w materiałach promocyjnych związanych z konkursem oraz na kontach profilowych
9. Prace przesyłane są do organizatora (Captain Nemo) na adres: fortaigne@gmail.com
10. W mailu powinny znaleźć się : zdjęcie konkursowe, temat konkursu, tytuł zdjęcia, nick z forum.
11. Po przesłaniu pracy uczestnik za pomocą forowej wiadomości badź mailowo potwierdza wysłanie pracy. W przypadku braku potwierdzenia jakiekolwiek reklamacje nie będa rozpatrywane (zagubienie poczty, błędy serwera itp)
12. W przypadku kwestii spornych, które nie mają odniesienia w regulaminie ostateczne rozstrzygnięcie należy do organizatora konkursu
_________________
Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2019-09-26, 13:23, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
Szara Sowa 
Ojciec ZarządzającyPomógł: 108 razy
Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 43613
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-04-29, 12:16:12   

Bardzo profesjonalny regulamin! Ja bym jednak wydłużył okres głosowania do tygodnia (tak było w limerykiadzie). No chyba że jest założenie o cyklu tygodniowym dla poszczególnych części?
_________________
Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Berta von S. 
Administratorka Wspomagająca
nienackofankaPomogła: 141 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 31406
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-29, 13:16:29   

Captain Nemo napisał/a:

Zastanawiam się jeszcze nad jedną kwestią. Może skoro nie ma klasyfikacji generalnej, a nagrodę zdobywa tylko zwycięzca etapu co powiecie aby przy ogłaszaniu wyników danego etapu podawać tylko nick zwycięzcy, a resztę zachować w słodkiej tajemnicy ? :)

Może podawać trzy pierwsze miejsca? Bo wtedy więcej autorów się poczuje docenionych - zachęconych do udziału. :)

Szara Sowa napisał/a:
Bardzo profesjonalny regulamin! Ja bym jednak wydłużył okres głosowania do tygodnia (tak było w limerykiadzie).?

W limerykiadzie było 5 dni.

Najważniejsza dla frekwencji jest chyba regularność i wyznaczenie konkretnych dni (tak właśnie było w limerykiadzie), bo wtedy ludzie sobie zapamiętują dzień tygodnia, np:
-Wtorek do 24:00 podany temat zdjęcia.
- Czas na nadsyłanie prac do kolejnego wtorku do 24:00.
- Głosowanie do niedzieli do 24:00.
- Dwa dni do namysłu nad tematem dla zwycięzcy…. wtorek do 24:00 podany temat.
I tak w kółko. :)
_________________
 
 
She 
ModeratorPomogła: 53 razy
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 17637
Skąd: Tam i z powrotem
Wysłany: 2019-04-29, 14:03:06   

Berta von S. napisał/a:
Najważniejsza dla frekwencji jest chyba regularność i wyznaczenie konkretnych dni (tak właśnie było w limerykiadzie), bo wtedy ludzie sobie zapamiętują dzień tygodnia,


Ma to sens, choć 3-dniowy termin też mi odpowiada.
Zainteresowani głosują często od razu, od początku wiedzą że są na to np. tylko 3 dni. Konkurs jest dynamiczniejszy.
Ile dni jest na zrobienie/nadesłanie zdjęcia? Jakoś nie doczytałam :oops:
_________________


Semel scriptum, decies lectum!
 
 
Captain Nemo 
Fanatyk Samochodzika
Szef rywalizacji fotograficznejPomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 2182
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2019-04-29, 14:30:49   

Ramy czasowe możemy sobie ustalić biorąc pod uwagę Wasze sugestie. Nie jest to typowa Dwutygodniówka więc nie musimy się zamykać w 2 tygodniach.
Co do ilości podawanych miejsc to zaryzykujmy i pobawmy się w coś innego. Myślę, ze plusów takiego rozwiązania jest sporo. Zresztą tradycyjne konkursy obrosły nieco marazmem, zatem musimy spróbować czegoś absolutnie nowego i wprowadzić powiem tajemniczości :) .
Jednym słowem musicie mi zaufać i wystartować w ciemno na zasadach, które wykiełkowały w moim mózgowiu. Najwyżej jeśli uznacie, że konkurs jest do d...y, co potwierdzi frekwencja to zaniechamy go i w przyszłości wrócimy do wytartych standardów.
To samo tyczy się ikonek. Zawsze otrzymywał je uczestnik niezależnie od wyniku. W celach motywacyjnych rozdajmy je tylko tym, którzy taki pojedynczy konkurs w głosowaniu wygrają :)

Podając tylko zwycięzcę ma to logiczne przesłanki bo:
- tylko zwycięzca dostaje nagrodę, a zatem ze strony regulaminowej w przypadku braku klasyfikacji generalnej tylko to jest informacją najważniejszą,
- zachęci to do startu osoby mniej zainteresowane fotografią, bowiem nawet jeśli zdjęcie nie otrzyma głosów to i tak nikt nie będzie wiedział kogo to jest praca. Osoba nie zniechęci się widząc post w którym ogłasza się zero głosów przy jej nicku.
- zachęci to do startu osoby zbyt ambitne (jeśli takowe istnieją), dla których być może 2 miejsce jest jakąś tam porażką, bo nawet jeśli w ich uznaniu powinie im się noga i nie wygrają to nie będzie i tak nikt wiedział że to ich praca,
- będzie ogólnie tajemniczo, bo nawet nie będziemy wiedzieli kto uczestniczy w tym konkursie,
- będzie można zaryzykować z interpretacją, bo jeśli będzie zbyt śmiała i kompletnie okaże się niewypałem to też nikt nie będzie wiedział kogo to praca,
- jakby nie patrzeć zwycięzca będzie podwójnie doceniony. Zawsze była klasyfikacja generalna, która była swoistą nagrodą. Teraz jej nie będzie więc jedynym zaszczytem (oprócz ikonki na koniec całej edycji) będzie wyróżnienie w postaci podania nicku tylko tej osoby.

Najbardziej martwi sposób doboru tematu do interpretacji. Początkowo sądziłem, iż wybór fragmentu to dobry pomysł. Nie wiem czy do końca jest to przemyślane bo jednak fragment tekstu precyzyjniej narzuca ton fotografii. Mając jak zawsze słowo, czy dwa kluczowe interpretacja była baaaardzo szeroka. Ba, nawet za szeroka. Mając hasło np. "wiosna" można strzelić fotkę zarówno wiosenną jak i całkowicie przeciwnie zimową gdzie po kolana stoi się w śniegu dając tytuł "Wiosny jeszcze nie ma..." Fragment książki będzie dość precyzyjnie wskazywał na temat fotografii. Czy nie będzie to jakimś ograniczeniem ? Jak myślicie ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Captain Nemo 2019-04-29, 14:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Garamon 
Forumowy Badacz NaukowyPomogła: 28 razy
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 2149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-29, 17:56:55   

Captain Nemo napisał/a:

Jednym słowem musicie mi zaufać i wystartować w ciemno na zasadach, które wykiełkowały w moim mózgowiu. Najwyżej jeśli uznacie, że konkurs jest do d...y, co potwierdzi frekwencja to zaniechamy go i w przyszłości wrócimy do wytartych standardów.
To samo tyczy się ikonek. Zawsze otrzymywał je uczestnik niezależnie od wyniku. W celach motywacyjnych rozdajmy je tylko tym, którzy taki pojedynczy konkurs w głosowaniu wygrają :)

Podając tylko zwycięzcę ma to logiczne przesłanki bo:
- tylko zwycięzca dostaje nagrodę, a zatem ze strony regulaminowej w przypadku braku klasyfikacji generalnej tylko to jest informacją najważniejszą,
- zachęci to do startu osoby mniej zainteresowane fotografią, bowiem nawet jeśli zdjęcie nie otrzyma głosów to i tak nikt nie będzie wiedział kogo to jest praca. Osoba nie zniechęci się widząc post w którym ogłasza się zero głosów przy jej nicku.
- zachęci to do startu osoby zbyt ambitne (jeśli takowe istnieją), dla których być może 2 miejsce jest jakąś tam porażką, bo nawet jeśli w ich uznaniu powinie im się noga i nie wygrają to nie będzie i tak nikt wiedział że to ich praca.


Tajemniczość ok, ale jeśli będzie więcej uczestników to warto rozważyć publikowanie dwóch lub trzech najwyżej ocenionych fotografii. Może być taka sytuacja, że ktoś wygra trzy razy z rzędu. Pozostali uczestnicy poczują, że nie ma sensu próbować, skoro wynik jest znany. Poza tym trudno ocenić, czy bardziej zniechęcająco działa świadomość, że ma się zero głosów, czy niepewność - może się zdarzyć, że ktoś zajmujący regularnie 2 miejsce zrezygnuje przekonany, że nikt na niego nie głosował...


Captain Nemo napisał/a:
Najbardziej martwi sposób doboru tematu do interpretacji. Początkowo sądziłem, iż wybór fragmentu to dobry pomysł. Nie wiem czy do końca jest to przemyślane bo jednak fragment tekstu precyzyjniej narzuca ton fotografii. Mając jak zawsze słowo, czy dwa kluczowe interpretacja była baaaardzo szeroka. Ba, nawet za szeroka. Mając hasło np. "wiosna" można strzelić fotkę zarówno wiosenną jak i całkowicie przeciwnie zimową gdzie po kolana stoi się w śniegu dając tytuł "Wiosny jeszcze nie ma..." Fragment książki będzie dość precyzyjnie wskazywał na temat fotografii. Czy nie będzie to jakimś ograniczeniem ? Jak myślicie ?


A nie można dać słowa (lub dwóch), ale wyraźnie związanych z określonym tomem, charakterystycznych? Typu "Księga strachów" - szachy, puszka?
 
 
Szara Sowa 
Ojciec ZarządzającyPomógł: 108 razy
Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 43613
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-04-29, 18:41:41   

Garamon napisał/a:
może się zdarzyć, że ktoś zajmujący regularnie 2 miejsce zrezygnuje przekonany, że nikt na niego nie głosował...


Ale rozumiem, że autor zdjęcia zobaczy ile dostał głosów?
_________________
Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Garamon 
Forumowy Badacz NaukowyPomogła: 28 razy
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 2149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-29, 19:01:43   

Szara Sowa napisał/a:
Garamon napisał/a:
może się zdarzyć, że ktoś zajmujący regularnie 2 miejsce zrezygnuje przekonany, że nikt na niego nie głosował...


Ale rozumiem, że autor zdjęcia zobaczy ile dostał głosów?


Chyba nie:
Captain Nemo napisał/a:

Zastanawiam się jeszcze nad jedną kwestią. Może skoro nie ma klasyfikacji generalnej, a nagrodę zdobywa tylko zwycięzca etapu co powiecie aby przy ogłaszaniu wyników danego etapu podawać tylko nick zwycięzcy, a resztę zachować w słodkiej tajemnicy ? :)
 
 
Captain Nemo 
Fanatyk Samochodzika
Szef rywalizacji fotograficznejPomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 2182
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2019-04-29, 19:35:30   

Garamon napisał/a:
może się zdarzyć, że ktoś zajmujący regularnie 2 miejsce zrezygnuje przekonany, że nikt na niego nie głosował


Ależ wyniki (ilośc głosów) będzie widoczna ! :) Chodzi tylko o to, że po skończonym głosowaniu zdradzę tożsamość tylko zwycięzcy. Pozostali będą widzieli ile otrzymali głosów, ale nie będzie zdradzane kto jest autorem jakiej pracy :)
Garamon napisał/a:
A nie można dać słowa (lub dwóch), ale wyraźnie związanych z określonym tomem, charakterystycznych? Typu "Księga strachów" - szachy, puszka?


w taki sposób bawiliśmy się przez kilka lat, podając właśnie jakieś słowa kluczowe, strasznie się ta formuła przejadła...
_________________
 
 
Garamon 
Forumowy Badacz NaukowyPomogła: 28 razy
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 2149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-29, 19:45:39   

Captain Nemo napisał/a:
Garamon napisał/a:
może się zdarzyć, że ktoś zajmujący regularnie 2 miejsce zrezygnuje przekonany, że nikt na niego nie głosował


Ależ wyniki (ilośc głosów) będzie widoczna ! :) Chodzi tylko o to, że po skończonym głosowaniu zdradzę tożsamość tylko zwycięzcy. Pozostali będą widzieli ile otrzymali głosów, ale nie będzie zdradzane kto jest autorem jakiej pracy :)


:oops: źle zinterpretowałam fragment: "- zachęci to do startu osoby mniej zainteresowane fotografią, bowiem nawet jeśli zdjęcie nie otrzyma głosów to i tak nikt nie będzie wiedział kogo to jest praca. Osoba nie zniechęci się widząc post w którym ogłasza się zero głosów przy jej nicku." Przyznam, że bardziej zniechęca wiedza, że mam zero głosów, niż to, że ktoś inny to widzi, ale rozumiem, że ktoś może mieć inne odczucia.


Captain Nemo napisał/a:
w taki sposób bawiliśmy się przez kilka lat, podając właśnie jakieś słowa kluczowe, strasznie się ta formuła przejadła...


Ale chodzi o to, żeby nie były "jakieś", np. wiosna, tylko powiązane z tomami. Jeśli do tej pory był taki warunek, to rzeczywiście mogło się przejeść, ale pamiętam raczej hasła typu "nuda"...
 
 
Captain Nemo 
Fanatyk Samochodzika
Szef rywalizacji fotograficznejPomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 2182
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2019-04-29, 19:55:37   

Garamon napisał/a:

Ale chodzi o to, żeby nie były "jakieś", np. wiosna, tylko powiązane z tomami. Jeśli do tej pory był taki warunek, to rzeczywiście mogło się przejeść, ale pamiętam raczej hasła typu "nuda"...


Tak również się bawiliśmy. Musimy drastycznie coś zmienić, bo zapału znowu wystarczy na 2-3 rundy i frekwencja spadnie :)
Fragmentów w sumie nigdy nie było, ale nie upieram się nad takim rozwiązaniem. Przyjmiemy każdy nowy pomysł z otwartymi rękoma :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Captain Nemo 2019-04-29, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Berta von S. 
Administratorka Wspomagająca
nienackofankaPomogła: 141 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 31406
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-30, 01:00:52   

Captain Nemo napisał/a:

Najbardziej martwi sposób doboru tematu do interpretacji. Początkowo sądziłem, iż wybór fragmentu to dobry pomysł. Nie wiem czy do końca jest to przemyślane bo jednak fragment tekstu precyzyjniej narzuca ton fotografii. Mając jak zawsze słowo, czy dwa kluczowe interpretacja była baaaardzo szeroka. Ba, nawet za szeroka. Mając hasło np. "wiosna" można strzelić fotkę zarówno wiosenną jak i całkowicie przeciwnie zimową gdzie po kolana stoi się w śniegu dając tytuł "Wiosny jeszcze nie ma..." Fragment książki będzie dość precyzyjnie wskazywał na temat fotografii. Czy nie będzie to jakimś ograniczeniem ? Jak myślicie ?

Ja wolę szerokie interpretacje, bo są bardziej kreatywne. Ale się nie upieram. :)

Captain Nemo napisał/a:
Ramy czasowe możemy sobie ustalić biorąc pod uwagę Wasze sugestie. Nie jest to typowa Dwutygodniówka więc nie musimy się zamykać w 2 tygodniach.

Grunt, żeby były stałe dni, bo wtedy ludzie sobie zapamiętują, że np. do wtorku w nocy trzeba wysłać zdjęcie. :)

Garamon napisał/a:
Przyznam, że bardziej zniechęca wiedza, że mam zero głosów, niż to, że ktoś inny to widzi.

Mam podobnie. Brak glosów mnie deprymuje, a nie świadomość, że inni o tym braku wiedzą.

Captain Nemo napisał/a:

Ależ wyniki (ilośc głosów) będzie widoczna ! :) Chodzi tylko o to, że po skończonym głosowaniu zdradzę tożsamość tylko zwycięzcy. Pozostali będą widzieli ile otrzymali głosów, ale nie będzie zdradzane kto jest autorem jakiej pracy :)

I nie będzie można pytać? Ani się zdradzić? Trochę szkoda, bo odgadywanie autorstwa to połowa zabawy. :(
_________________
 
 
Captain Nemo 
Fanatyk Samochodzika
Szef rywalizacji fotograficznejPomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 2182
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2019-04-30, 10:02:54   

Berta von S. napisał/a:

I nie będzie można pytać? Ani się zdradzić? Trochę szkoda, bo odgadywanie autorstwa to połowa zabawy. :(


Oczywiście że będzie można. Kto będzie chciał może napisać że to jego praca, a ten kto nie będzie chciał bo uzna że mu nie wyszło może siedzieć ciuchutko. Wolny wybór :)
Zresztą to tylko propozycja, jesli chcecie bawić się tak jak do tej pory i zdradzac autorów prac to tak zrobimy. To ma być zabawa dla Was nie dla mnie :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Captain Nemo 2019-04-30, 10:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Muzygog 
Fanatyk SamochodzikaPomógł: 21 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Lis 2017
Posty: 2500
Skąd: Pasym
Wysłany: 2019-04-30, 13:41:42   

Panie Sowa, Pan zmieni Captaina w Captain w tej niebieskiej zapowiedzi.
_________________
 
 
Szara Sowa 
Ojciec ZarządzającyPomógł: 108 razy
Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 43613
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-04-30, 13:57:04   

Chociaż ktoś to czyta! :)
_________________
Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Garamon 
Forumowy Badacz NaukowyPomogła: 28 razy
Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 2149
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-30, 14:40:46   

Captain Nemo napisał/a:

Tak również się bawiliśmy. Musimy drastycznie coś zmienić, bo zapału znowu wystarczy na 2-3 rundy i frekwencja spadnie :)
Fragmentów w sumie nigdy nie było, ale nie upieram się nad takim rozwiązaniem. Przyjmiemy każdy nowy pomysł z otwartymi rękoma :)


Niestety "nowy" sprawia jak widać problem...

A bohaterowie jako słowo kluczowe byli? :D
 
 
Captain Nemo 
Fanatyk Samochodzika
Szef rywalizacji fotograficznejPomógł: 18 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lip 2013
Posty: 2182
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2019-04-30, 17:38:33   

Garamon napisał/a:


Niestety "nowy" sprawia jak widać problem...

A bohaterowie jako słowo kluczowe byli? :D


Ogólnie to sam konkurs chyba sprawia :) . Zazwyczaj (oprócz chyba 1 czy 2 edycji to startuje pewna ilość uczestników, po czym finiszuje kilku....

Bohaterowie hmmm można się nad tym poważnie zastanowić :)
Wcale nie oznacza to, że zdjęcia muszą zawierać się w fotografii ludzi. Dajmy na ten przykład postrach gastronomii niejakiego Kuryłłę...można nie tylko strzelić fotkę kogoś, ale i lokalu, przedmiotów związanych z kulinariami itp. W sumie...bardzo dobry pomysł. Co Wy na to ?

Może zrobię ankietę i demokratycznie wybierzemy między opcjami:

- słowa kluczowe - bohaterowie
- słowa kluczowe - fragment tomu
- słowa kluczowe - dwa losowo wybrane słowa z tomu
_________________
Ostatnio zmieniony przez Captain Nemo 2019-04-30, 17:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Hebius 
Fanatyk SamochodzikaPomógł: 5 razy
Wiek: 53
Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 2044
Skąd: z doskoku
Wysłany: 2019-04-30, 22:27:06   

Za dużo gadania i ustalania! Zaczynajmy wreszcie zabawę, bo jeszcze kilka dni tych ustaleń i się zniechęcę przed pierwszą turą.
_________________
 
 
Berta von S. 
Administratorka Wspomagająca
nienackofankaPomogła: 141 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 31406
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-04-30, 23:08:55   

Captain Nemo napisał/a:

a - słowa kluczowe - bohaterowie
b - słowa kluczowe - fragment tomu
c- słowa kluczowe - dwa losowo wybrane słowa z tomu


Dla mnie: b, a, c

Hebius napisał/a:
Za dużo gadania i ustalania! Zaczynajmy wreszcie zabawę, bo jeszcze kilka dni tych ustaleń i się zniechęcę przed pierwszą turą.


Strasznieś porywczy, Hebiusie. :D

Ale faktem jest, ze chętnie bym wykorzystała na fotografowanie majówkę, więc może faktycznie testowo zarzucić którąś opcję i zobaczymy, jak wyjdzie. :)
_________________
 
 
Szara Sowa 
Ojciec ZarządzającyPomógł: 108 razy
Wiek: 54
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 43613
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-05-01, 09:21:30   

Wybierz Nemo sam któryś wariant i się zobaczy!
_________________
Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,26 sekundy. Zapytań do SQL: 15