PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
75. Projekt "Chronos"
Autor Wiadomość
matimali 
Sympatyk Samochodzika


Wiek: 27
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 120
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-07-20, 18:50:44   

Kustosz napisał/a:
Oj Mateusz lubi widać ciosy karte i elektroniczne gadżety. :D Kontynuacjom Miernickiego bliżej do opowieści o Jamesie Bondzie niż do Samochodzików.


Lubię Jamesa Bonda, a nawet uwielbiam :D ,ale według mnie PS to nie Bond. Dlatego z radością powitałem wehikuł w powieściach Miernickiego, :) a Rosynanta ( nawet nie wiem czy to dobrze napisałem) porównywałbym do praskich tajemnic ( Zmiana koloru samochodu, noktowizor, pompowanie powietrza do przedziurawionej dętki ) jednym słowem Q by tego nie wynalazł :053:
Ostatnio zmieniony przez matimali 2010-07-20, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-20, 18:52:39   

Uderz w stół a Mateusz się odezwie!!!! :D
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-07-20, 19:03:46   

iwmali napisał/a:
Uderz w stół a Mateusz się odezwie!!!! :D

Cud się stał, Iwmali zeszła z komputera i dopuściła do niego syna :D :D :D
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
matimali 
Sympatyk Samochodzika


Wiek: 27
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 120
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-07-20, 19:05:16   

Mam to po mamie :053:
 
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-20, 19:08:43   

czesio1 napisał/a:
Cud się stał, Iwmali zeszła z komputera i dopuściła do niego syna :D :D :D

Pisałam, że u mnie w domu komputerów jak psów! :p Mogę otworzyć kawiarenkę internetową! ;-)
matimali napisał/a:
Mam to po mamie :053:

Mówiłam Wam, że żmiję wyhodowałam na własnej piersi! :564:
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2010-07-20, 19:09:10   

czesio1 napisał/a:
iwmali napisał/a:
Uderz w stół a Mateusz się odezwie!!!! :D

Cud się stał, Iwmali zeszła z komputera i dopuściła do niego syna :D :D :D

Biedny komputer, wszyscy na nim siedzą :p
 
 
 
Kustosz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-20, 19:17:24   

iwmali napisał/a:
Pisałam, że u mnie w domu komputerów jak psów! :p Mogę otworzyć kawiarenkę internetową! ;-)


Proszę jaka nowoczesna rodzinka. Każdy siedzi sobie zamknięty w swoim pokoju z komputerem i wspólnie spędzają czas na forum Pana Samochodzika. :D Ciekawe jaki nik ma Twój mąż. ??mali?
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2010-07-20, 19:20:02   

Kustosz napisał/a:
iwmali napisał/a:
Pisałam, że u mnie w domu komputerów jak psów! :p Mogę otworzyć kawiarenkę internetową! ;-)


Proszę jaka nowoczesna rodzinka. Każdy siedzi sobie zamknięty w swoim pokoju z komputerem i wspólnie spędzają czas na forum Pana Samochodzika. :D Ciekawe jaki nik ma Twój mąż. ??mali?

Obawiam się, że męża nie ma forum :D
 
 
 
matimali 
Sympatyk Samochodzika


Wiek: 27
Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 120
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-07-20, 19:21:52   

unieski napisał/a:
Kustosz napisał/a:
iwmali napisał/a:
Pisałam, że u mnie w domu komputerów jak psów! :p Mogę otworzyć kawiarenkę internetową! ;-)


Proszę jaka nowoczesna rodzinka. Każdy siedzi sobie zamknięty w swoim pokoju z komputerem i wspólnie spędzają czas na forum Pana Samochodzika. :D Ciekawe jaki nik ma Twój mąż. ??mali?

Obawiam się, że męża nie ma forum :D


Potwierdzam.
 
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-20, 19:24:00   

Kustosz napisał/a:
Ciekawe jaki nik ma Twój mąż. ??mali?

Unieski ma rację...taki mąż niesamochodzikowy to zgryzota w rodzinie...ale trudno... dobrze, że chociaż "Śladami PS" z nami jeździ! :p
 
 
Arsen Lupin 
Sympatyk Samochodzika


Wiek: 35
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 113
Skąd: Oława
Wysłany: 2011-01-25, 11:29:14   

Troche męcząca ta pozycja, jakoś mi nie przypadła do gustu, chyba za dużo tego pływania po morzu:/
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2014-12-17, 21:01:19   

Pomimo tego, że to "morska" książka, a za takimi zbytnio nie przepadam, to czytało mi się ją bardzo szybko i sprawnie ;-) Jedyne co mnie niesamowicie irytowało to "ochy" i "achy" słane w kierunku firmy Apple, po co to? :/ :diabelek:
Ostatnio zmieniony przez Unieski 2014-12-17, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Michal_bn 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 9 razy
Wiek: 41
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 6753
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 2014-12-17, 21:10:27   

Unieski napisał/a:
Pomimo tego, że to "morska" książka, a za takimi zbytnio nie przepadam, to czytało mi się ją bardzo szybko i sprawnie ;-) Jedyne co mnie niesamowicie irytowało to "ochy" i "achy" słane w kierunku firmy Apple, po co to? :/ :diabelek:


Może autor miał wtedy podpisaną umowę sponsorską z ta firmą :D ?
_________________


"... i tak moich marzeń Wam nie oddam,
Póki w żyłach krew, nigdy się nie poddam..."
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2014-12-17, 21:15:46   

Michal_bn napisał/a:

Może autor miał wtedy podpisaną umowę sponsorską z ta firmą :D ?

Kto wie :p
 
 
 
andris 
Słyszał o Samochodziku
edward kelley


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: 2016-02-23, 16:53:25   

Michal_bn napisał/a:
To nie żaden argument, tylko fakt :)
Każdy ma prawo do własnej oceny. W mojej ocenie "samochodziki" Niemirskiego nie ustępują tym Nienackiego. Dla Ciebie mogą być Polonezem, albo nawet furmanką :p To jest Twoja prywatna opinia i trzeba ja uszanować.



Zgodze sie z Michalem, Niemirski wyprzedzil innych kontynuatorow znaczaco. Kupujac ksiazke w tytule PS oczekuje zblizonego stylu, umiejetnosci stworzenia ciekawej zagadki, historii, przyrody... Szumskiego czy Olszakowskiego nie da sie czytac, a Niemirskiego czyta sie bardzo dobrze, w wielu momentach czyta sie jak Nienackiego, dlatego jest najlepszym kontynuatorem, choc oczywiscie tylko kontynuatorem. Wiec o ile Nienacki to Ferrari, Niemirski to BMW a Szumski to polonez...Wezmy falszerzy, Tomasz wrecz jak u Nienackiego, Stara Ksiega pomysl z linia kolejowa bardzo oryginalny i ciekawy itp..
 
 
Nemo 
Sympatyk Samochodzika



Wiek: 37
Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 151
Skąd: Radom
Wysłany: 2017-07-07, 16:32:07   

Dziwna jakaś ta kontynuacja. Jakiś inny Niemirski. Zbyt prosta (jak na niego) fabuła, jasnowidzka ... :/ , wychwalanie apple :galy: , niejasności czy niedorzeczności fabuły jak np zakończenie, po co ten Ekscelencja niby miał udawać redaktorka no po co? Żeby się wywiedzieć czy oni na pewno z wyspy wyjeżdżają? To by wysłał kogoś do obserwacji czy śledzenia. Po co tak ryzykować? Dziwne charaktery postaci lorda i służącego jakieś nie współgrające z fabułą i wg mnie wciśnięte na siłę (po prostu na ich miejsce wstawił bym śledzących ich ludzi od ekscelencji). Jak dla mnie ta pozycja jest zdecydowanie najsłabsza z Niemirskiego kontynuacji, nawet od Nieporęty.
_________________
Gdy znalazłem na podłodze kartkę z pierwszą wieścią o Ałbazinie, zostałem opętany myślą rozwiązania zagadki, dotarcia aż nad Amur, myślałem, że doznam rozczarowania i zostanę uwolniony z opętania. Nie przeżyłem jednak nic takiego. Powróciłem z tą samą chorobą, która mnie stąd wygnała. Sądziłem, że tutaj czeka mnie uwolnienie. I znowu nic. Choroba ma jest nieuleczalna. Gdyby mi znowu przyszło powtórzyć tę podróż bez przyczyny i bez rezultatu, zrobiłbym to bez wahania. Czy nie ma dla mnie ratunku?
 
 
Mig 
Twórca
Łukasz Supel -autor powieści samochodzikowych



Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sty 2018
Posty: 629
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-02-08, 20:47:09   

Akcja całkiem przyjemna, trzyma w napięciu. Jednak luksusowy jacht w miejsce wehikułu, krajobrazy Danii zamiast polskich dróg, reklama Apple oraz postać Merkury trochę psują całość...
 
 
Berkut 
Uwielbia Samochodzika
hodowca kur



Pomógł: 1 raz
Wiek: 55
Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 652
Skąd: Boleszyn
Wysłany: 2022-09-02, 14:33:06   

Autor lubi dostępne w necie teorie spiskowe . Są tam jakieś tajemnice , ale są strasznie zużyte przez net . Da się czytać , akcja trochę zagmatwana , ale ujdzie . Jednak wolał bym mniej spektakularne tajemnice -a przez to mniej mi znane . Na dodatek jestem elektrykiem czyli fizykiem , no to pewne techniczne tajemnice są dla mnie absurdalne i traktowane jak teorie spiskowe.
_________________
Tarasująca zazwyczaj chodnik hałaśliwa gromada
niechlujnie ubranych mężczyzn koło budki z piwem rozstąpiła się przede mną z ogromnym
szacunkiem. Mój avatar to licznik od Ferrari 410.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 11