PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Koszulki forumowe 2017
Autor Wiadomość
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-06-15, 07:40:41   Koszulki forumowe 2017

irycki napisał/a:
A da się jakoś uzyskać taką koszulkę?


No tu jest mały problem. Athenais nam wyemigrowała, a nikogo z okolic Krakowa jakoś na forum nie mamy...
Podpytam się więc w firmie która nam dotąd koszulki robiła, czy byłaby możliwość indywidualnego zamawiania. Choć 2 czy 3 lata temu nie chcieli na coś takiego ponoć pójść...

UWAGA - ostateczne ustalenia co do koszulek 2017 są tutaj:

Odświeżyłem więc kontakt z "naszą" firmą z Krakowa i potwierdziłem nasze wcześniejsze ustalenia!
Czyli:
"Możemy haftować na zamówienia indywidualne ale lepiej byłoby żeby zebrać do haftu co najmniej 10 sztuk koszulek, wtedy maszyna nie miałaby pustych przebiegów. Koszulki dostarczacie Państwo, wpłata na konto, my haftujemy i wysyłamy."

Co do cen to:
- koszulka z allegro z dostawą listem polecanym ekonomicznym - na teraz na allegro 16,89 zł (w promocji)
Takie koszulki wykorzystywaliśmy ostatnio:
T-SHIRT FRUIT OF THE LOOM od sprzedawcy Fruitlandia
./redir/allegro.pl/mega-fruit-of-the-loom-najgrubszy-tshirt-205g-xl-i6785739662.html
Koszulka musi mieć odpowiednią grubość - najlepiej gramatura nie mniej niż 190g! Najlepiej powyżej 200g

Koszulkę z allegro czy też inną należy wysłać, czy też poprosić firmę z allegeo o przesłanie do:
HAFT KOMPUTEROWY - KAHA
ul. Tyniecka 106
30-376 Kraków


Najlepiej poprosić sprzedającego z allegro o włożenie do przesyłki kartki z informacją o Was (albo samemu taką kartkę włożyć):
Informacja że chodzi o "Forum Miłośników Pana Samochodzika"
Imię i nazwisko:
Adres:
Nick: (o ile chcecie mieć nick z forum na rękawie)
Kolor nici: (domyślnie biały)


Do tego dochodzi:
- haft logo kosztuje 10 zł,
- nick na rękawie (dla chętnych) - 10 zł ,
- wysyłka 10 zł - 1 sztuka, 15 zł - 2 lub 3 sztuki, 20 zł za 4 szt.

Czyli całkowity koszt za 1 koszulkę to ok. 37 zł (bez nicka na rękawie) lub 47 zł (z nickiem).
W przypadku 2 koszulek, koszt jednostkowy będzie o 2,5 zł niższy, w przypadku 3 koszulek koszt jednostkowy spada o 5 zł.

Czyli w praktyce określamy termin, że do 15 maja b.r. osoby zainteresowane z forum przesyłają do firmy z Krakowa indywidualnie "puste" koszulki oraz robią przelewy, potem następuje zbiorowy haft, po którym następuje indywidualna wysyłka zwrotna wyhaftowanych koszulek przez p. Katarzynę.
Jak przetestujemy jak cała sprawa przebiegnie, to później można będzie akcje powtarzać.

Namiary na firmę haftującą z Krakowa:
adres e-mail: kaha@hafty.krakow.pl
./redir/hafty.krakow.pl/
tel. 501-301-824

nr konta: Katarzyna Rzewuska
BSR w Krakowie 43 8589 0006 0000 0031 1920 0001

Jak się Pani Katarzynie napisze/powie, że się jest od Pana Samochodzika, to będzie wiedziała, o co chodzi :D

Co do koloru nici - standardowo, jeżeli się tego nie określi - będzie biały, przy czym:
"Kolor nici może być dowolny ale proszę brać pod uwagę, że poza podstawowymi kolorami określenie na odległość np."jasno niebieski " czy "ciemno zielony" może być różnie interpretowane i niekoniecznie spełniać oczekiwania zamawiającego."

Przypominam o warunku: aby nie sprawiać przesadnych kłopotów p. Katarzynie - należy się umówić na co najmniej 10 koszulek do jednoczesnego wyhaftowania!
Tak więc, wpisywać się kto byłby chętny na ile sztuk!
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2017-05-16, 08:01, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
irycki 
Maniak Samochodzika
Pan Motocyklik



Pomógł: 24 razy
Wiek: 57
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5815
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2016-06-15, 08:02:44   

Ale może będzie więcej chętnych. Gdyby ogłosić na forum "zapisy na koszulki" to może by się uzbierało.
_________________

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

"Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie."
Karol Bunsch

Moje fotoszopki (akt. 13.11.2022)
.
 
 
Ater 
Forumowy Badacz Naukowy
vel Aster alias Duch Puszczy


Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 13 Sty 2014
Posty: 340
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2016-06-15, 08:31:37   

Też bym się pisał na forumową koszulkę.
_________________
Amor evadit – in tu(o) habes ore
Semper in vero sensus inerat
Haec dies ut carmen, ut amoenae rosae
Semper ridebas et heu vale mi
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2016-06-15, 08:36:55   

Szara Sowa napisał/a:
Choć 2 czy 3 lata temu nie chcieli na coś takiego ponoć pójść...

A ja z tego co pamiętam, to chcieli :D Tylko chyba nikt nie chciał indywidualnie, bo to trzeba im dostarczyć koszulkę, a potem odebrać albo umówić się na wysyłkę. Pani powinna mieć cały czas matrycę, to dla niej nie problem zrobić dowolną ilość, nawet pojedyncze sztuki. Problem jest tylko taki, że matryca była robiona jak jeszcze był stary adres forum i gdybyśmy chcieli zrobić nową, to byłby koszt ok. 100zł. Ja bym mogła oczywiście przygotować nowy projekt, tylko właśnie nie bardzo bym mogła dopilnować wszystkiego osobiście.
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Oldmalarz 
Słyszał o Samochodziku
artysta



Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 27
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2016-06-15, 09:22:21   

tez bym sie pisał na koszulke ...( haftowaną)

tylko szkoda ze przed zlotem nie pomyslelismy to bym to zrobił od razu na zlocie .
szablon z foli ,aerograf , farba do tkanin i gotowe..

ale chyba można to załatwic z innej firmy jak by był problem niech Evan zrobi dobre zdjęcie
i damy je do tej firmy
./redir/allegro.pl/twoj-haft-koszulka-logo-napis-t-shirt-kolory-l-hfm-i5981205819.html
zobaczymy co odpowiedzą jaką cene zaproponują..
a ja się dowiem u siebie...
 
 
She 
Junior Adminka



Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 19574
Skąd: Tam i z powrotem
Wysłany: 2016-06-15, 09:24:01   

Wyciągam temat, bo są chętni na koszulki (ja też ...wstyd przyznać, ze jeszcze nie mam :oops: )

Athenais napisał/a:
Pani powinna mieć cały czas matrycę, to dla niej nie problem zrobić dowolną ilość, nawet pojedyncze sztuki. Problem jest tylko taki, że matryca była robiona jak jeszcze był stary adres forum i gdybyśmy chcieli zrobić nową, to byłby koszt ok. 100zł. Ja bym mogła oczywiście przygotować nowy projekt, tylko właśnie nie bardzo bym mogła dopilnować wszystkiego osobiście.
_________________


Semel scriptum, decies lectum!
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2016-06-15, 09:25:36   

Hej!
Z grafiką nie ma problemu, mogę zrobić/przerobić dowolnie i wyeksportować na dowolny format ;-) To wszystko da się zrobić zdalnie ;-) Co do tych firm z Allegro, to robiłam rozeznanie przed pierwszym rzutem koszulek i chyba chcieli 55zł za sztukę :/ Bo wliczają też cenę matrycy. No i nie wiem, jak jest później z domawianiem niewielkiej ilości.
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2016-06-15, 09:27:09   

We wszelkich kwestiach nie wymagających mojej obecności w Polsce chętnie pomogę ;-)
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
WashIrving 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2014
Posty: 530
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-06-15, 09:27:18   

Firm, które mogą to zrobić jest dużo. Kwestia, że nikt nie chce zgłosić się do przejęcia pałeczki od Athenais :) Zmienił się adres i makietę trzeba zrobić od nowa, więc można to przenieść do innej firmy. Tylko kto chciałby się tego podjąć...
_________________
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-06-15, 09:30:40   

Cytat:
i damy je do tej firmy
./redir/allegro.pl/twoj-ha...5981205819.html


Ten link jest super!
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2016-06-15, 09:33:16   

Szara Sowa napisał/a:
Cytat:
i damy je do tej firmy
./redir/allegro.pl/twoj-ha...5981205819.html


Ten link jest super!


O kurczę rzeczywiście! Dopiero teraz popatrzyłam na cenę ;-) To jest nadzieja, a grafikę mogę przygotować.

To kto przejmuje pałeczkę?
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-06-15, 09:41:42   

Wydaje mi się, że w tej sytuacji zamawianie zbiorowe nie ma sensu, bo i tak ani lepiej ani taniej (musiałyby być wtedy dwie wysyłki) nie wyjdzie. Jak już Atenka przygotuje wzorzec z nazwą czcionki to będzie on do pobrania z forum i każdy będzie mógł sobie zamówić dowolny rozmiar i ilość.
Co najwyżej niech pierwsza osoba przy okazji zamawiania rozezna czy owa czcionka im podejdzie, bo jest ona mocno ale to mocno unikatowa…
Jest jeszcze pytanie czy byłaby możliwość druku na rękawie nicka...
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Oldmalarz 
Słyszał o Samochodziku
artysta



Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 27
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2016-06-15, 09:48:27   

to chyba żaden problem ..niech evan wrzuci na forum zdjecie koszulki wraz rozmiarem logo w cm...albo lepiej niech wyśle pod adres tej firmy kto chce koszulke niech wrzuci na forum ,swoją deklaracje wzięcia koszulki zrobi sie liste napisze do firmy a każdy sobie sam wpłaci kase do firmy jak oczywiscie dojdziemy do porozumienia ..można tez tej firmie dać znać ..ze na forum możemy z nimi gadac tak sie robiło na forum "airbrushlab" gość sprzedawal aerografy i na forum sie zalogował i konkretnie i osobowo dogadywał itp ..
..no ja tak mysle ze mozna tak zrobić ..
ja na razie mam kupe roboty po plenerach jeszcze jutro zlot i relacja ..
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-06-15, 09:52:41   

Oldmalarz napisał/a:
.można tez tej firmie dać znać ..ze na forum możemy z nimi gadac tak sie robiło na forum "airbrushlab" gość sprzedawal aerografy i na forum sie zalogował i konkretnie i osobowo dogadywał itp ..


Tak, to dobry pomysł. Ale poczekajmy najpierw na wzorzec od Athenais i na odpoiwiedź od naszej starej firmy z Krakowa.
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2016-06-15, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-06-15, 11:08:57   

Odpowiedź z firmy z Krakowa:

"Oczywiście możemy haftować na zamówienia indywidualne ale lepiej byłoby żeby zebrać do haftu co najmniej 10 sztuk koszulek, wtedy maszyna nie miałaby pustych przebiegów. Koszulki dostarczacie Państwo, wpłata na konto, my haftujemy i wysyłamy. Korekta adresu oczywiście możliwa."

Czyli jedna wysyłka byłaby więcej (do firmy) i musiałoby się jednocześnie zgrać z 10 osób.
Czyli operacja jest możliwa ale wg mnie bardziej skomplikowana, czasochłonna i prawdopodobnie droższa niż wspomniana możliwość z allegro.
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
irycki 
Maniak Samochodzika
Pan Motocyklik



Pomógł: 24 razy
Wiek: 57
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5815
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2016-06-15, 12:52:07   

To może zacznijmy od zorientowania się, ilu będzie chętnych?

Chętni niech się zgłaszają kopiując listę i dopisując się na końcu
(na razie bez rozmiarówek, jak będziemy wiedzieć na czym stoimy i jak i gdzie to robimy, to się uzgodni rozmiary, a teraz zobaczmy, czy w ogóle jest o co walczyć)


irycki 2szt


Prosiłbym modów o dodanie linka do tego tematu na główną stronę :)
_________________

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

"Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie."
Karol Bunsch

Moje fotoszopki (akt. 13.11.2022)
.
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-06-15, 13:21:51   

irycki napisał/a:
Prosiłbym modów o dodanie linka do tego tematu na główną stronę


Lepiej dotrze jak info wrzucisz do Shoutboxa! :)
A strona główna i tak jest mocno zawalona...
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2016-06-15, 13:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Milady 
Fanatyk Samochodzika
Profil zawieszony



Pomogła: 49 razy
Dołączyła: 03 Lut 2011
Posty: 4066
Skąd: Bezludna wyspa
Wysłany: 2016-06-15, 18:09:13   

Cytat:
irycki 2szt

Milady 1 szt
_________________


Zmierzch to okres pomiędzy dniem a nocą, w tym czasie ostatnie promienie światła mogą natrafić na coś nieludzkiego...
 
 
She 
Junior Adminka



Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 19574
Skąd: Tam i z powrotem
Wysłany: 2016-06-15, 18:18:26   

Czy jest tam opcja damskiej wersji? :oops:

She 1 szt
_________________


Semel scriptum, decies lectum!
 
 
irycki 
Maniak Samochodzika
Pan Motocyklik



Pomógł: 24 razy
Wiek: 57
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5815
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2016-06-15, 18:23:30   

Please, kopiujcie całą listę i dopisujcie się na dole, bo potem będzie trudno ogarnąć:

irycki 2szt
Milady 1szt
She 1 szt


She71 napisał/a:

Czy jest tam opcja damskiej wersji?


Na razie nie ma żadnej opcji ;-) , sprawdzamy czy i jakie jest zapotrzebowanie społeczne.
_________________

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

"Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie."
Karol Bunsch

Moje fotoszopki (akt. 13.11.2022)
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,68 sekundy. Zapytań do SQL: 11