PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Szara Sowa
2019-07-14, 12:07
Karol May i jego indiańskie opowieści...
Autor Wiadomość
Stefanek 
Uwielbia Samochodzika


Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 697
Wysłany: 2012-10-25, 09:57:03   

Unieski napisał/a:
Kiedyś się w Mayu zaczytywałem, teraz obstawiam, że nie dałbym rady tego przeczytać :p

Oj, mogło by tak być, mogło :D Ja Maya czytałem w podstawówce. Próbowałem wrócic do niego kilka lat później. I już się nie dało. Strasznie to jakieś infantylne. Sztuczne postacie, dziwaczne dialogi, piramidalnie nieprawdopodobne sytuacje - faktycznie, jak w tzw. "telenowelach".
To ja już wolę oglądać filmy o Winnetou. Przynajmniej można się pośmiać z farbowanych Indian mówiących po niemiecku :D
Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2012-11-15, 20:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2012-10-25, 10:05:34   

von Dobeneck napisał/a:
Unieski napisał/a:
Kiedyś się w Mayu zaczytywałem, teraz obstawiam, że nie dałbym rady tego przeczytać :p

Ja tam kiedyś czytałem Wernica i strasznie mnie kręcił, ale nie było wszystkich powieści do dostania :/ A teraz mam wszystkie, ale utknąłem na Słońce Arizony i jakoś nie mogę przebrnąć. Ale spodziewam się dziecka, może dlatego? :(

Brnij, brnij Dobenecku, Słońce Arizony jest fajowe. :564:
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
von Dobeneck1
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-25, 10:05:56   

Stefanek napisał/a:
Unieski napisał/a:
Kiedyś się w Mayu zaczytywałem, teraz obstawiam, że nie dałbym rady tego przeczytać :p

Oj, mogło by tak być, mogło :D Ja Maya czytałem w podstawówce. Próbowałem wrócic do niego kilka lat później. I już się nie dało. Strasznie to jakieś infantylne. Sztuczne postacie, dziwaczne dialogi, piramidalnie nieprawdopodobne sytuacje - faktycznie, jak w tzw. "telenowelach".
To ja już wolę oglądać filmy o Winnetou. Przynajmniej można się pośmiać z farbowanych Indian mówiących po niemiecku :D

No niestety, nie dość, że się nam system zmienił, to jeszcze wydorośleliśmy. Ale i tak to jest coś, w porównaniu do obecnych dobra...hmm...nocek.
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2012-10-25, 14:09:37   

Iwmali napisał/a:
von Dobeneck napisał/a:
Elektrowstrząsami.
Robinoux napisał/a:
Nie martw się. Podobno da się to wyleczyć

Figusa na patusa, nie dam się wyleczyć, wolę M jak miłość niż western, a Nienackiego bardziej niż Karola Maya. :p


Iwmali, ty to juz raczej chyba inny serial powinnaś zacząć lubić :D



Chyba już pójdę, może sie nie zorientuje
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
Ostatnio zmieniony przez Robinoux 2012-10-25, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-25, 14:32:00   

Robinoux napisał/a:
Iwmali, ty to juz raczej chyba inny serial powinnaś zacząć lubić

Zacznę oglądać po konkursie! :diabelek:
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 22:20:39   

von Dobeneck napisał/a:
Ja tam kiedyś czytałem Wernica i strasznie mnie kręcił, ale nie było wszystkich powieści do dostania A teraz mam wszystkie, ale utknąłem na Słońce Arizony i jakoś nie mogę przebrnąć. Ale spodziewam się dziecka, może dlatego?

Pięknie tak oszukiwać koleżanki??? :027: :027: :027: My tu już wyprawkę kupiłyśmy i co teraz??? :/ No chyba, że Czesio się na nią załapie. :)
Ostatnio zmieniony przez Iwmali 2012-10-28, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
von Dobeneck1
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-28, 22:35:45   

Iwmali napisał/a:

Pięknie tak oszukiwać koleżanki??? :027: :027: :027: My tu już wyprawkę kupiłyśmy i co teraz??? :/ No chyba, że Czesio się na nią załapie. :)

Oj tam, zaraz oszukiwać, ot nieporozumienie :p Jaką wyprawkę, chyba wyprawę do Rumunii?
Czesio może się łapać. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 12