PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Konkurs - Niesamowity Dwór - część szybka
Autor Wiadomość
misia 
Fanatyk Samochodzika



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 3232
Skąd: miasto Łódź
Wysłany: 2016-11-09, 00:18:49   

Szara Sowa napisał/a:
Dlaczego misia dziś nie zadaje pytań? :053:


No bo dopiero teraz jest przy komputerze [wcześniej ratowała swoje życie psychiczne g;) ] i najpierw zajmie się odpowiedziami dla administratora.

Podczas pamiętnej sesji nr XIV, po 8. pytaniu WSZYSCY straciliśmy kontakt z forum. W desperacji porobiłam zrzuty, żeby się potem móc wytłumaczyć, dlaczego mnie nie było, nie wiedząc jeszcze, że to wszyscy tak mają. I tutaj oba, wraz z dokładnym czasem.

2016.11.06. godz.21.20


2016.11.06. godz.21.30


Przed 22. forum się pojawiło, ale reszta pytań poszła następnego dnia. Internet był, tylko forum nam gdzieś odleciało.

Jeżeli chodzi o dzień wczorajszy, czyli ostatni dzień konkursu (07.11.2016), kiedy kilka osób miało problemy, największe chyba Berta, to ja napiszę, że ja nie miałam żadnych, jak i podczas innych sesji, poza jakąś jedną, kiedy TOYA (łódzki dostarczyciel internetu) i u Milady i u mnie na krótką chwilę coś namieszał.
_________________



"Prawda leży pośrodku - może dlatego wszystkim zawadza" - Arystoteles
Ostatnio zmieniony przez misia 2016-11-09, 00:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
misia 
Fanatyk Samochodzika



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 3232
Skąd: miasto Łódź
Wysłany: 2016-11-09, 01:00:44   

Refleksje pokonkursowe gD>

W 2012 roku zapisałam się na forum i od razu trafiłam na zlot do Fromborka. Po tym zlocie odbył się konkurs z PSiZF. Tak mi się ta zabawa spodobała, że pratycznie od początku uczestniczyłam we wszystkich konkursach. Ale od tego pierwszego konkursu dopisałam do moich marzeń zorganizowanie jakiegoś i jak tylko przyszedł czas na ND (moją ulubioną cześć) zgłosiłam się w szeregi organizatorów g;)

Cieszę się, że się w miarę wszystko udało i w miarę wszystko podobało. Ale życie organizatora nie jest łatwe. Tylko She71 mnie rozumie g;) Stres w czasie zadawania pytań jest o wiele większy niż w czasie odpowiadania. Tutaj ryzyko jest większe, zanim wyrobiłam sobie metodę, to trochę wody w Mrodze upłyneło. A najbardziej bałam się tego, że wkleję pytanie razem z odpowiedzią g;) No, trzeba było bardzo uważać.

Tak jak napisał PawelK, WSZYSTKIE pytania dla organizatora są jednoznaczne i oczywiste. Codziennie czytałam całość przed i nie zauważałam żadnych nieścisłości, i wychwalam Milady za ten 12. punkt regulaminu, bo utonęłabym w reklamacjach g;)

Pytania trudne skomplikowałyby by konkurs szybki, wtedy nie pomógłby nawet wiadomy punkt. I proszę wymyślić 210 pytań dających do myślenia g;)

Punktację starałam się ZAWSZE robić na korzyść uczestnika. Słynny ŁOTR=ŁAJDAK został zaliczony tylko dlatego, bo nie było ANI JEDNEJ poprawnej odpowiedzi. Wszystkie literówki Wam przechodziły na sucho, błędy ortograficzne i interpunkcyjne oraz słowa tak wymyślne, że gdybym nie znała kontekstu, to ciężko by było się połapać o co chodzi.

Niesamowity Dworowy Zlot Fanów Pana Samochodzika z 2014 roku postanowiłam dołączyć do konkursu w ostatniej chwili, żeby u uczestników ożyły wspomnienia a u innych wzbudziły zazdrość, że ich nie było [żart g;) ]

DZIĘKUJĘ za tak liczny udział, w porywach do 20.uczestników, nie trzeba było w ogóle reklamować i ogłaszać za bardzo, a i tak schodziliście się wieczorem na czas g;) , za miłą atmosferę, za to że byliście ogólnie bardzo grzeczni i nie sprawialiście kłopotów g;)

GRATULUJĘ wygranym, zasłużyliście na swoje wyniki, ale dzielnie walczyli wszyscy i to się liczy.

Dzięki dla Milady, która wymyśliła 12. punkt regulaminu i dzielnie pomagała mi w zliczaniu wygranych, a raz nawet mnie zastąpiła g;) Dzięki dla Kyno za pomoc non profit, żeby nasz konkurs był obliczony na miarę naszych czasów i przeanalizowany na wszystkie strony g;)

A tutaj całość zamieszczam, bo i tak mam i żeby się nie zmarnowało g;)

_________________



"Prawda leży pośrodku - może dlatego wszystkim zawadza" - Arystoteles
Ostatnio zmieniony przez misia 2016-11-09, 01:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48353
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-11-09, 09:16:49   

Znów rano mieliśmy zapaść (na pewno godz. 8-9).
Najpierw:


Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@pansamochodzik.net.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Potem:

phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
No such file or directory
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2016-11-09, 09:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
She 
Junior Adminka



Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 19567
Skąd: Tam i z powrotem
Wysłany: 2016-11-09, 09:21:58   

Szara Sowa napisał/a:
Znów rano mieliśmy zapaść (na pewno godz. 8-9).


Ja próbowałam wejść krótko po 7:00. Nie mogłam.

Ale...może o tym w innym temacie?
_________________


Semel scriptum, decies lectum!
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48353
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-11-09, 09:29:59   

Misiu, nie tylko She wie jak smakuje prowadzenie konkursu! :D
Konkurs przebiegł bardzo sprawnie (w dużej mierze dzięki dwuosobowemu kierownictwu, które w razie potrzeby się zastępowało), sympatycznie i warto też zwrócić uwagę, że wyjątkowo wymagające zagadki wolne!). Reklamacji było naprawdę mało, a najważniejsze, że były sprawnie załatwiane. :)
Jeszcze raz duże brawa dla Ciebie oraz Milady!
:564:


She71 napisał/a:
Ale...może o tym w innym temacie?


Słusznie, to piszmy o tym dalej tu:
http://pansamochodzik.net...p=281122#281122
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2016-11-09, 09:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
irycki 
Maniak Samochodzika
Pan Motocyklik



Pomógł: 24 razy
Wiek: 57
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5808
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2016-11-09, 09:30:28   

misia napisał/a:

Tak jak napisał PawelK, WSZYSTKIE pytania dla organizatora są jednoznaczne i oczywiste. Codziennie czytałam całość przed i nie zauważałam żadnych nieścisłości
[...]
Pytania trudne skomplikowałyby by konkurs szybki, wtedy nie pomógłby nawet wiadomy punkt. I proszę wymyślić 210 pytań dających do myślenia g;)

Nikt, myślę, nie wychodzi tutaj z żadnym zarzutami. Konkurs był FANTASTYCZNY. Ale z każdego doświadczenia należy wyciągać wnioski na przyszłość :)


Cytat:

Punktację starałam się ZAWSZE robić na korzyść uczestnika. Słynny ŁOTR=ŁAJDAK został zaliczony tylko dlatego, bo nie było ANI JEDNEJ poprawnej odpowiedzi. Wszystkie literówki Wam przechodziły na sucho, błędy ortograficzne i interpunkcyjne oraz słowa tak wymyślne, że gdybym nie znała kontekstu, to ciężko by było się połapać o co chodzi.

Tylko jak daleko należy się posuwać w interpretowaniu na korzyść forumowicza? Oczywiście, literówki w rzeczownikach pospolitych jak najbardziej. Wiadomo, ze jak ktoś napisze "biblioeka", to miał na myśli bibliotekę. Ale na przykład nazwiska? Załóżmy, że pytanie brzmiało: jak miała na nazwisko panna Basia?. Ktoś napisze "wierzchon". OK, małych liter i braku polskich literek bym się nie czepiał, zwłaszcza że nie każdy ma polską klawiaturę, a i na tabletach i telefonach uzyskanie polskich literek jest mocno uciążliwe. Ale jeśli ktoś napisze "Wierzoń"? Literówka czy nie pamiętał dokładnie? Tutaj byłbym już bardzo strict. Trudno, w takich momentach trzeba po prostu uważać, co się pisze.
To samo kolory. Można się zastanawiać, czy błekitny jest odcieniem niebieskiego, czy nie. Ale Nienacki użył słowa "błękitny", a nie "niebieski". Bo zaraz będą dywagację, czy jak ktoś napisał "śliwkowy" to jeszcze się łapie, czy nie.


Jeszcze raz dziękuję za konkurs! :564: :564:
_________________

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

"Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie."
Karol Bunsch

Moje fotoszopki (akt. 13.11.2022)
.
 
 
PawelK 
Forumowy Badacz Naukowy



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 6240
Wysłany: 2016-11-09, 10:49:50   

irycki napisał/a:
Ale z każdego doświadczenia należy wyciągać wnioski na przyszłość


To nie jest tak. To jest tak jak z oprogramowaniem. Programujesz, to powinieneś wiedzieć.
Można dołożyć wszelkiej staranności i być przekonanym, że jest dobrze. Ale jeśli chcesz zrobić lepiej to powinieneś wrzucić soft do środowiska QA i dać profesjonalistom do przetestowania. A później, niezależnie od najlepszości metodologii profesjonalistów od testowania i tak robi się UAT, bo nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich dziwnych działań użytkownika końcowego.
I pomimo tak rozbudowanych procesów wdrożeniowych nadal, nawet w najbardziej profesjonalnym sofcie, zdarzają się wpadki.

Pytanie jest proste tak jak i odpowiedź - czy mamy, bawiąc się w Forum, czas i możliwości, żeby prowadzić testy pytań. Odpowiedź tak jak napisałem jest prosta - NIE.
_________________


to travel hopefully is a better thing than to arrive
Robert Louis Stevenson 'Virginibus Puerisque'
Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2016-11-29, 09:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Protoavis 
Admin Emeritus
Archeolog książkowy



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 6785
Skąd: PRL
Wysłany: 2016-11-09, 11:33:55   

A gdybyśmy tak zwracali na poprawność językową odpowiedzi, brak literówek i staranność wpisu nie byłoby właściwiej? W końcu jesteśmy na forum jakby nie było literackim ;-)
_________________
Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum

 
 
PawelK 
Forumowy Badacz Naukowy



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 6240
Wysłany: 2016-11-09, 11:43:43   

Protoavis napisał/a:
A gdybyśmy tak zwracali na poprawność językową odpowiedzi, brak literówek i staranność wpisu nie byłoby właściwiej?


To woda na młyn kopiujących odpowiedzi z e-booka.
_________________


to travel hopefully is a better thing than to arrive
Robert Louis Stevenson 'Virginibus Puerisque'
Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2016-11-29, 09:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
irycki 
Maniak Samochodzika
Pan Motocyklik



Pomógł: 24 razy
Wiek: 57
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5808
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2016-11-09, 12:05:48   

PawelK napisał/a:
A później, niezależnie od najlepszości metodologii profesjonalistów od testowania i tak robi się UAT, bo nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich dziwnych działań użytkownika końcowego.

Wszystko prawda, tylko nijak się nie odnosi do tego, co napisałem.
Został przeprowadzony konkurs, a teraz czas na zastanowienie się, czy możemy wyciągnąć jakieś wnioski na przyszłość.
Cytat:

Pytanie jest proste tak jak i odpowiedź - czy mamy, bawiąc się w Forum, czas i możliwości, żeby prowadzić testy pytań. Odpowiedź tak jak napisałem jest prosta - NIE.


Ale ja słowa nie napisałem o żadnych testach pytań...
_________________

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

"Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie."
Karol Bunsch

Moje fotoszopki (akt. 13.11.2022)
.
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8113
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2016-11-09, 14:20:24   

misia napisał/a:
bo nie było ANI JEDNEJ poprawnej odpowiedzi

Hmmm... Nie skomentuję, niech Ci będzie, że 12. punkt regulaminu :P :P :P

A ja już tęsknię za następnym konkursem... (Tylko czemu z "Pozwolenia"? :027: Chociaż pomysły Nietajenki na formułę pytań mi się bardzo podobają ;-) )
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48353
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-11-09, 14:27:43   

Ponieważ domyślam się, że nie wszyscy tam, zaglądają...

http://pansamochodzik.net...p=288222#288222
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48353
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-11-09, 14:36:53   

Nietajenko, czy Twój konkurs można już oficjalnie wpisać na styczeń? :)

Tak wygląda zestawienie tematyczne dotychczasowych konkursów poświęconych pojedynczej części:
    Niesamowity dwór - .2008, 2016
    Złota Rękawica - .......2008, 2013
    Winnetou - ................2009, 2014
    Księga Strachów - .....2009, 2015
    Wyspa Złoczyńców -..2009, 2015
    Templariusze - ..........2009, 2013
    Zagadki Fromborka - 2009, 2012
    Nowe Przygody - ......2010, 2013
    Tajemnica Tajemnic - 2010, 2015
    Niewidzialni - ............2010, 2016
    Fantomas - ................2011, 2014
    UFO - .........................2012, 2015

Uroczysko - 2013
Skarb Atanaryka - 2014
Pozwolenie na przywóz lwa - ?

Deklaracje:
- ?????? - Zagadki Fromborka - ???
- MrCzui, irycki - Templariusze - czerwiec 2017
- MrCzui - Atanaryk - 2018
- Nietajenko - Pozwolenie na przywóz lwa - nie wiadomo kiedy
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

  
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-09, 16:32:03   

Protoavis napisał/a:
A gdybyśmy tak zwracali na poprawność językową odpowiedzi, brak literówek i staranność wpisu nie byłoby właściwiej? W końcu jesteśmy na forum jakby nie było literackim ;-)


irycki napisał/a:
Ktoś napisze "wierzchon". OK, małych liter i braku polskich literek bym się nie czepiał, zwłaszcza że nie każdy ma polską klawiaturę, a i na tabletach i telefonach uzyskanie polskich literek jest mocno uciążliwe. Ale jeśli ktoś napisze "Wierzoń"? Literówka czy nie pamiętał dokładnie? Tutaj byłbym już bardzo strict. Trudno, w takich momentach trzeba po prostu uważać, co się pisze.

Nie no nie popadajmy w przesadę! Przy takim tempie literówki są nieuniknione, podobnie opuszczenie jakiejś litery, czy jakieś przekręcenia. Spokojnie bym zaliczyła np. Panne Wierzoń. :)

Mam na myśli prawdziwe błędy typu „miecz wbity w koronę” (moja odpowiedź), miecz to nie puginał ani sztylet. Albo rzeczy (tu już bez nazwisk, bo nie chcę nikogo krytykować ;-) , chodzi mi jedynie o przykłady) typu: błędny tytuł książki, błędna marka papierosów, hasło urwane w połowie z trzema kropkami, skróty w stylu P. czy pn, niepełne odpowiedzi (jeden element, tam gdzie w książce są dwa) i tym podobne. Za takie odpowiedzi lepiej nie przyznawać w przyszłości punktów.

misia napisał/a:

Punktację starałam się ZAWSZE robić na korzyść uczestnika. Słynny ŁOTR=ŁAJDAK został zaliczony tylko dlatego, bo nie było ANI JEDNEJ poprawnej odpowiedzi. Wszystkie literówki Wam przechodziły na sucho, błędy ortograficzne i interpunkcyjne oraz słowa tak wymyślne, że gdybym nie znała kontekstu, to ciężko by było się połapać o co chodzi.

Wiem misiu, że kierowałaś się dobrym sercem (i w ogóle muszę powiedzieć, że podczas tego konkursu była wyjątkowo sympatyczna atmosfera! :) ). Tylko, że korzyść jednych oznacza zazwyczaj niekorzyść innych, więc warto być bezlitosnym. ;-)
_________________
Drużyna 5

 
 
Nietajenko 
Forumowy Badacz Naukowy
Ojciec dwójki dzieci



Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 11847
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2016-11-09, 19:26:06   

Szara Sowa napisał/a:
Nietajenko, czy Twój konkurs można już oficjalnie wpisać na styczeń?
Ufam, że zdążę pożyczyć egzemplarz od Tomasza72, bo choć jest to jedna z moich ulubionych pozycji wieszcza sam jej nie posiadam. A może Mikołaj mi ją do buta wsadzi? :)
_________________
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8113
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2016-11-09, 21:18:26   

Nietajenko napisał/a:
A może Mikołaj mi ją do buta wsadzi?

Że niby taki grzeczny byłeś? :p
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Podkonieczerwca 
Uwielbia Samochodzika
vel Czerwiec vel PKC


Pomógł: 10 razy
Wiek: 56
Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 879
Skąd: Wawa
Wysłany: 2016-11-09, 21:35:25   

Sorki, że tak późno, ale musiałem nadrobić zaniedbane sprawy

Bardzo wielkie Dziękuję Bardzo za wszystkie gratulacje dla mojej skromnej osoby.
Szczególne podziękowania dla organizatorek za tytaniczną pracę i zaangażowanie.
Athenais i Berta - drżę przed Waszą wiedzą i przytomnością umysłu :564:

Parę słów o konkursie i tzw. 'learningach":
Chyba był troszkę przydługi tzn jeśli się miało ambicję na dobre miejsce.
Pytania WOLNE były rewelacyjne (BRAWO MILADY!!!) i pozwoliły wyodrębnić parę prawdziwych talentów
Myślę, że jeśli umówimy się, że odpowiedzi muszą być dokładne i pełne np. błękitny a nie niebieski i stare lipy i dęby a nie tylko lipy to to zwolni szybkość udzielanych odpowiedzi. Aczkolwiek myślę, że i tak czołówka zawodników byłaby podobna - może nieskromnie, ale tak po prostu uważam.

Jeszcze raz dziękuję za super zabawę i ostrzegam: Templariusze to moja ulubiona część a PSIZF też bardzo lubię :053:
_________________
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-09, 21:41:18   

Nietajenko napisał/a:
Szara Sowa napisał/a:
Nietajenko, czy Twój konkurs można już oficjalnie wpisać na styczeń?
Ufam, że zdążę pożyczyć egzemplarz od Tomasza72, bo choć jest to jedna z moich ulubionych pozycji wieszcza sam jej nie posiadam.

Mogę Ci pożyczyć. ;-)

Podkonieczerwca napisał/a:
Aczkolwiek myślę, że i tak czołówka zawodników byłaby podobna - może nieskromnie, ale tak po prostu uważam.

:D Faktycznie nieskromnie. Ale przynajmniej szczerze.
_________________
Drużyna 5

 
 
She 
Junior Adminka



Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 19567
Skąd: Tam i z powrotem
Wysłany: 2016-11-10, 21:57:09   

Szara Sowa napisał/a:
Misiu, nie tylko She wie jak smakuje prowadzenie konkursu!


Ależ Misia nie napisała, że tylko She wie, ale:

misia napisał/a:
Tylko She71 mnie rozumie


A to jest różnica ;-)



Tego "Pozwolenia" nigdy nie czytałam :oops: Jakoś mi nie podchodzi :|
_________________


Semel scriptum, decies lectum!
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48353
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-11-11, 17:22:55   

Ależ marudzicie, przecież to jest np. bardzo zbliżone klimatem do chwalonej przez wielu Laseczki i tajemnicy...
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,94 sekundy. Zapytań do SQL: 15