PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Protoavis
2018-06-15, 12:13
Emilia Nowak - "Perła Będzina" i nie tylko
Autor Wiadomość
emilianowak 
Twórca
Emilia Nowak - autorka powieści samochodzikowych



Wiek: 41
Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 308
Wysłany: 2014-01-19, 14:16:05   Emilia Nowak - "Perła Będzina" i nie tylko

Michal_bn napisał/a:
Berta von S. napisał/a:

To napisz koniecznie recenzję, jak przeczytasz! Bo ciekawa jestem, czy mam dobrą intuicję. ;-)


Ok :) Masz to jak w banku !!!


Witajcie! Pod numerem 73 ukrywa się moja debiutancka książka : )

http://pansamochodzik.net...p=187279#187279

Jestem ciekawa jak się Wam spodoba. Zdradzę w tajemnicy, że o mało brakło a byłaby to kolejna powieść z cyklu przygód Pawła D....losy jednak potoczyły się inaczej, książka przeszła transformację i w końcu ukazała się drukiem jako odrębna powieść przygodowa. W lutym w Będzinie odbędzie się spotkanie autorskie - jeżeli macie ochotę wyrazić swoją opinię o książce twarzą w twarz to serdecznie zapraszam. Szczegóły pojawią się niedługo na mojej stronie www.emilianowak.pl

: )

---------------------------------
Wywiad z Pisarką, udzielony dla naszego forum można przeczytać w dalszej części tego tematu:
http://pansamochodzik.net...p=228913#228913


Szara Sowa
_________________


Emilia Nowak
www.emilianowak.pl
Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2015-01-07, 10:34, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-19, 14:23:26   

emilianowak napisał/a:
Michal_bn napisał/a:
Berta von S. napisał/a:

To napisz koniecznie recenzję, jak przeczytasz! Bo ciekawa jestem, czy mam dobrą intuicję. ;-)


Ok :) Masz to jak w banku !!!


Witajcie! Pod numerem 73 ukrywa się moja debiutancka książka : ) Jestem ciekawa jak się Wam spodoba. Zdradzę w tajemnicy, że o mało brakło a byłaby to kolejna powieść z cyklu przygód Pawła D....losy jednak potoczyły się inaczej, książka przeszła transformację i w końcu ukazała się drukiem jako odrębna powieść przygodowa. W lutym w Będzinie odbędzie się spotkanie autorskie - jeżeli macie ochotę wyrazić swoją opinię o książce twarzą w twarz to serdecznie zapraszam. Szczegóły pojawią się niedługo na mojej stronie www.emilianowak.pl

: )


Dla mnie nieco za daleko. Ale książkę kupię i przeczytam. :)
I fajnie, że tu wpadłaś! Mam nadzieję, że na dłużej, bo skoro to miała być pierwotnie kontynuacja, to Samochodzikowe klimaty - jak mniemam - lubisz.
:564:
_________________
Drużyna 5

  
 
 
Protoavis 
Admin Emeritus
Archeolog książkowy



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 6785
Skąd: PRL
Wysłany: 2014-01-19, 14:26:26   

Cześć,
Jakiś czas temu na forum rozmawialiśmy o innej książce przygodowej wydanej przez to samo wydawnictwo. Książka okazała się bardzo samochodzikowa i fajna. Mam nadzieję, że z Twoją debiutancką powieścią będzie podobnie. :)
_________________
Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum

 
 
Michal_bn 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 9 razy
Wiek: 41
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 6753
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 2014-01-19, 14:36:34   

emilianowak napisał/a:
Michal_bn napisał/a:
Berta von S. napisał/a:

To napisz koniecznie recenzję, jak przeczytasz! Bo ciekawa jestem, czy mam dobrą intuicję. ;-)


Ok :) Masz to jak w banku !!!


Witajcie! Pod numerem 73 ukrywa się moja debiutancka książka : ) Jestem ciekawa jak się Wam spodoba. Zdradzę w tajemnicy, że o mało brakło a byłaby to kolejna powieść z cyklu przygód Pawła D....losy jednak potoczyły się inaczej, książka przeszła transformację i w końcu ukazała się drukiem jako odrębna powieść przygodowa.


Zacząłem czytać i jak skończę to wyrażę swoją opinie :) No proszę, Paweł Daniec, a są jeszcze jakiekolwiek szanse na kontynuację Pana Samochodzika czy już pomysł przepadł z kretesem?:)

emilianowak napisał/a:
W lutym w Będzinie odbędzie się spotkanie autorskie - jeżeli macie ochotę wyrazić swoją opinię o książce twarzą w twarz to serdecznie zapraszam. Szczegóły pojawią się niedługo na mojej stronie www.emilianowak.pl


Oczywiście że mam ochotę. Pojawię się na spotkaniu autorskim:)
_________________


"... i tak moich marzeń Wam nie oddam,
Póki w żyłach krew, nigdy się nie poddam..."
  
 
 
Iwmali2 
Maniak Samochodzika
Były administrator



Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 7447
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-19, 15:27:01   

emilianowak napisał/a:
Witajcie! Pod numerem 73 ukrywa się moja debiutancka książka : ) Jestem ciekawa jak się Wam spodoba. Zdradzę w tajemnicy, że o mało brakło a byłaby to kolejna powieść z cyklu przygód Pawła D....losy jednak potoczyły się inaczej, książka przeszła transformację i w końcu ukazała się drukiem jako odrębna powieść przygodowa. W lutym w Będzinie odbędzie się spotkanie autorskie - jeżeli macie ochotę wyrazić swoją opinię o książce twarzą w twarz to serdecznie zapraszam. Szczegóły pojawią się niedługo na mojej stronie www.emilianowak.pl

Dzięki za info, książeczka już zamówiona, oczywiście w Bonito.pl, tam jest najtaniej tylko 16,80 zł. :)
./redir/bonito.pl/k-90280785-perla-bedzina
Po lekturze podzielę się wrażeniami. :)
Pozdrawiam kolejną pisarkę na naszym forum. :564:
_________________
 
 
emilianowak 
Twórca
Emilia Nowak - autorka powieści samochodzikowych



Wiek: 41
Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 308
Wysłany: 2014-01-19, 15:37:08   

Berta von S napisał/a:
Dla mnie nieco za daleko. Ale książkę kupię i przeczytam. :)
I fajnie, że tu wpadłaś! Mam nadzieję, że na dłużej, bo skoro to miała być pierwotnie kontynuacja, to Samochodzikowe klimaty - jak mniemam - lubisz.
:564:


Bardzo dziękuję : ) Czekam też na szczerą opinię. Co do "klimatów Samochodzikowych" powiem tyle, że mimo iż na karku dawno 30stka to każdego roku (bez wyjątków) czytam całą serię od początku do końca (oczywiście mówię o książkach autorstwa Nienackiego) i mimo tego każdego roku przeżywam to tak samo! haha uwielbiam to. Nienacki jest moim niedoścignionym wzorem.
_________________


Emilia Nowak
www.emilianowak.pl
Ostatnio zmieniony przez Berta von S. 2014-01-19, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emilianowak 
Twórca
Emilia Nowak - autorka powieści samochodzikowych



Wiek: 41
Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 308
Wysłany: 2014-01-19, 15:38:50   

Iwmali2 napisał/a:
emilianowak napisał/a:
Witajcie! Pod numerem 73 ukrywa się moja debiutancka książka : ) Jestem ciekawa jak się Wam spodoba. Zdradzę w tajemnicy, że o mało brakło a byłaby to kolejna powieść z cyklu przygód Pawła D....losy jednak potoczyły się inaczej, książka przeszła transformację i w końcu ukazała się drukiem jako odrębna powieść przygodowa. W lutym w Będzinie odbędzie się spotkanie autorskie - jeżeli macie ochotę wyrazić swoją opinię o książce twarzą w twarz to serdecznie zapraszam. Szczegóły pojawią się niedługo na mojej stronie www.emilianowak.pl

Dzięki za info, książeczka już zamówiona, oczywiście w Bonito.pl, tam jest najtaniej tylko 16,80 zł. :)
./redir/bonito.pl/k-90280785-perla-bedzina
Po lekturze podzielę się wrażeniami. :)
Pozdrawiam kolejną pisarkę na naszym forum. :564:


Bardzo dziękuję : ) Również czekam na relację z wrażeń.
_________________


Emilia Nowak
www.emilianowak.pl
 
 
emilianowak 
Twórca
Emilia Nowak - autorka powieści samochodzikowych



Wiek: 41
Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 308
Wysłany: 2014-01-19, 15:42:11   

Protoavis napisał/a:
Cześć,
Jakiś czas temu na forum rozmawialiśmy o innej książce przygodowej wydanej przez to samo wydawnictwo. Książka okazała się bardzo samochodzikowa i fajna. Mam nadzieję, że z Twoją debiutancką powieścią będzie podobnie. :)


Cześć : ) Ja także mam taką nadzieję. Na początku emocje są tak ogromne, że człowiek nie jest w stanie zupełnie na "trzeźwo" popatrzeć na dzieło. Dopiero kiedy pierwsze wrażenia opadną to okazuje się, że tu czy ówdzie jakaś mała literówka przyturlała się niechcący....człowiek też dostrzega co ewentualnie można zmienić. Także będę wdzięczna za wszelkie konstruktywne opinie. A już teraz wracam do pracy, bo ...właśnie tworzy się kolejna powieść : )
Pozdrawiam
_________________


Emilia Nowak
www.emilianowak.pl
 
 
Michal_bn 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 9 razy
Wiek: 41
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 6753
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 2014-01-19, 15:45:05   

emilianowak napisał/a:

Co do "klimatów Samochodzikowych" powiem tyle, że mimo iż na karku dawno 30stka to każdego roku (bez wyjątków) czytam całą serię od początku do końca (oczywiście mówię o książkach autorstwa Nienackiego) i mimo tego każdego roku przeżywam to tak samo! haha uwielbiam to. Nienacki jest moim niedoścignionym wzorem.


NIE PRZESADZAJ! Jesteśmy rówieśnikami, a ja nadal uważam się za juniora!!! Poza tym, wiek w przypadku samochodzików nie ma najmniejszego znaczenia. Mamy jedną taką forumowiczkę, która już sama się zgubiła ile ma lat jak przekroczyła setkę ;-) Prawda Iwmali :p ? A nadal czyta nie tylko Nienackiego, ale i kontynuacje:)

Witamy na forum. Bardzo się cieszę, ze ktoś próbuje rozpropagować moje rodzinne miasto :)
_________________


"... i tak moich marzeń Wam nie oddam,
Póki w żyłach krew, nigdy się nie poddam..."
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-19, 15:52:05   

Witam na forum kolejnego VIP-a! :564:
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
emilianowak 
Twórca
Emilia Nowak - autorka powieści samochodzikowych



Wiek: 41
Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 308
Wysłany: 2014-01-19, 15:52:06   

Cytat:
1. Zacząłem czytać i jak skończę to wyrażę swoją opinie :) No proszę, Paweł Daniec, a są jeszcze jakiekolwiek szanse na kontynuację Pana Samochodzika czy już pomysł przepadł z kretesem?:)
2. Oczywiście że mam ochotę. Pojawię się na spotkaniu autorskim:)


ad 1: Czekam z niecierpliwością co powiesz. Powiem szczerze, że Paweł Daniec zupełnie nie jest "w moim typie", wolę oczywiście nieśmiertelnego Tomasza. I chociaż rozumiem, że coś takiego musiało się stać to jednak kontynuacje okazują się być w zupełnie innym stylu. I to było głównym powodem, dla którego nie udało mi się porozumieć z wydawnictwem, które po dziś dzień publikuje serię. Do mnie nie przemawia zbytnio taki styl "na Jamesa Bonda", gzie tej akcji jest masakrycznie dużo, wręcz człowiek się może złapać oddechu...Wolę poczciwego, skromnego urzędnika państwowego, który zamiast GPSa ma mapę, a zamiast specjalistycznego stroju płetwonurka woli ściągnąć galotki i dać zwykłego nura. W mojej książce czasem akcja jest ale czasem można odetchnąć - to nie spodobało się Wydawnictwu. Trudno, dlatego wydałam z Novae Res i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy.

ad 2: Serdecznie zapraszam : ) Na 99,9 % to będzie 28 luty, ale niedługo opublikuję taką informację na mojej stronie.
_________________


Emilia Nowak
www.emilianowak.pl
Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2014-01-19, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
emilianowak 
Twórca
Emilia Nowak - autorka powieści samochodzikowych



Wiek: 41
Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 308
  Wysłany: 2014-01-19, 15:56:28   

Szara Sowa napisał/a:
Witam na forum kolejnego VIP-a! :564:


Wspaniali jesteście! : ) A do VIPa to mi jeszcze daleko :053: i tak najważniejsi są Czytelnicy!
_________________


Emilia Nowak
www.emilianowak.pl
 
 
Iwmali2 
Maniak Samochodzika
Były administrator



Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 7447
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-19, 16:00:30   

Michal_bn napisał/a:
Poza tym, wiek w przypadku samochodzików nie ma najmniejszego znaczenia. Mamy jedną taką forumowiczkę, która już sama się zgubiła ile ma lat jak przekroczyła setkę ;-) Prawda Iwmali :p ? A nadal czyta nie tylko Nienackiego, ale i kontynuacje:)

Nadal nie mam pojęcia, ale tak od 605 do 50..... :okulary2:
_________________
 
 
Święty 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 774
Skąd: SILESIA
Wysłany: 2014-01-19, 21:57:39   

Będzin niedaleko, jak tylko znajdę chwilę czasu to z pewnością udam się na spotkanie autorskie :)
_________________


All that we see or seem
Is but a dream within a dream
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2014-01-19, 22:03:58   

emilianowak napisał/a:
Szara Sowa napisał/a:
Witam na forum kolejnego VIP-a! :564:


Wspaniali jesteście! : ) A do VIPa to mi jeszcze daleko :053: i tak najważniejsi są Czytelnicy!


Hej :564: Nie przejmuj się - VIP nie ma jakichś specjalnych przywilejów.
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-20, 13:48:44   

Ciekawe kto pierwszy przeczyta ową książkę! :D
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Michal_bn 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 9 razy
Wiek: 41
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 6753
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 2014-01-20, 14:38:39   

Ja już kończę :p
_________________


"... i tak moich marzeń Wam nie oddam,
Póki w żyłach krew, nigdy się nie poddam..."
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48392
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-20, 14:39:52   

Michal_bn napisał/a:
Ja już kończę :p


Tak też po cichu obstawiałem!
:)
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
emilianowak 
Twórca
Emilia Nowak - autorka powieści samochodzikowych



Wiek: 41
Dołączyła: 19 Sty 2014
Posty: 308
Wysłany: 2014-01-20, 14:57:14   

Michal_bn napisał/a:
Ja już kończę :p


Ale stres : )
_________________


Emilia Nowak
www.emilianowak.pl
 
 
Iwmali2 
Maniak Samochodzika
Były administrator



Pomogła: 3 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 14 Lip 2013
Posty: 7447
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-20, 18:43:45   

Szara Sowa napisał/a:
Ciekawe kto pierwszy przeczyta ową książkę! :D

Ja jutro powinnam ją dopiero odebrać. :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 14