PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Latające machiny... Ufff...
Autor Wiadomość
Michaił Tomatov 
Uwielbia Samochodzika



Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 625
Skąd: Chobienice
Wysłany: 2010-05-03, 15:51:26   

Kazałbym to oglądać za karę, nie dla przyjemności :D
_________________
 
 
 
Karen 
Maniak Samochodzika



Pomogła: 4 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 18 Cze 2008
Posty: 5120
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-05-03, 16:26:41   

Michaił Tomatov napisał/a:
Kazałbym to oglądać za karę


Dobre! Od dziś będę terroryzować córkę, np -"jak nie posprzątasz pokoju to za karę będziesz oglądać latające machiny albo praskie tajemnice -możesz sobie wybrać" :509:
_________________
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-03, 18:26:09   

Karen napisał/a:
Dobre! Od dziś będę terroryzować córkę, np -"jak nie posprzątasz pokoju to za karę będziesz oglądać latające machiny albo praskie tajemnice -możesz sobie wybrać" :509:

Kurde to mój Mateusz to jakiś dziwak oglądał wszystkie części po 10 razy i był zachwycony! :galy: Ciekawe w kogo on się wdał, bo ja Latających machin i Tajemnicy Tajemnic nie mogłam obejrzeć, nawet 15 minut mnie powala! :D
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2010-05-03, 18:34:00   

iwmali napisał/a:
Tajemnicy Tajemnic

Praskich Tajemnic :027:
 
 
 
Karen 
Maniak Samochodzika



Pomogła: 4 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 18 Cze 2008
Posty: 5120
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-05-03, 18:36:04   

iwmali napisał/a:
Kurde to mój Mateusz to jakiś dziwak oglądał wszystkie części po 10 razy i był zachwycony!


Mojej Renacie z tych trzech nieudanych ekranizacji podobał się jedynie Niesamowity dwór, więc pozostałymi mogę ją spokojnie straszyć :D
_________________
 
 
Barabasz2 
Słyszał o Samochodziku



Wiek: 44
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 12
Skąd: Miechów
Wysłany: 2010-07-16, 16:48:42   

jeszcze dwie godziny temu nie wiedziałem o istnieniu tego filmu, a teraz żałuję, że się dowiedziałem, bo oglądanie to była tortura, jedyna satysfakcja to to, że mogę uczciwie mówić, że widziałem już wszystkie filmy o PS.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2010-07-16, 17:25:54   

Barabasz napisał/a:
jeszcze dwie godziny temu nie wiedziałem o istnieniu tego filmu, a teraz żałuję, że się dowiedziałem

Dobre, bardzo dobre :564:
 
 
 
TomaszNN 
Ojciec Założyciel



Pomógł: 10 razy
Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1246
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-07-17, 09:23:04   

Barabasz napisał/a:
jeszcze dwie godziny temu nie wiedziałem o istnieniu tego filmu, a teraz żałuję, że się dowiedziałem, bo oglądanie to była tortura, jedyna satysfakcja to to, że mogę uczciwie mówić, że widziałem już wszystkie filmy o PS.


No cóż, Twoje zdanie nie odbiega od naszego, mamy jednak nadzieję że kiedyś znajdzie się reżyser który poważnie podejdzie do tematu i nakręci film godny obejrzenia :)
 
 
 
Barabasz2 
Słyszał o Samochodziku



Wiek: 44
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 12
Skąd: Miechów
Wysłany: 2010-07-17, 18:20:24   

to może lobbing, przecież dobrze zrobione samochodziki mogą być niegorsze od Harrego Pottera. Święcie w to wierzę, bo emocje, które towarzyszyły przy lekturze były podobne.
_________________
Pozdrawiam
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-07-17, 18:26:33   

TomaszNN napisał/a:

mamy jednak nadzieję że kiedyś znajdzie się reżyser który poważnie podejdzie do tematu i nakręci film godny obejrzenia :)

TomaszuNN, ja myślę, że takich ekranizacji przygód Samochodzika jak Wyspa złoczyńców i Templariusze już nie będzie bo to już nie ta epoka, nie te czasy, nie ci aktorzy. Zresztą jakby na potwierdzenie tego mamy próbę nakręcenia Księgi strachów i co chce nam wcisnąć ten reżyser, którego nazwisko nawet uleciało z mojej pamięci. Jakoś nie wierzę, żeby ktoś chciał pokusić się o stworzenie PRL-owskich realiów a bez tego taka ekranizacja straci co najmniej 90% wartości.
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2010-07-17, 18:30:16   

czesio1 napisał/a:
ten reżyser, którego nazwisko nawet uleciało z mojej pamięci

Xavery Żuławski.

Jak na razie cisza o tym projekcie, więc mam nadzieję, że się nie powiedzie i nie będzie tego filmu :D
 
 
 
Czesio1 
Zasuszony Fan Samochodzika
Były administrator



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 14370
Wysłany: 2010-07-17, 18:33:33   

unieski napisał/a:
czesio1 napisał/a:
ten reżyser, którego nazwisko nawet uleciało z mojej pamięci

Xavery Żuławski.

Oj, unieski, to było niepotrzebne. :/
_________________

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)
Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść
 
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2010-07-17, 18:56:38   

czesio1 napisał/a:
unieski napisał/a:
czesio1 napisał/a:
ten reżyser, którego nazwisko nawet uleciało z mojej pamięci

Xavery Żuławski.

Oj, unieski, to było niepotrzebne. :/

Heh :p
 
 
 
She 
Junior Adminka



Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 19574
Skąd: Tam i z powrotem
Wysłany: 2010-07-18, 09:17:46   

czesio1 napisał/a:
TomaszNN napisał/a:

mamy jednak nadzieję że kiedyś znajdzie się reżyser który poważnie podejdzie do tematu i nakręci film godny obejrzenia :)

TomaszuNN, ja myślę, że takich ekranizacji przygód Samochodzika jak Wyspa złoczyńców i Templariusze już nie będzie bo to już nie ta epoka, nie te czasy, nie ci aktorzy. Zresztą jakby na potwierdzenie tego mamy próbę nakręcenia Księgi strachów i co chce nam wcisnąć ten reżyser, którego nazwisko nawet uleciało z mojej pamięci. Jakoś nie wierzę, żeby ktoś chciał pokusić się o stworzenie PRL-owskich realiów a bez tego taka ekranizacja straci co najmniej 90% wartości.


To prawda....
W ogóle klimat filmów z lat 60-70-tych jest niepowtarzalny.Mamy teraz na szczęście powtórki w TV "Wakacji z duchami","Podróży za jeden uśmiech",te filmy mogę oglądac codziennie.I mimo,że trochę rozmijają się z książką,aż tak zęby nie bolą.
Miejmy nadzieję,że za ekranizację dalszych części PS weźmie się niekoniecznie poważny reżyser,co fan(atyk) PS ;-) a nie np.pan XŻ,który w ogóle nie ma pojęcia,kto to taki....

Czy któryś z naszych Forumowiczów nie studiuje przypadkiem reżyserii? :053:
_________________


Semel scriptum, decies lectum!
 
 
Ornitolog 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 632
Skąd: z Warmii
Wysłany: 2010-07-18, 22:18:00   

Jakby co, to Xawery jest obecnie zajęty kręceniem kolejnych sezonów "Tancerzy" dla TVP, więc "Samochodzik" mu nie w głowie chyba...
 
 
Unieski 
Zasuszony Fan Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 15867
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 2010-07-18, 22:24:05   

Cytat:
więc "Samochodzik" mu nie w głowie chyba...

I oby tak zostało :)
 
 
 
Michaił Tomatov 
Uwielbia Samochodzika



Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 625
Skąd: Chobienice
Wysłany: 2010-07-19, 11:51:08   

A znacie może reżysera, który dałby radę nakręcić DOBREGO Samochodzika?
_________________
 
 
 
Kustosz
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-19, 15:35:44   

Co prawda nie jestem ekspertem od polskiego kina ale proponuję Jacka Borcucha. Właśnie obejrzałem jego film „Wszystko co kocham”, rzecz o zbuntowanych młodych ludziach początku lat 80-tych ubiegłego wieku. Mój świat, którego już niema, mój klimat, moja muzyka. Niezależnie od oceny samego filmu realia zostały oddane perfekcyjnie. Wielkie brawa za dbałość o detale, smaczki, atmosferę made in PRL 1981. Przy okazji polecam swoim równolatkom.
 
 
Iwmali
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-23, 15:08:52   

A ja dzisiaj obejrzałam Latające machiny i jest nimi zachwycona! :D Dawno nie oglądałam tak fajnego filmu, podobała mi się zmieniona fabuła i gra aktorów, szczególnie Krystyny Feldman i Borewicza. Jednak jak najpierw się przeczyta książkę a później obejrzy film to wszystko wygląda jak przez różowe okulary! Polecam wszystkim ten film!
 
 
Karen 
Maniak Samochodzika



Pomogła: 4 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 18 Cze 2008
Posty: 5120
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-23, 15:18:12   

iwmali napisał/a:
A ja dzisiaj obejrzałam Latające machiny i jest nimi zachwycona! :D Dawno nie oglądałam tak fajnego filmu, podobała mi się zmieniona fabuła i gra aktorów, szczególnie Krystyny Feldman i Borewicza. Jednak jak najpierw się przeczyta książkę a później obejrzy film to wszystko wygląda jak przez różowe okulary! Polecam wszystkim ten film!


Rozumiem, że to taki żart :027:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 11