PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ligi Narodów - mecze towarzyskie na poważnie
Autor Wiadomość
Robson03 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 1120
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-10-16, 10:56:12   

Brzęczek przejął kadrę w bardziej komfortowej sytuacji. Nawałka musiał złożyć wszystko od samego początku.
Nie rozumiem po co sprawdzić ustawienie bez skrzydłowych jeśli w meczu z Portugalią nic ono nie dawało. Liczę,że że selekcjoner się obudzi i będziemy grać 4-4-2. Tylko,żeby w składzie występowali gracze,którzy grają w swoich klubach.

Trzeba dać mu czas,ale mam obawy,że Brzęczek to nie te buty co Nawałka.
_________________
 
 
Michal_bn 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 9 razy
Wiek: 41
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 6753
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 2018-10-16, 22:39:39   

Od jakiegoś czasu pomieszkuję sobie w Irlandii i powiem Wam że uwielbiam chodzić na rugby. To dyscyplina dla prawdziwych sportowców. Znajdję tutaj to czego szukam w rywalizacji sportowej a czego nie widzę w piłce nożnej. Walka na całego, zero udawania że boli (raczej częściej udają że nie boli), zero dyskusji z sędziami (za odezwanie się do sędziego wylatuje się z boiska), fair play.

Posmakowałem też w hurlingu, camogie i futbolu gaelickim. Tam sportowa rywalizacja jest chyba jeszcze bardziej fair. Dla mnie piłka stała się nudna jak flaki z olejem, a piłkarzy postrzegam jak panienki czekające tylko na okazję żeby zasymulować że stała się jej krzywda. Fuj!!!
_________________


"... i tak moich marzeń Wam nie oddam,
Póki w żyłach krew, nigdy się nie poddam..."
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-10-17, 07:25:56   

Michal_bn napisał/a:
Od jakiegoś czasu pomieszkuję sobie w Irlandii

O, trafiłeś tam na dłużej?

Co piłki a właściwie polskiej piłki w a aspekcie międzynarodowym, to po ostatnich meczach zacząłem się zastanawiać kiedy widziałem ostatni udany mecz polskiego zespołu na arenie międzynarodowej. I przypomniałem sobie o jednym meczu pucharowym, kiedy to Jagiellonia wygrała, czy zremisowała w świetnym stylu na wyjeździe z zespołem z Portugalii i go wyeliminowała. Udanego meczu reprezentacji w tym roku jakoś sobie nie przypominam...
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-11-21, 08:43:28   

Jak oceniacie wczorajszy remis 1:1 z Portugalią?

Ja z niedowierzaniem słuchałem pomeczowych opinii dziennikarskich, że zagraliśmy dobry mecz, że super itd.
Wg mnie na każdym etapie meczu było widać różnicę klas między obu drużynami na korzyść Portugalii. Jedyna różnica do meczu z Czechami była taka że nasi od początku starali się dużo biegać. Rozgrywanie jednak wołało o pomstę do nieba. Zero techniki, zero pomyślunku, strasznie się to oglądało, błąd za błędem. Wątpliwy karny i remis.
Na końcu zamiast przycisnąć, coś pozytywnego pokazać i wygrać, gra na czas i na remis, sprzeczna z duchem sportu. Jedno zaskoczenie na plus: Cionek jako lider obronnej części zespołu.
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Mysikrólik 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 5230
Skąd: Opalenica
Wysłany: 2018-11-21, 11:39:46   

Szara Sowa napisał/a:
Wątpliwy karny
:zdziw:

Szara Sowa napisał/a:
Na końcu zamiast przycisnąć, coś pozytywnego pokazać i wygrać, gra na czas i na remis, sprzeczna z duchem sportu.


Podejrzewam, że gdyby ten nieszczęsny koszyk, to by przycisnęli, a tak stanęli w rozkroku i mecz trochę przypominał ten z Japonią.
_________________
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-11-21, 12:05:53   

Mysikrólik napisał/a:
Szara Sowa napisał/a:
Wątpliwy karny
:zdziw:


Tak samo, jak dwie pierwsze kartki dla naszych (te akurat pamiętam, nie wiem jak inne), bo sędzia niestety bardzo słaby był.
Faul przy karnym, to było przecież głównie aktorstwo Milika. Dorównał zresztą pod tym względem Portugalczykom.

Mysikrólik napisał/a:
Szara Sowa napisał/a:
Na końcu zamiast przycisnąć, coś pozytywnego pokazać i wygrać, gra na czas i na remis, sprzeczna z duchem sportu.

Podejrzewam, że gdyby ten nieszczęsny koszyk, to by przycisnęli, a tak stanęli w rozkroku i mecz trochę przypominał ten z Japonią.


Może tak, może nie. Pamiętam, że za Nawałki też woleli zremisować na wyjeździe niż wygrać i potem musieli grać o awans do ostatniego meczu. Dobrze pamiętam np. taki mecz na wyjeździe z Czarnogórą, która w końcówce oddała grę, a nasi podobnie grali w dziada i skończyło się remisem.
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-11-21, 12:36:02   

To były eliminacje MS 2014, 2:2 w Podgoricy:

./redir/pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_2014_(eliminacje_strefy_UEFA)/Grupa_8

Ale wtedy był jednak trenerem jeszcze Fornalik.
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-11-21, 12:41:53   

A tak przy okazji tematu piłkarskiego, to pewnie niektórzy to znają, bo filmik ma wiele wejść, ale dla mnie to świeżynka:



Najlepsze zaczyna się od 30 sekundy!
:D
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2018-11-21, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Robson03 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 1120
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2018-11-21, 15:32:17   

Jak dla mnie ten mecz był przeciętny. Zobaczyliśmy poprawę gry,widzieliśmy nawet pressing,ale zamiast przycisnąć Portugalczyków po strzelonej bramce to broniliśmy wyniku.Okey,rozumiem,że ten wynik dawał nam pierwszy koszyk w losowaniu Eliminacji do Mistrzostw Europy,ale jednak chciałbym w końcu zobaczyć zwycięską kadrę. Na plus na pewno Frankowski i Cionek,na minus decyzje Brzęczka,który mógł zaryzykować w trakcie meczu i wpuścić z ławki Piątka,może byśmy nawet wygrali,kto wie.

Nie zauważyłem żadnego wpisu dotyczącego reprezentacji U-21 bo im należąca się ukłony. Zwycięstwo w Portugalii i awans do Mistrzostw Europy U-21. Brawo ! :564:
Chciałbym niektórych chłopaków zobaczyć w pierwszej reprezentacji,ponieważ widać u nich zapał i chęć do biegania.
_________________
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-11-21, 17:28:00   

Robson03 napisał/a:
Okey,rozumiem,że ten wynik dawał nam pierwszy koszyk w losowaniu Eliminacji do Mistrzostw Europy,ale jednak chciałbym w końcu zobaczyć zwycięską kadrę.


Dokładnie, poza tym kiedy znów będziemy mieć bardzo markowego przeciwnika na widelcu grając na wyjeździe???

Młodzieżowcy zaskoczyli niesamowicie! Zdaje się, że awansowali po przerwie trwającej chyba 24 lata! Co też świadczy o naszej piłce.
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Michal_bn 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 9 razy
Wiek: 41
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 6753
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Wysłany: 2018-11-26, 10:35:55   

Szara Sowa napisał/a:
Zdaje się, że awansowali po przerwie trwającej chyba 24 lata


Chyba przesadziłeś :p
_________________


"... i tak moich marzeń Wam nie oddam,
Póki w żyłach krew, nigdy się nie poddam..."
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-11-26, 10:58:02   

Nie, taki komentarz usłyszałem w radiu. Wśród tych młodzików jest kilka grup wiekowych, w tej akurat mogło tak być.
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Mysikrólik 
Maniak Samochodzika



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 5230
Skąd: Opalenica
Wysłany: 2018-11-26, 14:43:22   

Michal_bn napisał/a:
Szara Sowa napisał/a:
Zdaje się, że awansowali po przerwie trwającej chyba 24 lata


Chyba przesadziłeś :p


Też się zdziwiłem, ale chyba tak jest. Mylić może to, że ostatnio graliśmy jako gospodarz.
_________________
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-08, 10:00:33   

Memy z wczoraj:

Piłka.jpg
Plik ściągnięto 106 raz(y) 55,96 KB

Piłka2.jpg
Plik ściągnięto 101 raz(y) 15,27 KB

_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Artur Pacuła 
Twórca
Artur Pacuła - autor powieści samochodzikowych


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 606
Skąd: War
Wysłany: 2020-09-09, 15:40:32   

Za to Francja - Chorwacja do rymu rewelacja!

Ja jestem za tymi biało-czerwonymi (Chorwacja). W nogę, kosza, ręczną... i morze mają cieplejsze.
_________________


Artur Pacuła
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-09, 19:54:11   

Ale Chorwaci nie są już tacy sami jak 2 lata temu...
Za to wczoraj nasi młodzieżowcy zaskoczyli, pokonując Rosję 1:0 i w ten sposób mają realne szanse na awans! :564:
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-10-15, 08:53:21   

Jeden dzisiejszy mem mnie bardzo rozbawił:

Mem.jpg
Plik ściągnięto 72 raz(y) 45,68 KB

_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Artur Pacuła 
Twórca
Artur Pacuła - autor powieści samochodzikowych


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 606
Skąd: War
Wysłany: 2020-10-15, 09:20:51   

Byłem zachwycony grą polskiej reprezentacji.
Wszystko wyjaśniło się, gdy dowiedziałem się, że Bośniacy grają w dziesiątkę, a u nas nie gra Krychowiak.
PS. Pudło Lewandowskiego... niewiarygodne
PS. Zapewne znowu murawa :-) Rozbawił mnie moment, gdy po strzeleniu na 3:0 Lewy próbował pojechać na kolanach i zarył :-)))))
_________________


Artur Pacuła
 
 
Bóbr Mniejszy 
Moderator
Autor książki biograficznej



Pomógł: 31 razy
Wiek: 45
Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 6116
Skąd: Georgetown, Ontario
Wysłany: 2020-10-16, 02:51:51   

Załapałem się dopiero na drugą połowę i nie wiedziałem, że Bośniacy grają w dziesięciu, ale miło było patrzeć, czy z Lewym, czy po jego wymianie, nasi grali z energią i cały czas próbowali.
Jeśli chodzi o opinie to fakt, że wiatr zawiał w drugą stronę i teraz Brzęczek jest cacy nie warto komentować: wymiana trenera tuż przed ME to głupota i takie samo zdanie miałem o tych, którzy chcieli go wywieźć na taczkach. Że Bośnia grała bez jednego zawodnika i mieli trudniej? Każdy miał równe szanse i trzeba było grać tak, żeby czerwonej nie było. Brak "Krychy" i Zielińskiego: pierwszego mi nie żal, o drugim nie mam zdania. Ale widać, że nowi zawodnicy się nie oszczędzają i o to chodzi. Z niecierpliwością czekam na listopadowe mecze.

Szara Sowa napisał/a:
Jeden dzisiejszy mem mnie bardzo rozbawił:

Jestem ciekaw co Lewy powiedział Jóźwiakowi po pierwszym golu, gdy wyglądało, że ten chce jeszcze kopnąć ;-)
_________________
Drużyna 2

Ostatnio zmieniony przez Bóbr Mniejszy 2020-10-16, 02:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-10-16, 07:38:02   

Ja mam trochę niesmak, bo ta czerwona kartka było mocno naciągana. Gdybyśmy grali z Niemacami czy Hispzanią sędzia bu w życiu jej nie wyciągnął...
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,62 sekundy. Zapytań do SQL: 13