PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Szara Sowa
2015-02-09, 20:35
Lokalizowanie Miłośników Pana Samochodzika
Autor Wiadomość
Antracyt 
Uwielbia Samochodzika

Wysłany: 2017-05-23, 12:49:40   

Czyli mapa to fikcja literacka...

Szary wspomniał, ze nowi nie garna się do zaznaczania na mapie, szkoda.

czaskawy 
Słyszał o Samochodziku

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2017-07-04, 07:45:21   

Kraków (Ruczaj) oraz opcjonalnie Tymbark (tak, tak, jest taka miejscowość i to od niej właśnie pochodzi nazwa soków, które pochodzą z naszej urokliwej wioski właśnie :))
Ostatnio zmieniony przez czaskawy 2017-07-04, 07:48, w całości zmieniany 1 raz  

Berta von S. 
Matka Wspierająca
nienackofanka

Pomogła: 54 razy
Wysłany: 2017-07-04, 11:10:10   

czaskawy napisał/a:
Kraków (Ruczaj) oraz opcjonalnie Tymbark (tak, tak, jest taka miejscowość i to od niej właśnie pochodzi nazwa soków, które pochodzą z naszej urokliwej wioski właśnie :))

Kiedyś te jabłkowo-miętowe w szklanych butelkach były kultowe (wśród moim znajomych panował pogląd, że nic tak nie orzeźwia i nie leczy kaca) i bardzo trudne do dostania (w Warszawie prawie nie można było na nie trafić).

Ale od kiedy zaczęli masową produkcję i weszli w kartony, totalnie się niestety Tymbark popsuł. :/

can1 
Słyszał o Samochodziku

Wysłany: 2017-08-09, 11:52:24   

Ja jestem nowy (tutaj), ale chętnie dam się "zmapować".
Bydgoszcz :)

John Dee 
Moderator
Uwielbia Samochodzika

Wysłany: 2017-08-09, 12:02:30   

To ucieszy naszego Ojca Zarządzającego Szarą Sowę! :) No to daj się jeszcze porządnie przywitać, can1 - robimy to tu:
http://pansamochodzik.net.pl/viewforum.php?f=39

Marcin.j86 
Słyszał o Samochodziku

Wysłany: 2017-08-18, 11:53:39   

Przemków :)

muzygog 
Słyszał o Samochodziku

Wysłany: 2017-11-06, 10:51:22   

Płock.

Robson03 
Stały bywalec forum

Wysłany: 2017-11-08, 12:30:28   

Oczywiście ,że Bydgoszcz :D

Wowax 
Stały bywalec forum

Wysłany: 2017-11-22, 23:11:11   

u mnie poprawka - Łomianki
Ostatnio zmieniony przez Wowax 2017-11-22, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  

j0e 
Słyszał o Samochodziku
Tomasz, ale S.

Wysłany: 2017-11-29, 22:50:57   

Bielsko-Biała (Choć do końca studiów Katowice) :F

chkaplan 
Słyszał o Samochodziku

Wysłany: 2017-12-01, 16:37:34   

Cieszę się, że odnalazłem ten wątek, no i mapę, nawet nie wiedziałem, że jest kilka osób z Warszawy, a przecież o to chodzi aby działać wspólnie - proszę tak na marginesie Warszawiaków, aby odezwali się do mnie na PW - może wspólnie coś będzie można zorganizować - w końcu PS z Warszawy uskuteczniał wiele swoich podróży - dlaczego nie pójść jego tropem !!!

Proszę więc i mnie o dodanie do mapy - mieszkam na Tarchominie (niedaleko Białołęka-Ratusz) - a ta część Warszawy jak widać na mapie jeszcze niezagospodarowana (no chyba, że ktoś się nie ujawnił !)
Pozdrawiam wszystkich, szczególnie Warszawiaków i liczę na kontakt !!!
Krzysztof

Berta von S. 
Matka Wspierająca
nienackofanka

Wysłany: 2017-12-01, 21:31:03   

chkaplan napisał/a:
Cieszę się, że odnalazłem ten wątek, no i mapę, nawet nie wiedziałem, że jest kilka osób z Warszawy, a przecież o to chodzi aby działać wspólnie - proszę tak na marginesie Warszawiaków, aby odezwali się do mnie na PW - może wspólnie coś będzie można zorganizować - w końcu PS z Warszawy uskuteczniał wiele swoich podróży - dlaczego nie pójść jego tropem !!!

(...)
Pozdrawiam wszystkich, szczególnie Warszawiaków i liczę na kontakt !!!
Krzysztof

Pewnie się zorganizuje jakiegoś forumowego śledzika z okazji nadciągających świąt. :)

Ale trochę mnie zaskoczyłeś swoim zaskoczeniem, że w Warszawie są jacyś forumowicze. Nie byłeś przypadkiem na spotkaniu w Paradoksie z okazji testowania samochodzikowej gry Maxxa? :zdziw:

http://pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?t=3448

chkaplan 
Słyszał o Samochodziku

Wysłany: 2017-12-01, 22:10:34   

Berta von S. napisał/a:
.......... Nie byłeś przypadkiem na spotkaniu w Paradoksie z okazji testowania samochodzikowej gry Maxxa? :zdziw:

http://pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?t=3448

Dzięki Berta za odpowiedź i nawiązanie do miłej przeszłości - tak, potwierdzam, rzeczywiście tam byłem fizycznie, ale prawie jakby mnie nie było - wpadłem tylko spóźniony na chwilę - bo ówczesna dziewczyna, która wyciągnąłem na siłę na to spotkanie, była bardzo zła, że tam jesteśmy, w ogóle to ją nie intersowało i cały czas zmuszała mnie, abyśmy wyszli, wy też tak zajęci byliście konkurencją (a może w złym czasie tam się pojawiłem, że nie bardzo zwracaliście uwagę na wszystko inne - wymieniłem tylko jakieś zdawkowe uwagi i zdania - poza tym miałem wrażenie, że sa tu głównie przyjedni, tak, że niefortunnie to w sumie wyszło....
Ale jeżeli będzie szykowało sie obecnie jakieś spotkanie to chętnie !!! - mam juz inną dziewczynę, która bardziej przychylnie patrzy "na te sprawy" więc może będę nawet z Nią, no chyba że dzieciaczek (wiek 1 rok) będzie chrował, tak jak jest to w chwili obecnej - wówczas będę musiał zjawić się sam, ale bardzo chciałbym maluszka wciągać w klimaty "pansmochodzikowe" (i zaszczepić miłością do "Tematu)
Czekam więc na miłe wieści i CIEPŁO POZDRAWIAM

Berta von S. 
Matka Wspierająca
nienackofanka

Wysłany: 2017-12-03, 01:08:22   

chkaplan napisał/a:

Czekam więc na miłe wieści i CIEPŁO POZDRAWIAM

No to już. ;-)

http://pansamochodzik.net...p=332767#332767

chkaplan 
Słyszał o Samochodziku

Wysłany: 2017-12-03, 10:26:38   

Witam powtórnie w tym wątku - pisałem, że mieszkam koło Ratusza Białołęka - a na mapie wyekspediowaliście mnie gdzieś daleko stamtąd (na rogu Żywicznej i Kołacińskiej) - proszę więc o poprawkę - mieszkam dokładnie na Ceramicznej, ale jeżeli już robicie to z przybliżeniem, to proszę o róg Modlińskiej i Światowida - tam właśnie jest Ratusz Białołęka,
Pozdrawiam :564:

GrzegorzCh 
Twórca
Autor książek dokumentalnych

Wysłany: 2017-12-03, 19:07:16   

OK, przeniesiony. Wpisałem w google Tarchomin, potem rozejrzałem się po okolicy i znalazłem Białołękę i umieściłem Cię na mapie gdzieś pomiędzy ;-)

Mapa i tak jest orientacyjna i działa z dokładnością do miasta, góra dzielnicy.
Zresztą nawet ja nie jestem umieszczony dokładnie, w końcu to już zahacza o ochronę danych osobowych ;-)

chkaplan 
Słyszał o Samochodziku

Wysłany: 2017-12-04, 14:59:27   

Dzięki,
co prawda, gdy kliknie się na ten dymek, to pojawia się adres Ceramiczna 4a, ale to już blisko :-) Pozdrawiam

Wowax 
Stały bywalec forum

Wysłany: 2017-12-05, 12:21:25   

chkaplan napisał/a:
gdy kliknie się na ten dymek, to pojawia się adres Ceramiczna 4a, ale to już blisko

Nie narzekaj, ja po przeniesieniu z W-wy do Łomianek lokalizuję się dokładnie na łomiankowskim komisariacie policji :)

chkaplan 
Słyszał o Samochodziku

Wysłany: 2017-12-05, 16:53:17   

Wowax napisał/a:
chkaplan napisał/a:
gdy kliknie się na ten dymek, to pojawia się adres Ceramiczna 4a, ale to już blisko

Nie narzekaj, ja po przeniesieniu z W-wy do Łomianek lokalizuję się dokładnie na łomiankowskim komisariacie policji :)

Witam w w takim razie Panie Nadinspektorze :p
, a tak na poważnie, widocznie Komisariat to centrum Łomianek :053:
Miło, poznać Krajana mam nadzieję, że będziemy mogli wkrótce poznać się także osobiście, :564: Pozdrawiam

Wowax 
Stały bywalec forum

Wysłany: 2017-12-05, 17:53:15   

chkaplan napisał/a:
Witam w w takim razie Panie Nadinspektorze

Nadszyszkowniku lepiej brzmi :) , choć i tak niezasłużenie, bo nawet ,,we wojsku żem nie służył ojczyźnie,,.
Ale kontakty z MSWiA miałem ;-)
Ostatnio zmieniony przez Wowax 2017-12-05, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu