PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Serialowa nostalgia
Autor Wiadomość
von Dobeneck 
Maniak Samochodzika
Naczelny Błazen Forumowy

Wysłany: 2017-07-06, 12:16:37   

Tomasz napisał/a:
Berta von S. napisał/a:
Bardzo rozsądne podejście, tylko weź i wstań.... ;-)

Ano, właśnie. :okulary: W teorii to każdy mocny. :D

Ja nie mam z tym problemu. Nie wyobrażam sobie wylegiwania się do siódmej.
A z oglądaniem mam tak samo jak większość. Chociażby 13 Wojownik, niby mam na DVD, ale ani razu nie obejrzałem, natomiast gdy leci w telewizji, nie odpuszczam. To samo z Szeregowcem czy Lśnieniem. :)

Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał

irycki 
Fanatyk Samochodzika
Pan Motocyklik

Wysłany: 2017-07-06, 19:11:09   

To ja mam odwrotnie niż większość. Uważam że nie po to mądrzy ludzie wymyślili ynternety, nagrywarki, odtwarzarki i cały ten szpej, żeby człowiek dalej był jak w latach słusznie minionych niewolnikiem ramówki TV. :)

Z tym że ja nie jestem zwierzę kinowo/telewizyjne, wolę książki, ale jak jużcoś oglądam, to to, na co mam ochotę, a nie to, co akurat "puszczają".

(moja ś.p. teściowa nie mogła tego zrozumieć - jakim cudem w internetach puszczają zawsze te filmy jakie mam ochotę obejrzeć).

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.
samozwańczy prezes Klubu Martologicznego

Vasco
Sympatyk Samochodzika

Wysłany: 2017-07-06, 19:45:53   

Ja już nie pamiętam kiedy coś obejrzałem na żywo. Pewnie naliczyłbym parę lat. No, czasem mecz jakiś na żywo, ale i tak wolę zacząć 15 min. później, żeby nie tracić czasu na przerwę. Wstawać o 7? Niewykonalne.

Są 2 odcinki? Na bank między nimi będą reklamy. Szkoda czasu!

Berta von S. 
Matka Wspierająca
nienackofanka

Pomogła: 46 razy
Wysłany: 2017-07-06, 22:02:28   

Vasco napisał/a:
Ja już nie pamiętam kiedy coś obejrzałem na żywo. Pewnie naliczyłbym parę lat. No, czasem mecz jakiś na żywo, ale i tak wolę zacząć 15 min. później, żeby nie tracić czasu na przerwę.

Mecz z 15 min opóźnieniem. :) :zdziw:
A nie słyszysz ryków zza okna? Jak już wiesz, czy strzelili czy spudłowali, to przecież odpada 80% przyjemności z oglądania meczu.

Vasco
Sympatyk Samochodzika

Wysłany: 2017-07-06, 22:40:48   

U mnie na wsi cisza za oknem.

von Dobeneck 
Maniak Samochodzika
Naczelny Błazen Forumowy

Wysłany: 2017-07-07, 08:23:11   

irycki napisał/a:
(moja ś.p. teściowa nie mogła tego zrozumieć - jakim cudem w internetach puszczają zawsze te filmy jakie mam ochotę obejrzeć).

Piękne. :D

irycki napisał/a:
Z tym że ja nie jestem zwierzę kinowo/telewizyjne, wolę książki, ale jak już coś oglądam, to to, na co mam ochotę, a nie to, co akurat "puszczają".

Ja mam podobnie. W zasadzie nie oglądam telewizji w ogóle, tylko sprawdzam na Filmweb program i jeśli jest coś ciekawego to wtedy oglądam. Nie oglądam filmów na Polsatach, TVN-ach i innych stacjach, które przerywają filmy reklamami, uważam to za skandaliczne i oburzające i staram się nie kupować produktów namolnie reklamowanych. Taki jestem... :p :D

bans 
Sympatyk Samochodzika

Wysłany: 2017-07-07, 08:25:57   

[quote="Berta von S."]
Vasco napisał/a:
przyjemności z oglądania meczu.

Nigdy nie rozumiałem tej "przyjemności". Najnudniejsza gra pod słońcem, w dodatku w obrzydliwej otoczce fanatyzmu.

Abstrahując już od tego że śmieszą i żenują mnie ludzie których przebiegniecie 1000m by zabiło (a tak wygląda przeciętny Polak), a którzy podniecają się oglądaniem sportu. Sport się uprawia, a nie tylko ogląda.

von Dobeneck 
Maniak Samochodzika
Naczelny Błazen Forumowy

Wysłany: 2017-07-07, 08:50:26   

bans napisał/a:
Nigdy nie rozumiałem tej "przyjemności". Najnudniejsza gra pod słońcem, w dodatku w obrzydliwej otoczce fanatyzmu.

Ja kiedyś rozumiałem, oglądałem wszystkie mecze. Teraz tylko Mundial i to naprawdę ciekawe mecze, ponieważ teraz nie chodzi o rywalizację, tylko o pieniądze. To już nie jest sport, tylko biznes.

bans napisał/a:
Abstrahując już od tego że śmieszą i żenują mnie ludzie których przebiegniecie 1000m by zabiło (a tak wygląda przeciętny Polak), a którzy podniecają się oglądaniem sportu. Sport się uprawia, a nie tylko ogląda.

Pomijając to, że ten przeciętny Polak, gdybyś mu to powiedział w twarz, strzeliłby Cię w cymbał tak, że zapomniałbyś za co, od kogo i czemu tak mocno. :)

Berta von S. 
Matka Wspierająca
nienackofanka

Wysłany: 2017-07-07, 11:02:28   

bans napisał/a:

Na pewno by mnie zabiło. Myślę, że starczyłaby połowa tego dystansu. :)

irycki 
Fanatyk Samochodzika
Pan Motocyklik

Wysłany: 2017-07-07, 19:36:04   

bans napisał/a:
Sport się uprawia, a nie tylko ogląda.

Ale jest na to jakiś przepis, czy tak sobie palnąłeś?

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.
samozwańczy prezes Klubu Martologicznego

Captain Nemo 
Fanatyk Samochodzika
Szef rywalizacji fotograficznej

Wysłany: 2017-07-07, 19:45:40   

irycki napisał/a:
bans napisał/a:
Sport się uprawia, a nie tylko ogląda.

Ale jest na to jakiś przepis, czy tak sobie palnąłeś?

Też nie bardzo to rozumiem. Nie potrafię skakać na nartach i pewnie zabiłbym się przy próbie skoku. Jednak nie oznacza to, ze skoki nie mogą mi sie podobac i nie moge ich ogladać w telewizji tylko dlatego że ich nie uprawiam.
Idąc tym tropem kuchennych rewolucji też nie powinienem ogladać bo nie potrafię gotować jak Magda Gessler i pewnie bym spieprzył posiłek robiąc go samemu :)

Lepiej jest doznawać krzywd niż je wyrządzać.
Ostatnio zmieniony przez Captain Nemo 2017-07-07, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  

Berta von S. 
Matka Wspierająca
nienackofanka

Wysłany: 2017-07-07, 23:30:33   

Captain Nemo napisał/a:

Też nie bardzo to rozumiem. Nie potrafię skakać na nartach i pewnie zabiłbym się przy próbie skoku. Jednak nie oznacza to, ze skoki nie mogą mi sie podobac i nie moge ich ogladać w telewizji tylko dlatego że ich nie uprawiam.
Idąc tym tropem kuchennych rewolucji też nie powinienem ogladać bo nie potrafię gotować jak Magda Gessler i pewnie bym spieprzył posiłek robiąc go samemu :)

:D
Transmisje koncertów też odpadają i programy o sztuce i filmy i teatr (no chyba, że kto artystycznie uzdolniony ;-) ). W przypadku większości też pewnie kroniki kryminalne. W sumie to za wiele nie zostaje do oglądania... :)

Teresa van Hagen 
Zlotowicz

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2017-07-20, 00:12:10   

A ja już nie umiem czekać, kiedy nie muszę, na kolejny odcinek... Niestety, wolę wziąć DVD i zrobić sobie maraton, niż czekać na kolejny odcinek. Jeżeli coś leci w tv czego nie mam i chcę zobaczyć- tylko nagrywanie, nie lubię i nie umiem usiąść i oglądać dokładnie wtedy, kiedy akurat coś emitują.
Oczywiście z sentymentem wspominam, jak się czekało na kolejny odcinek serialu, ale teraz to bym raczej przegapiła emisję...

PS. A ja przebiegłam km! co prawda z dziećmi 0-9 ale i tak jestem z siebie dumna ;)

bans 
Sympatyk Samochodzika

Wysłany: 2017-07-20, 08:06:55   

Captain Nemo napisał/a:
Jednak nie oznacza to, ze skoki nie mogą mi sie podobac i nie moge ich ogladać w telewizji tylko dlatego że ich nie uprawiam.)

Z logika jesteś na bakier. Nigdzie nie napisałem że masz uprawiać ten sam sport.

bans 
Sympatyk Samochodzika

Wysłany: 2017-07-20, 08:08:16   

Berta von S. napisał/a:

Transmisje koncertów też odpadają i programy o sztuce i filmy i teatr (no chyba, że kto artystycznie uzdolniony ;-) ). W przypadku większości też pewnie kroniki kryminalne. W sumie to za wiele nie zostaje do oglądania... :)

Pisałem o SPORCIE. To tak trudno zrozumieć? Rozumiem reakcje Dobenecka, bo to furiat, który nie znosi krytyki niczego co sam lubi, ale na litość boską...

bans 
Sympatyk Samochodzika

Wysłany: 2017-07-20, 08:11:41   

von Dobeneck napisał/a:

Pomijając to, że ten przeciętny Polak, gdybyś mu to powiedział w twarz, strzeliłby Cię w cymbał tak, że zapomniałbyś za co, od kogo i czemu tak mocno. :)

Serio? Spasiony Janusz dałby mi w "cymbał"? Przecież nawet mnie nie znasz - ani moich możliwości. No tak, ale Anatol von Dobeneck wie zawsze wszytko najlepiej... A nawet jeśli nie nie to bez problemu załatwi sobie skasowanie dyskusji na forum...

Protoavis 
Ojciec Wspomagający
Archeolog książkowy

Wysłany: 2017-07-20, 09:19:10   

Koledzy, mamy na forum dział Inna literatura, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: http://pansamochodzik.net.pl/viewforum.php?f=40
Zapraszam :)

ZAPOMNIANA BIBLIOTEKA ./redir/zapomnianabiblioteka.pl/ KSIĄŻKA-PRZYGODA-HISTORIA-TAJEMNICA

./redir/youtube.com/w...t=RD6ARKsZfxnNo

Vasco
Sympatyk Samochodzika

Wysłany: 2017-07-21, 19:25:32   

A ja dziś obejrzałem odcinek Wakacji z duchami pod zamkiem w Niedzicy :)

von Dobeneck 
Maniak Samochodzika
Naczelny Błazen Forumowy

Wysłany: 2017-07-21, 19:39:51   

bans napisał/a:
A nawet jeśli nie nie to bez problemu załatwi sobie skasowanie dyskusji na forum...

Mylisz się, to zostało skasowane wbrew mnie. :)

bans napisał/a:
No tak, ale Anatol von Dobeneck wie zawsze wszytko najlepiej...

Nie zawsze, tylko nie lubi wiecznych malkontentów, którym wiecznie coś nie pasi i wiecznie mają pretensje do wszystkich, a wygłaszając swoje zdanie, zawsze muszą komuś dowalić, bo trzeba jakoś swoje frustracje i kompleksy odreagować. Pozdrawiam. :)
Obiecałem Szaremu nie dać się prowokować. Więc panta rei. :)

Ostatnio zmieniony przez Nietajenko 2017-08-10, 12:43, w całości zmieniany 1 raz  

Kapitan Nemo 
Stały bywalec forum

Wysłany: 2017-08-07, 19:22:03   

Prosze Panstaw chyba ten temat poczatkowy zboczyl na inny tor :galy:
U mnie nostalgia tez pozostala do TVP :p
Tylko niestety brak Polskiej telewizji :D

Kapitan Nemo

Odpowiedz do tematu