PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Forumowy Zlot 2017 - Suwalszczyzna
Autor Wiadomość
Ornitolog 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 632
Skąd: z Warmii
Wysłany: 2017-06-18, 21:03:29   

Były też pojedynki łucznicze :)





 
 
Emes
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 822
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-18, 21:16:19   

Bardzo fajnie było, móc się z Wami spotkać to wielka przyjemność! :564:
 
 
Nietajenko 
Forumowy Badacz Naukowy
Ojciec dwójki dzieci



Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 11847
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2017-06-18, 21:29:53   

Nietajenko także zamelduje powrót własny i rodziny na niwę domowych pieleszy. Zlot był znakomity bez dwóch zdań. Berta jako organizator spisuje się znakomicie i tę jej właściwość należy jeszcze wykorzystać. 😛 Dzieki wielkie Berto. Na pełniejszą relację przyjdzie pora. Tymczasem powiem jedno - na Suwalszczyznę jeszcze powrócę.

A tu Berta, Marycha i Emes. 😃 I Kapitan Petersen 😉

20170616_113216-1.jpg
Plik ściągnięto 82 raz(y) 1,08 MB

20170616_141351-1.jpg
Plik ściągnięto 99 raz(y) 931,21 KB

_________________
 
 
Ornitolog 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 632
Skąd: z Warmii
Wysłany: 2017-06-18, 22:05:15   

A propos spływu: muszę podziękować mojej uroczej partnerce - pannie Marcie - za dzielne towarzyszenie mi na gumowej łódeczce ;)


a oto dzielna 3-osobowa załoga, która wspierała nas nie tylko duchowo :)


hm... w zasadzie to nas też była na łódeczce trójka ;)
 
 
mija leniwiec 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 14 razy
Wiek: 41
Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 1607
Skąd: EZG
Wysłany: 2017-06-18, 23:06:18   

Korki ominięte (Łomża, Pułtłusk i Wawa) i nawet wcześnie się udało dojechać ok 19:30 :)

Powiedzieć , że było genialnie to za mało, było mega :)

Bercie jak zwykle wielkie ukłony organizacyjne, ale Przygotowane Przez Milady i Mirmiła (jak i pewnie inne osoby których nie wymieniłem) konkurs, nagrody oraz te genialne pamiątki na szkle wyryte są super :)

Bawiłem się świetnie zresetowałem, chcę jeszcze tydzień ;)

Zdjęcia wrzucam na dysk i udostępnię link po zatwierdzeniu przez uczestników jak zwykle :)

Ornitolog z Martą to świetna załoga :)
Marta miała momenty gdzie mnie chciała adoptować np na Wigrach później jeszcze kilka razy ale ostatecznie bardzo mnie nienawidzi, Gosia żywe srebro masz ;)
Jacku z Tobą zawsze warto i miło spędzić czas jak i z Wami wszystkimi :)


Dzięki :)
_________________
Zostawmy to i uciekajmy stąd
Póki mamy jeszcze czas...



Zwycięzca rywalizacji rowerowej w 2023 r.
Ostatnio zmieniony przez mija leniwiec 2017-06-18, 23:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2017-06-19, 06:18:15   

Gratuluję i "zazdraszczam" :564: i bardzo dziękuję Bercie Emesowi i Athenais że zechcieli odwiedzić mnie w powrotnej drodze i posluchać ogłoszeń parafialnych. I dostałem naklejki i w ogóle jesteście wspaniali. :564: :564: :564: Tylko mi przykro, że nie mogłem was ugościć jak trzeba... :/ Ale jak zrobimy z Sową zlot gdzieś nad zachodnimi jeziorami to nadrobimy wszystko :564: :564: :564:
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
Ornitolog 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 632
Skąd: z Warmii
Wysłany: 2017-06-19, 07:49:24   

Mija napisał/a:

Powiedzieć , że było genialnie to za mało, było mega :)

Bercie jak zwykle wielkie ukłony organizacyjne, ale Przygotowane Przez Milady i Mirmiła (jak i pewnie inne osoby których nie wymieniłem) konkurs, nagrody oraz te genialne pamiątki na szkle wyryte są super :)



podpisuję się pod tym wszystkimi czterema kończynami! :)

moje fotki z Augustowa znajdziecie tu: ./redir/goo.gl/photos/QdsrzEKfhbjNrcEW8
- jeśli są jakieś zastrzeżenia, to proszę o info na priv - usunę co trzeba
 
 
Szara Sowa 
Ojciec Zarządzający



Pomógł: 153 razy
Wiek: 57
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 48391
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-19, 08:06:41   

Robinoux napisał/a:
Ale jak zrobimy z Sową zlot gdzieś nad zachodnimi jeziorami to nadrobimy wszystko


Najlepiej nad Maltą w Poznaniu. :)
Ale tak na poważnie, to jakiś zlocik śladami Wielkiego Bobra... hm...

Robinoux napisał/a:
I dostałem naklejki


Ano własnie, to ja się spytam, czy znak drogowy Wiłkokuk został odpowiednio oklejony? :)

A cóż to za policja na ostatnim zdjęciu? Czyżby była też jakaś przygoda kryminalna? :p

Ja ze swej strony klikam niezwłocznie "pomógł" organizatorkom: Bercie oraz Milady i sponsorowi - Johnowi Dee! :564:
_________________
Drużyna 2

Nasze forum na facebooku: ./redir/facebook.com/pansamochodzikforum
Nasza forumowa geościeżka keszerska: ./redir/pansamochodzik.net.pl/viewtopic.php?p=240911#240911

Ostatnio zmieniony przez Szara Sowa 2017-06-19, 08:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tomasz 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Wiek: 47
Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 1182
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-19, 08:12:46   

Na ostatnim zdjęciu, gdzie widać dwie osoby w strojach motocyklistów, przy aucie Berty i Emesa, pomyślałem w pierwszej chwili, że to policja przyczepiła się o nieprawidłowe parkowanie. :D A Jacek na wszelki wypadek zrobił zdjęcie, aby był dowód, że nie mają racji. :D Dopiero po chwili domyśliłem się, że to Irycki z :) Marysią.
 
 
bartosz 
Słyszał o Samochodziku
kuryłło


Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 07 Cze 2016
Posty: 16
Skąd: malbork
Wysłany: 2017-06-19, 09:36:18   

dziękuję wszystkim zlotowiczom za konsekwencję w utrzymaniu przewspaniałej atmosfery..której nie zepsuły nawet roje dokuczliwych owadów..specjalne podziękowania dla berty..emesa..milady i mirmiła..za trud włożony w przygotowanie programu zlotu..konkursy oraz niepowtarzalne..godne pozazdroszczenia pamiątki..które w smutne..szare jesienne dni będą przypominać mi o magicznych przygodach przeżytych w gronie niebanalnych postaci..
 
 
Emes
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 822
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-19, 10:41:56   

Tomasz napisał/a:
Na ostatnim zdjęciu, gdzie widać dwie osoby w strojach motocyklistów, przy aucie Berty i Emesa, pomyślałem w pierwszej chwili, że to policja przyczepiła się o nieprawidłowe parkowanie. :D A Jacek na wszelki wypadek zrobił zdjęcie, aby był dowód, że nie mają racji. :D Dopiero po chwili domyśliłem się, że to Irycki z :) Marysią.


niewiele się Tomek pomyliłeś, bo jadąc na zlot dostałem dwie stówki od miłej pani policjantki ;)
 
 
Robinoux 
Twórca
Autor książek dokumentalnych oraz poezji



Pomógł: 8 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 5001
Skąd: inąd
Wysłany: 2017-06-19, 11:28:50   

Emes napisał/a:
niewiele się Tomek pomyliłeś, bo jadąc na zlot dostałem dwie stówki od miłej pani policjantki ;)


Niemożliwe - to teraz, zamiast karać nagradzają :zdziw: Jest postęp w policji :D Ja tam zawsze mówiłem, że powinni być milsi, to by mniej wypadków było. :p
_________________


"Agencja Detektywistyczna. Tanio i dyskretnie. Paryż Bulwar Clochardów 10"
 
 
Nietajenko 
Forumowy Badacz Naukowy
Ojciec dwójki dzieci



Pomógł: 33 razy
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 11847
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2017-06-19, 11:38:19   

Nietajenko chciałby jeszcze podziękować koledze Bartoszowi za przesympatyczne współzajmowanie domku oraz za jego wyrozumiałość względem towarzystwa małoletnich Nietajenków i niezwykłą wobec nich serdeczność. Z całą pewnością jesteś świetnym ojcem skoro okazałeś się tak świetnym przyszywanym zlotowym wujkiem. :)
_________________
 
 
Emes
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 822
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-19, 12:46:25   

Robinoux napisał/a:
Emes napisał/a:
niewiele się Tomek pomyliłeś, bo jadąc na zlot dostałem dwie stówki od miłej pani policjantki ;)


Niemożliwe - to teraz, zamiast karać nagradzają :zdziw: Jest postęp w policji :D Ja tam zawsze mówiłem, że powinni być milsi, to by mniej wypadków było. :p


:D
 
 
Ornitolog 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 632
Skąd: z Warmii
Wysłany: 2017-06-19, 14:08:40   

Nietajenko napisał/a:
Nietajenko chciałby jeszcze podziękować koledze Bartoszowi za przesympatyczne współzajmowanie domku oraz za jego wyrozumiałość względem towarzystwa małoletnich Nietajenków i niezwykłą wobec nich serdeczność. Z całą pewnością jesteś świetnym ojcem skoro okazałeś się tak świetnym przyszywanym zlotowym wujkiem. :)


Bo Bartosz vel Kuryłło to jak dla mnie forumowe odkrycie roku! Proszę o więcej Bartoszów!!! :564:

Przy okazji ponawiam pytanie:
CZYJA BLUZA (CZARNA Z RÓŻOWYMI WSTAWKAMI) ZOSTAŁA U MNIE W AUCIE???
Ostatnio zmieniony przez Ornitolog 2017-06-19, 15:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomasz 
Fanatyk Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Wiek: 47
Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 1182
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-19, 16:43:03   

Gosia mi tu podpowiada, że to Berty, ale niech najlepiej sama zainteresowana jeszcze potwierdzi.
 
 
Ornitolog 
Uwielbia Samochodzika



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 632
Skąd: z Warmii
Wysłany: 2017-06-19, 16:47:19   

Tomasz napisał/a:
Gosia mi tu podpowiada, że to Berty, ale niech najlepiej sama zainteresowana jeszcze potwierdzi.


już wszystko wyjaśniłem telefonicznie :)

i zapodaję link do kolejnej serii zdjęć z pierwszego (mojego, bo dla niektórych to był dzień drugi) dnia zlotu: ./redir/goo.gl/photos/YH5kcS2VCmruxW4Q6 - Kozi Rynek i niespodzianki w obozowisku ;)
 
 
Berta von S. 
Twórca
nienackofanka



Pomogła: 169 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 32587
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-19, 17:42:00   

Ornitolog napisał/a:

już wszystko wyjaśniłem telefonicznie :)

Tak, to moje. Nie żadna bluza, tylko przeciwdeszczowa kurtka. A akurat się rozpadało! Na szczęście miałam alternatywne okrycie. ;-)

Powoli dochodzę do siebie, bo odsypiałam zlot, podróż i poranną wyprawę na lotnisko. :)

Milady, wielkie dzięki za profesjonalnie przygotowany konkurs i pomoc w ogarnianiu całości. Mirmił, wielkie dzięki za breloczek i szklaną zlotową pamiątkę (Mirmiłowi też się należy „zapomoga”, tylko musiałby wysłać przynajmniej pustego posta w tym wątku)
:564:

Irku, bardzo się cieszę, że dołączyłeś do wyprawy na cmentarzysko i Górę Zamkową. Przyjemnie było posłuchać fragmentów „Klątwy Jaćwingów” w miejscu dla niej kluczowym. No i postołować się w ulubionej knajpie Płatka. Szkoda, że nie wyszło z ogniskiem, bo by można było pogadać na spokojnie przy piwku. Ale to jest, przynajmniej częściowo, do nadrobienia. :)

Johnie Dee, wielkie dzięki za fantomasowy prezent! Sprawiłeś nam świetną i smaczną niespodziankę kupując te wina i organizując przesyłkę. Mam nadzieję, że z następną transzą przyjedziesz osobiście. :)

“Albatros” nie jest nigdzie wymieniony w powieści, ale Tomasz jadł w Augustowie obiad, a Nienacki kręcił się po okolicy podczas wczasów na Suwalsczyźnie, więc wierzę, że do tak kultowej knajpy zajrzeli. ;-)

A wszystkim dziękuję za przybycie i współpracę. Rozmawialiśmy wieczorem o tym z Emesem, że na samochodzikowych zlotach spotyka człowiek osoby, z którymi można pogadać na dziesiątki interesujących tematów. I jakimś cudem (!) wszyscy są sympatyczni.
:564: :564: :564:

P.S.1. Robinoux, pomysł zlotu nad zachodnimi jeziorami popieram jak najbardziej! Pamiętam też, że Borsuk i Mireczek II deklarowali gotowość pomocy w organizacji przyszłych zlotów. ;-)

P.S. 2. Na ilustracjach: dwie grupówki (druga już w mocno zawężonym składzie, może ktoś ma jakieś jeszcze?) + spotkanie z Irkiem na grodzisku + sposoby radzenia sobie w plagą owadów. :D

P6170683 kopia.jpg
Plik ściągnięto 183 raz(y) 478,1 KB

P6180868 kopia.jpg
Plik ściągnięto 214 raz(y) 432,7 KB

P6170774.jpg
Plik ściągnięto 94 raz(y) 422,69 KB

P6160553 kopia.jpg
Plik ściągnięto 99 raz(y) 270,7 KB

_________________
Drużyna 5

 
 
irycki 
Maniak Samochodzika
Pan Motocyklik



Pomógł: 24 razy
Wiek: 57
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5815
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2017-06-19, 19:01:24   

O matko, jak mi się nie chciało iść rano do pracy!!! I jak mnie zupełnie przez pierwsze godziny nie obchodził projekt, nad którym pracuję :okulary2: . Myślami byłem jeszcze w Gibach :)

Ale trzeba ochłonąć i wrócić do codzienności :(

Bercie już dziękowałem za wspaniały zlot i całokształt działań. Wielkie podziękowania należą się też Milady i Mirmiłowi za przygotowanie konkursu i nagrody, a Mirmiłowi dodatkowo za kapitalne rękodzieło :564:

Osobne podziękowania dla Johna Dee, który sprawił nam wspaniały prezent z Francji!!! :564: Mam nadzieję że kiedyś będzie nam dane poznać się osobiście na jakimś zlocie :) .

I jeszcze raz dziękuję wszystkim zlotowiczom, bo to przecież Wy tworzycie zlotową atmosferę! :564:
_________________

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

"Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie."
Karol Bunsch

Moje fotoszopki (akt. 13.11.2022)
.
 
 
Athenais 
Twórca
Autorka tomiku poezji



Pomogła: 41 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 8117
Skąd: Bath, UK
Wysłany: 2017-06-19, 19:31:15   

Ja również dotarłam już z powrotem do siebie :) I póki co adrenalina działa i jeszcze nie mogę ochłonąć.

Dołączam się do podziękowań dla Berty za pierwszorzędną organizację i za to, że razem z Emesem zawiosła mnie do Warszawy i znosiła mnie po raz kolejny u siebie i odstawiła bezpiecznie na lotnisko (tutaj też oczywiście ogromne podziękowania dla von Dobenecka!!!)

Kolejne ogromne podziękowania należą się się Milady i Mirmiłowi za przewiezienie mnie z Łodzi do Gib i wytrzymywanie ze mną w jednym domku (tutaj medal za bohaterstwo należy się również Wilkom), a także (przede wszystkim) za super konkurs i forumowe gadżety - jeszcze z żadnego zlotu nie miałam tak oryginalnej pamiątki, jak dzieło Mirmiła :)

Johnie Dee - wspaniały pomysł z winami, spróbowałam wszystkich ;-) A jak już kilka osób przede mną, również i ja mam nadzieję na spotkanie "na żywo"

Borsukowi dziękuję za wspólne wiosłowanie i omijanie pni i sitowia ;-) A zwiewną sukienkę nawet wzięłam (Milady może potwierdzić), natomiast nie było jakoś okazji założyć...

A całej ekipie zlotowiczów dziękuję za wspaniała atmosferę, było cudownie!
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :)


:564: :564: :564: :564: :564:
_________________


Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,58 sekundy. Zapytań do SQL: 15