PanSamochodzik.net.pl Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Album  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Która ekranizacja Pana Samochodzika jest najgorsza?

Która ekranizacja Pana Samochodzika jest najgorsza?
Wyspa Złoczyńców
0%
 0%  [ 0 ]
Samochodzik i templariusze
0%
 0%  [ 0 ]
Pan Samochodzik i Niesamowity Dwór
19%
 19%  [ 7 ]
Pan Samochodzik i praskie tajemnice
13%
 13%  [ 5 ]
Latające machiny kontra Pan Samochodzik
66%
 66%  [ 24 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
Aldona 
Maniak Samochodzika
Aldona



Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 5208
Skąd: Skąd?
Wysłany: 2015-05-31, 07:17:35   

Myślę, że nic nie będziesz odszczekiwać :) Też widziałam zwiastun i parę scen w trakcie kręcenia.....Karolak pasuje tam jak wół do karety.....
_________________
 
 
Rólka 
Moderator
Szef forumowej sekcji sportowej



Pomógł: 56 razy
Wiek: 54
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 13291
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2015-05-31, 10:01:35   

Karolaka jest obecnie wszędzie pełno, i obawiam się czy przy obsadzie następnej ekranizacji Samochodzika nie wystąpi w roli głównej!
_________________
 
 
Pan Pit 
Słyszał o Samochodziku


Wiek: 53
Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 13
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-08-05, 22:08:14   

Gdy byłem młody to lubiłem oglądać filmy o PS w których występował Mikulski, pozostałe ekranizacje wyłączyłem po kilku minutach aby nie wprowadzać zamieszania w mojej wyobraźni którą miałem czytając książki Nienackiego. :D
 
 
Rólka 
Moderator
Szef forumowej sekcji sportowej



Pomógł: 56 razy
Wiek: 54
Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 13291
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2016-08-06, 00:20:04   

Niestety, ale Templariusze również mijają się bardzo z książką, a lubimy je tylko z racji, że były pierwsze(nie licząc wyspy), a następne, oglądaliśmy z perspektywy serialu, i porównując je do niego, widzieliśmy same minusy. Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście były do kitu, z wyjątkiem obsady Tomasza, przez Piotra Krukowskiego, który moim zdaniem bardziej pasował na Tomasza niż Mikulski
_________________
 
 
Pan Pit 
Słyszał o Samochodziku


Wiek: 53
Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 13
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-08-06, 13:14:50   

Oczywiście masz rację. Film Templariusze oglądałem zanim zacząłem czytać książki. To samo tyczy się innych filmów np Podróż za jeden uśmiech, 4 pancernych i pies itp. W tamtych czasach mi dzieciakowi podobały się te filmy. Póżniej gdy zaczàłem czytać książki to nowe ekranizacje nie trafiały do mnie, powiem więcej w mojej opinii były profanacją :/
 
 
Teresa van Hagen 
Maniak Samochodzika



Pomogła: 37 razy
Dołączyła: 20 Lut 2017
Posty: 6143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-21, 13:54:23   

Dla mnie najgorszą częścią jest Nawiedzony Dwór- po prostu trudno było przebić się przez ten poziom żenady- sekwencja początkowa- co to było?! Samochodzik, pajace w płaszczach, Baj- tek... Obsada wydawała się ok, dopóki nie zaczęła grać... Scenariusz koszmarny. Praskie tajemnice czy Latające maszyny też arcydziełem nie były, ale nie wstydziłam się, kiedy to oglądałam (pomijając sceny nagrywania filmu z Dianą)... Latające maszyny były po prostu nudne, choć scena z Borewiczem mnie rozbawiła. Praskie tajemnice irytowały "polskim", ale tutaj przynajmniej ktoś przeczytał książkę i uznał, ze można pewne rzeczy uwzględnić ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Reklama:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template forumix v 0.2 modified by Nasedo

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Zapoznaj się również z nasza Polityka Prywatnosci (z dn. 09.08.2019)

  
ROZUMIEM
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 13